AgikoS  Dołączyła: 05 Gru 2014
Kopiujący cytat zajrzał do słownika i poprawił i jeszcze jeden błąd poprawił, którego zwracający uwagę nie zauważył :-P
 

Penteusz  Dołączył: 28 Mar 2012
AgikoS, wiek robi swoje ;-)
 

kazio  Dołączył: 31 Paź 2011
AgikoS napisał/a:
Plastyka na zdjęciach to coś takiego co choć trochę pozwoli poczuć trzeci wymiar.


A... to już wiem! Trzeba zrobić zdjęcie przy użyciu 77, będzie 3D :lol:
 

krzychu1979  Dołączył: 17 Wrz 2011
Niby rozumiem zasady, jednak wolałbym mieć pewność. Maksymalnie można wysłać cztery zdjęcia, ale nie ma takiego obowiązku? Tzn. mógłbym chyba wysłać tylko jedno lub dwa zdjęcia?
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
krzychu1979, tak jest, nie ma obowiązku przysłania zdjęć w każdej z kategorii.
 

philip100  Dołączył: 30 Paź 2010
Generic napisał/a:
philip100, ale to co, to "Plastykę" widać na pierwszy rzut oka, ale jednak dopiero jak sobie powiększę na monitorze na 100% pełnowymiarowy plik? To onanizm matrycowy czy coś a nie "plastyka" o-)

Pomyliłeś mnie z kimś innym. Polecam
 

Generic  Dołączył: 09 Lis 2007
philip100, zasugerowałeś, że na tak małym plikach nie widać "magii formatu" w temacie o konkursie "W poszukiwaniu Plastyki". Tak?
No to ja zasugerowałem, że jak plastyki i magii formatu trzeba szukać w plikach przynajmniej 5400px to coś nie jest dobrze.
A fakt wstawienia tam emotikon sugerujących żart niewiele zmienia, bo każdy żart ma jakiś fundament.
 

Kuba Nowak  Dołączył: 12 Maj 2010
Czy konkurs jeszcze odżyje?
Termin minął, a zdjęć nie widać...
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
Kuba Nowak napisał/a:
Czy konkurs jeszcze odżyje?
Termin minął, a zdjęć nie widać...
Termin to 28 lutego a nie stycznia ;-)
 

Kuba Nowak  Dołączył: 12 Maj 2010
OK, moja kulka ;-)
 

Wiesiek W  Dołączył: 28 Lis 2008
jorge.martinez, mam pytanie: czy po wysłaniu zdjęć przychodzi jakieś potwierdzenie czy nie?
 

SlicaR  Dołączył: 28 Kwi 2013
Czy w związku z "Zapowiedzią" przestawiamy termin nadsyłania prac na przyszły rok, żeby ktoś mógł wygrać?
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
SlicaR napisał/a:
Czy w związku z "Zapowiedzią" przestawiamy termin nadsyłania prac na przyszły rok, żeby ktoś mógł wygrać?
Hehe, nie :-)

[ Dodano: 2015-02-05, 08:14 ]
Wiesiek W napisał/a:
czy po wysłaniu zdjęć przychodzi jakieś potwierdzenie czy nie?
Powinno, ale nie przychodzi niestety. Autoodpowiedzi w gmailu strasznie mnie wkurzają.
 

x4rd  Dołączył: 07 Mar 2012
Chyba plastyka jakimś cudem objawiła się również na aps-c:

http://fotoblogia.pl/7030...fi-do-sprzedazy

Ostatni akapit pozwolę sobie zacytować:

Cytat
Moim zdaniem właściciel marki Pentax, firma Ricoh, dobrze wie, co robi. Pentax słynie z wysokiej jakości matryc w swoich aparatach, które mają wręcz legendarną plastykę. Ich aparaty są cenione także za rozsądne ceny i wysoką jakość wykonania. Podobnie może być z nową pełnoklatkową lustrzanką. A jeśli tak to aparat może się dobrze przyjąć na rynku i wznieść się na fali szybko rosnącej popularności aparatów z matrycami 36x24 mm.
 
mondey  Dołączyła: 08 Mar 2013
jorge.martinez,
Cytat
Zasady zgłoszeń

Każdy uczestnik może wysłać na konkurs maksymalnie cztery zdjęcia w czterech kategoriach (a więc po jednym w kategorii):

1) Portret
2) Pejzaż
3) Reportaż
4) Przyroda


Przeważnie reportaż składa się z kilku zdjęć, a Ty proponujesz po jednym z każdej kategorii. Chyba,że można na sam reportaż wysłać 4 zdjęcia? :)
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
mondey napisał/a:
Chyba,że można na sam reportaż wysłać 4 zdjęcia? :)
Nie można.

Reportaż możesz nazwać streetem, dokumentem czy migawką w jakiegoś wydarzenia.
 

MAX581  Dołączył: 18 Mar 2010
Przepraszam, a co to jest plastyka? Bo nie wiem czego szkać... To coś jest na matrycy? W którym miejscu? :mrgreen:
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
MAX581, z drukarki 3d.
 

MAX581  Dołączył: 18 Mar 2010
Matryca z drukarki, czy plastik plastyczny? :lol:
 
violet196  Dołączyła: 21 Wrz 2011
W poszukiwaniu Plastyki
Ok drodzy Państwo. Dziś próbowałam wysłać zdjęcia do konkursu i zonk

Poniżej komunikat:

"Delivery to the following recipient failed permanently:

jorge.martinez at pentax.org

Technical details of permanent failure:
DNS Error: Address resolution of pentax.org. failed: DNS server returned answer with no data"

Pytanie do MR. Jorge Martinez .... czy dostałeś moje zdjęcia jakimś dobrym zrządzeniem losu...?

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach