foto  Dołączył: 03 Maj 2013
Fajnie wygląda napis Pentax na gripie
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Na zdjęciach z obiektywem 28-105.
 

x4rd  Dołączył: 07 Mar 2012
Tutaj z kolei podają, że filmy w 60p: http://cameratimes.org/pe...specifications/
 

lamina  Dołączył: 15 Gru 2008
A czy jakieś zakupy grupowe tym razem są planowane?
 

jaad75  Dołączył: 07 Paź 2006
fanmario napisał/a:
Zmianę pomiędzy AF-C a AF-S znajdziesz w szybkim menu w K-3 podobnie będzie prawdopodobnie w K-1.
Po co? Nie łatwiej trzymać AF Mode i kręcić przednią rolką? :roll:
 

FraZa  Dołączył: 25 Kwi 2006
To nie zarzut tylko bardziej impresja z tym af, człowiek oldskulowo przyzwyczajony do guzików na body, zawsze chyba ciut szybciej sie operuje
 

jaad75  Dołączył: 07 Paź 2006
FraZa, ale guzik+rolka, to akurat dość szybka sprawa. I znacznie lepsza niż szukanie kolejnej pozycji na przełączniku (przecież wybór jest między AF-S, AF-C i AF-A).
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Yyyy... czy mnie coś ominęło, czy nie ma dedykowanego przycisku do nagrywania filmów?
 

jaad75  Dołączył: 07 Paź 2006
Michu, jest przełącznik trybu zdjęcia-video pod dodatkowym pokrętłem menu, a start nagrywania pewnie przyciskiem migawki.
 

matzll  Dołączył: 28 Lis 2014
Jakkolwiek by z AF nie rozwiązali to dorzej niż Nikonie D610/D750 nie będzie ;-)
 

jaad75  Dołączył: 07 Paź 2006
matzll, przecież jest prawie tak samo jak w Nikonach... :roll:
 

matzll  Dołączył: 28 Lis 2014
jaad75 napisał/a:
matzll, przecież jest prawie tak samo jak w Nikonach... :roll:

prawie, ale nie identycznie :-P
W nikonie rozwiązane jest to pokracznie, nie ergonomicznie. Zmian dokonuje się mało intuicyjnie, a na pewno nie jest to wygodne. Wciskanie tego przycisku wymaga zmiany ułożenia dłoni, ciężko robić to płynnie. Niby wszystko jest w porządku, ale zabrakło odpowiedniego wykończenia, jakiś mały detal zadecydował o tym, że zamiast pomagać - przeszkadza.
 

jaad75  Dołączył: 07 Paź 2006
No to teraz już kompletna specyfikacja:
 
tomek_j  Dołączył: 04 Lis 2010
gdzie można kupić?
 

bakulik  Dołączył: 20 Kwi 2013
Od jutra w każdym warzywniaku.
 
tomek_j  Dołączył: 04 Lis 2010
bakulik napisał/a:
Od jutra w każdym warzywniaku.

Najbliżej mam w Biedronce - będzie?
 

squonk  Dołączył: 01 Wrz 2008
7 pomarańczy i dwa pentaxy poproszę :-)
 
dzidzi  Dołączył: 21 Lis 2011
Cytat
Biedronka (i Lidl również) jest akurat przykładem świetnego budowania marki.


Kosztem tysięcy ludzi i małych sklepików.

jaad75 napisał/a:
Dane danymi (nie znam ich, szczerze mówiąc), ale wiem gdzie wolę robic zakupy. :-)


Lepszy dobry, droższy market niż syf na półkach.
matzll,
Ale może i Tobie kiedyś się wkradnie firma konkurencyjna np z Chin też będę z tego zadowolony.
A co tam niech działają, bo nowa firma, tańsza, może budują sobie wizerunek w PL.
A Polacy do Rumunii, tam jest co robić.
 

Narado  Dołączył: 17 Lis 2011
dzidzi, nie martw się... Jak ładnie poprosisz to Pani zawinie Ci go w gazetę ;-)
 

matzll  Dołączył: 28 Lis 2014
dzidzi napisał/a:
Cytat
Biedronka (i Lidl również) jest akurat przykładem świetnego budowania marki.


Kosztem tysięcy ludzi i małych sklepików.

jaad75 napisał/a:
Dane danymi (nie znam ich, szczerze mówiąc), ale wiem gdzie wolę robic zakupy. :-)


Lepszy dobry, droższy market niż syf na półkach.
matzll,
Ale może i Tobie kiedyś się wkradnie firma konkurencyjna np z Chin też będę z tego zadowolony.
A co tam niech działają, bo nowa firma, tańsza, może budują sobie wizerunek w PL.
A Polacy do Rumunii, tam jest co robić.

Człowieku o czym Ty w ogóle piszesz? :-D Jak szukasz dyskusji światopoglądowo-polityczno-społecznej to chyba nie tutaj. Czytaj ze zrozumieniem to co cytujesz. Wypowiedziałem się tylko i wyłącznie o budowaniu wizerunku, o aspektach marketingowych i wizerunkowych. Twoja "odpowiedź" odnosi się w 5% do tego co napisałem, a w 95% do tego co sobie do mojej wypowiedzi dodałeś. Większość wszystkich sprzeczek internetowych (i nie tylko internetowych...) bierze się z czegoś takiego. Świat będzie lepszy jak trochę wyluzujesz.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach