Wybieramy 4 najlepsze fotografie
PZ1
0% Complete
0 (0%)
PZ2
1% Complete
3 (1%)
PZ3
3% Complete
9 (3%)
PZ4
1% Complete
4 (1%)
PZ5
4% Complete
11 (4%)
PZ6
2% Complete
7 (2%)
PZ7
7% Complete
17 (7%)
PZ8
2% Complete
6 (2%)
PZ9
0% Complete
1 (0%)
PZ10
1% Complete
3 (1%)
PZ11
0% Complete
2 (0%)
PZ12
2% Complete
5 (2%)
PZ13
1% Complete
3 (1%)
PO1
0% Complete
1 (0%)
PO2
0% Complete
0 (0%)
PO3
5% Complete
12 (5%)
PO4
5% Complete
13 (5%)
PO5
2% Complete
7 (2%)
PO6
3% Complete
9 (3%)
PO7
0% Complete
2 (0%)
PO8
0% Complete
1 (0%)
PO9
0% Complete
1 (0%)
PO10
1% Complete
4 (1%)
PR1
1% Complete
4 (1%)
PR2
2% Complete
7 (2%)
PR3
0% Complete
2 (0%)
PR4
3% Complete
9 (3%)
PR5
3% Complete
9 (3%)
PR6
2% Complete
6 (2%)
PR7
0% Complete
0 (0%)
PR8
0% Complete
2 (0%)
PR9
1% Complete
3 (1%)
PR10
0% Complete
0 (0%)
RP1
0% Complete
2 (0%)
RP2
8% Complete
19 (8%)
RP3
4% Complete
10 (4%)
RP4
7% Complete
17 (7%)
RP5
0% Complete
2 (0%)
RP6
0% Complete
2 (0%)
RP7
4% Complete
11 (4%)
RP8
0% Complete
2 (0%)
RP9
2% Complete
5 (2%)
RP10
0% Complete
2 (0%)
RP11
0% Complete
2 (0%)
 

Arti  Dołączył: 20 Kwi 2006
Penteusz napisał/a:
Arti, twój tekst nie zasługuje na komentarz.

Wiesz co, ja początkowo tak samo myślałem o Twoim zdjęciu. Potem zacząłem się mocno zastanawiać, czemu autor zdjęcia RP1 wysłał je na ten tematyczny konkurs. Jacy podstępni bogowie przekonali go, że tam jest plastyka. Niestety takich zdjęć w tym konkursie jest więcej. Ale czytając Twoje wyjaśnienie dochodzę do wniosku, że pojęcie plastyki stało się naprawdę czymś chyba niezrozumiałym. I Twoje tłumaczenie, że nie dostałeś głosów, bo nie dałeś małej GO dowodzi, że zdecydowanie nie rozumiemy tego pojęcia tak samo. Zresztą z autorami zdjęć broniącymi się tylko maleńką GO też mamy rozbieżne zdanie.
Penteusz napisał/a:
Po prostu spadaj.

echhhh....
 

Penteusz  Dołączył: 28 Mar 2012
Arti, jak piszesz po ludzku, to nawet chce się z Tobą gadać. Ale czasami w coś się wkręcasz i jesteś nie do zniesienia :shock:
Potraktuj całą rzecz jako niebyłą ;-)
Akurat do zdjęcia z wywrotką gruzu ;-) nie przykładałem większego znaczenia, bo uważam, że z mojej konkursowej trójki jest ono najsłabsze i na tym poprzestanę.

Arti napisał/a:
Twoje tłumaczenie, że nie dostałeś głosów, bo nie dałeś małej GO dowodzi, że zdecydowanie nie rozumiemy tego pojęcia tak samo


Jak by ci tu powiedzieć, a nie przegiąć....
Nie zrozumiałeś chyba większości tego, o czym pisałem wcześniej, lub też nie chciało Ci się w to wnikać. Poza tym powyższy cytat jest jawnym dowodem na to, że wziąłeś to po prostu z czapy.
Ja czegoś takiego nie napisałem - mało tego: nigdzie nie ubolewam, że ktoś mnie złą oceną skrzywdził, tylko stwierdzam, że oceny były słabe.
A uważam - a uważać mogę - że w całej swej masie: i tych, którzy prace swe wysłali, i tych, którzy je oceniali są znaczne rozbieżności w rozumieniu pojęcia "plastyka" w odniesieniu do fotografii.
I napisałem wyraźnie przecież, że przyjąłem koncepcję przywołanej w dyskusji definicji, ale przecież faktem jest również i to, że owa definicja nie wszystkich przekonuje, co miało swe odbicie również w głosowaniu.
I poproszono mnie o napisanie kilku zdań na temat swoich prac - czy potrafię ich bronić. Zrobiłem to. W wielkim skrócie, ale jest.
Przyjąłem pewną koncepcję i za nią poszedłem. I nie wmuszam nikomu, żeby UZNAWAŁ TO SAMO za jedynie słuszną koncepcję.
Sądząc zresztą po wynikach konkursu nie miałoby to żadnego sensu.
Ale oczekiwałem, że na tej kanwie pojawi się ciekawa dyskusja.
Na razie jest jak widać - tak sobie.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach