Markoo  Dołączył: 12 Kwi 2007
To wszystko przez Was :)
Witam.

Hmm od czego by tu zaczc, choc czesto tu zagladam nie wiele pisze, nie jestem jakos zwiazny z tym i jakimkolwiek innym frum.... a jednak.
Przejolem od Was jakis rodzaj zboczenia :)

Dobra konkretnie...

Bedac pod wplywem watku :

http://www.pentax.org.pl/...?t=4271&start=0

Spacerowalem sobie z dziewczyna z aparatem po krakowskich ulicach, z glowa w dol patrzc na histogram albo cos innego w aparacie... uslyszalem wyrazne "czesc" skierowane do mnie, ... podnoszac powoli wzrok do gory, pierwsze, oczom moim ukazal sie nikon d70, trzymany przez kogos kto smial sie do mnie odezwac akurat w tej chwili....

Mysl, pierwsza jaka mi przyszla do glowy... Ki cholera, sie do mnie odezwala z nikonem,

...jakos oczywista rzecza dla mnie bylo ze to bedzie ktos obcy ale z pentaxem :)

Ot do czego potrafi doprowadzic, czytanie, tegoz forum, nawet bierne.

Takie mnie mysli nachodza z zaskoczenia :)
Pozdr Markoo

Ps Oczywiscie to byl znajomy tyle ze z chrypka, wiec glos mnie zaskoczyl stat to zamieszanie w mojej glowie powstalo.
 

piotr_luk  Dołączył: 14 Kwi 2007
Ale tak wogóle to o co chodzi
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
O braterstwo.
 

piotr_luk  Dołączył: 14 Kwi 2007
Michu napisał/a:
O braterstwo.

wilków :lol:
 
lipalipski  Dołączył: 28 Mar 2007
Braterstwo czy szowinizm? Taki sprzętowy/systemowy fetysz.
 

zaroowka  Dołączył: 06 Mar 2007
Braterstwo? No może... ;)

Jednak co by nie mówić - miło spotkać kogoś z Pentaxem.

19 maja byłem na małym wypadzie firmowym - Gierłoż (Wilczy Szaniec), Mamerki, Węgorzewo... Parę chwil relaksu i wytchnienia od codziennej harówy (...i firmowa popijawa oczywiście).
Będąc gdzieś w głębi ruin Wilczego Szańca, myszkując po bunkrach (i polując na dobre ujęcia) trafiłem na dziewczę. Dziewczę owo trzymało w ręku coś znajomego w kształcie - po dokładniejszej obserwacji, znajomy obiekt okazał się eMZet piątką z dopiętą (chyba) którąś z 50... Dziewczę spojrzało na DeeLa trzymanego przeze mnie w łapie, uśmiechnęło się śliczne, błysnęło oczkami i powiedziało: "Hej!". Odpowiedziałem uśmiechem, skinąłem uprzejmie głową i pomaszerowaliśmy każde w swoim kierunku...

Mała rzecz, a cieszy. :mrgreen:
Fajnie mieć Pentaxa, nie?
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Zaczynamy powielać wątek. Ponieważ poprzedni jest całkiem dobry, ten zamknę, żeby nie robić mu konkurencji i odeślę tu:
LINK

Miłych spotykań na szlaku foto :-D
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
zaroowka napisał/a:
Mała rzecz, a cieszy. :mrgreen:
Fajnie mieć Pentaxa, nie?
fajnie :mrgreen:

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach