zuka68  Dołączył: 31 Maj 2010
Przypadek? Nie sądzę :)
Pentax górą :)

Here are the highest rated photos by brand of camera used to capture them:

1. Pentax
2. Nikon
3. Canon
4. Olympus
5. Sony


Wiedziałem, że dobrze wybrałem ;-)
 

wuzet  Dołączył: 12 Sie 2009
A gdzie Samsung ?
 

zuka68  Dołączył: 31 Maj 2010
wuzet napisał/a:
A gdzie Samsung ?

Pewnie na dalszej pozycji, nie ujętej w tym podsumowaniu :)
 

szybkiparowoz  Dołączył: 20 Lut 2011
wuzet napisał/a:
A gdzie Samsung ?

W Archiwum. Przypadek? Nie sądzę.
 

kojut  Dołączył: 13 Kwi 2011
wuzet napisał/a:
A gdzie Samsung ?

Cytat
They’re found on another list. The lowers rated photos by brand of camera used to capture them:

1. Apple
2. Google
3. Samsung
4. Panasonic
5. Leica

Pozycja nr. 3 :mrgreen:
 

fuen  Dołączył: 13 Lis 2012
Gdyby Pentax robił smarkfony, to pewnie i tu by zawalczył, oczywiście pod warunkiem, że miałby sprzedaż na poziomie choć 5% :-D
5 pozycja nadaje pozoru elitarności temu zestawieniu ;-)
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
Smartfony nie tłumaczą Samsunga

SONY robi smartfony i jest w pierwszej 5 pomimo tego

Leica smartfonów nie robi a znalazła się w ostatniej 5tce
 

arQ  Dołączył: 10 Mar 2011
“There are lies, damned lies, and statistics.”
– Mark Twain

[ Dodano: 2015-05-04, 07:41 ]
zuka68, bo użytkownik Pentaksa wie na co się piszę, jak chce wejść w ten system, zasadniczo też wie co to ekspozycja ;-) potencjalny nabywca luszczanki Najkona czy Kanona już mniej, on chce mieć lufę jak sąsiad i robić superfoty na Auto
 

fuen  Dołączył: 13 Lis 2012
Dla mnie tłumaczą. Prawie 75 milionów smartfonów w ubiegłym roku (jakieś 5 razy więcej, niż sprzedanych lustrzanek i bezlusterkowców) i ponad 25% rynku, Sony w zestawieniach widać w pozycji Inni producenci z udziałem w rynku poniżej 5%. Na rynku foto proporcję są jakby ciut inne i to samsung jest pomijany w zestawieniach.
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
nikt nie broni Samsungowi sprzedawać więcej aparatów, żeby utrzymać proporcje, czyż nie?

fuen napisał/a:
to samsung jest pomijany w zestawieniach.
wyczuwam tu jakąś obronę Częstochowy, a przecież to wszystko tylko nabijanie się z wyników bezsensownej statystyki wykonanej z niereprezentatywnych danych - bo jak słusznie zauważamy - Samsung Samsungowi nierówny, Sony to też nie zawsze to samo co Sony, tylko Pentax dziad, nie robi telefonów ani kompaktów, więc pierwsze miejsce oszukane ;-) - każdy pozostały producent ma w swoim portfolio jak nie telefony, to chociażby wysoko szumiące kompakty (nawet Leica), więc od razu widać, że statystyka robiona przez Pentaliban
 

fuen  Dołączył: 13 Lis 2012
opiszon napisał/a:
wyczuwam tu jakąś obronę Częstochowy

Że efektowna fasada, a za nią degrengolada?
Ja tam bardzo lubie 500px, za każdym razem, kiedy wchodzę do działu z krajobrazami, to mi się papa cieszy, że nie umiem fotoszopa :-D
 

zuka68  Dołączył: 31 Maj 2010
fuen napisał/a:
Ja tam bardzo lubie 500px, za każdym razem, kiedy wchodzę do działu z krajobrazami, to mi się papa cieszy, że nie umiem fotoszopa :-D


Też nie używam fotoszopa, a na 500px nie będę się logować co by nie zepsuć ładnej statystyki :mrgreen:
 

SlicaR  Dołączył: 28 Kwi 2013
opiszon napisał/a:
z wyników bezsensownej statystyki wykonanej z niereprezentatywnych danych

opiszon, troszkę propagandy! Popatrz jeszcze raz na wyniki i przemyśl to stwierdzenie. :-P

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach