tas  Dołączył: 06 Mar 2007
Prezes Klubu napisał/a:
niekoniecznie z naprawy, gdyz watpie azeby byly sprzedawane w MM jako nowe aparaty :) wystarczylo pare razy wymienic sciagnac obiektyw i moglo sie zabrudzic,


Nie był bym tego taki pewien, sam kupiłem w MM komplet głośników, był w promocji, tańszy o 30 % niż w hurtowni, wystawione były jako nóweczki a jestem na 100% przekonany iz to jakeś poserwisowe lub demo. Było 6 zestawów, i na każdym były ślady świadczące o używaniu. Wybrałem te najmniej wymiętolone i kupiłem bo 300 zeta piechotą nie chodzi. Aparaty mogły też stać gdzieś na wystawie. W Szczecińskim Selgrosie widziałem leżące w gablocie Sony Alfa z odkręconymi deklami, aż boję sie pomyśleć w jakim stanie będzie taki aparacik po 2 miesiącach, tym bardziej iż biorą je w łapki klienci i oglądają, macają, pewnie co niektórych palce wyląduje na matówce.
 

Korba  Dołączył: 30 Lis 2006
tas napisał/a:
W Szczecińskim Selgrosie widziałem leżące w gablocie Sony Alfa z odkręconymi deklami, aż boję sie pomyśleć w jakim stanie będzie taki aparacik po 2 miesiącach, tym bardziej iż biorą je w łapki klienci i oglądają, macają, pewnie co niektórych palce wyląduje na matówce.

Zanim te palce wylądują na matówce, będą musiały pokonać przeszkodę w postaci migawki :mrgreen: .
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Migawka nie zasłania matówki, tylko.... :mrgreen:
 

tomecki  Dołączył: 22 Kwi 2006
[OT]
zorzyk, a kto Ci dał ostrzeżenie? :-P
[/OT]
 
m1b2c3  Dołączył: 29 Maj 2007
Sam sobie dal, taka zabawa, jest fajnie. :-)
 

Korba  Dołączył: 30 Lis 2006
zorzyk napisał/a:
Migawka nie zasłania matówki, tylko.... :mrgreen:

O ja głupi... ale mi się popinkoliło :oops: !!! czytałem matówka, myślałem matryca! I jeszcze przez dłuższy czas nie mogłem pojąć, dlaczego zorzyk się ze mnie nabija :-/ . To chyba praca tak mi szkodzi.
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
tomecki, ciekawość to pierwszy stopień do piekła :mrgreen:

Korba, wcale się nie nabijałem, zresztą pokazałeś, że wiesz :lol:
BTW nie tak dawno temu, w watku o *ist (analogowym) podawałem, jak przyciskiem AE-L ustalać ekspozycję z obiektywami bez styków :shock: :oops: Czytasz jedno, myślisz drugie, piszesz trzecie... tak jak w Erze :lol:
 

Zdano  Dołączył: 23 Paź 2006
zorzyk napisał/a:
tomecki, ciekawość to pierwszy stopień do piekła

Pewnie zazdrosny, też chciałby taki czerwony znaczek :evilsmile:
 

tomecki  Dołączył: 22 Kwi 2006
zorzyk napisał/a:
tomecki, ciekawość to pierwszy stopień do piekła :mrgreen:

Zdano napisał/a:
Pewnie zazdrosny, też chciałby taki czerwony znaczek

Zieloni się rozbuchali, trzeba was trochę przystopować :mrgreen:
Czarni zorganizujmy się i nie dajmy się zielonym :-P
 

Korba  Dołączył: 30 Lis 2006
zorzyk napisał/a:
Czytasz jedno, myślisz drugie, piszesz trzecie... tak jak w Erze :lol:

Mnie się to raczej kojarzy ze słusznie minionym okresem historycznym. Jak to było? Mówimy Lenin, myślimy Partia...
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
tomecki, czy Ty agitujesz? :evilsmile:
 

tomecki  Dołączył: 22 Kwi 2006
Tak właśnie agituję ;-) , za zielono na tym forum :mrgreen:
Pokój z wami zieloni :-B :-B :-B
 
yoki  Dołączył: 28 Maj 2007
to ja powiem tak jesli zalerzy ci na pracy w industri dzinnikarskiej tudziez fotoreporterskiej bierz 30d bo ma czysta matryce przy iso 800 :P
 
ursusek  Dołączył: 14 Maj 2007
Witam kolegów po dłuższej przerwie.Dzisiaj stałem się szczęśliwym posiadaczem Kadyszki :mrgreen: .
 

konopia  Dołączył: 24 Kwi 2007
ursusek, Gratulacje!
 
byjek  Dołączył: 27 Maj 2007
a wiece co, ja zaczynam watpic , nie jestem zadowolony z zadnego zdjcia zrobionego kasetka z ostatniego miesiaca, a dzisiaj mialem okazje sptryknac kumpla eos-em 20d z 24-105, i zdjecie ktore zrobilem mnie poprostu powalilo, swietne, nie oczekiwalem od siebie czegos takiego a tu masz... jak z national geographic, jak tak dalej pojdzie strace motywacje a na kasetke bede patrzyl bardzo krzywo, prawdopodobnie potrzebuje pomocy psychologa :-P
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
a z holgi zdjecia ci sie podobaja?
 

ttb  Dołączył: 26 Lip 2006
byjek pokaz ten NG - moze nawrocisz cale forum na dobra droge
 
byjek  Dołączył: 27 Maj 2007
holga to co innego, teraz holga nie foce bo ostala sie w polsce. tu nie chodzi bynajmniej o moje umiejetnosci, ktore wielkie nie sa ten canon poprostu oddaje to co widzisz, niestety zdjecia z kasetki nie porownuja sie poprostu z tym jakbym sobie je wyobrazal, nie wiem o co w tym wszystkim chodzi.

fotke pokaze na po weekendzie jako ze nie mam jej u siebie na kompie a kumpel nadal w objazdach po uk foci bo ma wolne. dla porownania wrzuce tez swoje z kasetki bo bylo zrobione w tym samym miejscu z tego samego statywu na powiedzmy tych samych ustawianiach.

ale co ciekawe bylem dzis w lokalnym sklepie foto i co widze koles sie bawi gx10, to poprosilem zeby dal na sekunde obadac sprzet przykladam do oka ... pstryk i co siwtna fotka (widzialem tylko na lcd aparatu) kolory super, balans bieli super , poprostu jakies inne niz moje zwyczajnie :-/ powiekszam wydaje sie ostre.. no i teraz mam w glowie metlik czyzbym nie tworzyl dobrej pary z k100 ? z gx pstrykalem na auto. w mojej kasetce auto i inne tryby szczegolnie portret to porazka.
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Byjek - ?

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach