Wybieramy 3 najlepsze fotografie edycji
01
6% Complete
12 (6%)
02
18% Complete
35 (18%)
03
5% Complete
11 (5%)
04
7% Complete
14 (7%)
05
11% Complete
21 (11%)
06
7% Complete
14 (7%)
07
1% Complete
2 (1%)
08
0% Complete
0 (0%)
09
2% Complete
5 (2%)
10
10% Complete
19 (10%)
11
0% Complete
1 (0%)
12
1% Complete
3 (1%)
13
5% Complete
11 (5%)
14
0% Complete
0 (0%)
15
8% Complete
15 (8%)
16
11% Complete
22 (11%)
 

Fenol  Dołączył: 31 Sie 2010
tengo napisał/a:
każda porażka jest początkiem sukcesu 8-)


Zgadzam się w pełni!

PannaDekadencja napisał/a:
Strach mnie ogarnia, że prześlę prace, a nikt nawet jednego głosu nie odda


W pierwszej edycji w tym roku jedna z moich prac dostała powalający 1 głos. W drugiej edycji jedna z moich prac zajęła zaszczytne 3 miejsce.

Także nie przejmuj się, tylko ślij zdjęcia 8-)
 

pyciar  Dołączył: 29 Cze 2007
Ale wyrównany poziom! Najłatwiej by mi było wybrać 3 na które nie zagłosuję...

PS.
Link do paczki nie działa


PS2
PannaDekadencja napisał/a:
Strach mnie ogarnia, że prześlę prace, a nikt nawet jednego głosu nie odda

ja tak wysłałem w 2013 i... jestem bardzo zadowolony z nagrody chociaż nadal twierdzę że powinna wygrać inna praca
 

spacja  Dołączyła: 15 Mar 2011
Fenol napisał/a:
jedna z moich prac dostała powalający 1 głos

zagłosowałeś sam na siebie? co na to regulamin? :evilsmile:
 

Fenol  Dołączył: 31 Sie 2010
spacja napisał/a:
zagłosowałeś sam na siebie? co na to regulamin?


To był przypadek Wysoki Sądzie, kursor mi się omsknął :evilsmile:

[ Dodano: 2015-04-23, 16:48 ]
Oho! Dziś wyniki 8-)
 

M.K  Dołączył: 26 Sie 2007
Już wiadomo kto wygrał, a kto nie. Czuję niedosyt, bo na tyle prac tylko jedna pokazuje, że miasto jest miejscem życia i przebywania miliardów ludzi na ziemi. Budynki, budowle, konstrukcje, pędzące auta - to wszystko fajne, ładne, nawet niektóre pro, lecz tylko jedna z człowiekiem....i tylko jeden głos mój oddałem i nie dlatego, że nie było dobrych. Spodziewałem się życia. Gratuluję zwycięzcy, gratuluję pokonanym za świetne kadry. Mocna była ta edycja.
 

Fenol  Dołączył: 31 Sie 2010
M.K napisał/a:
Już wiadomo kto wygrał, a kto nie.


Wiadomo co wygrało, kto - jeszcze nie. Chyba, że wszystkie zwycięskie zdjęcia są Twoje :mrgreen:

Czekamy na ogłoszenie zwycięzców ;-)

A tu posegregowane wyniki, by łatwiej było się odnaleźć:


Nr      %        Głosów
 2     18%        35
16     11%        22
 5     11%        21
10     10%        19
15     8%         15
 4     7%         14
 6     7%         14
 1     6%         12
 3     5%         11
13     5%         11
 9     2%         5
12     1%         3
 7     1%         2
11     0%         1
 8     0%         0
14     0%         0
 

M.K  Dołączył: 26 Sie 2007
No tak, w znaczeniu własnej świadomości już wiadomo, ale dla ogółu nie.
 

Fenol  Dołączył: 31 Sie 2010
M.K, to które są Twoje? :mrgreen:
 

M.K  Dołączył: 26 Sie 2007
Żadne Fenol, nie wysłałem, bo ja cienki bolek jestem.
 

PannaDekadencja  Dołączyła: 23 Sie 2011
Skoro już po zawodach to wyjawię moje typy. Głosowałam na 10 oraz 15, bo to moje klimaty. Kręcą mnie takie miejsca i gdybym sama brała udział w tej edycji to bym pewnie specjalnie pojechała przyfocić np. szpital psychiatryczny w Owińskach. No ale że dawno mnie nie było na forum, bo doba bywa często dla mnie zbyt krótka, to temat mnie ominął. Natomiast zdjęcie, które mi się bardzo podobało, widniało pod numerem 03. Zmieniłabym jedynie jedną rzecz, a mianowicie - gdybym stała w miejscu autora tego zdjęcia, to zrobiłabym kilka kroków w lewo i obróciła się delikatnie w prawo z aparatem, aby pokazać więcej z prawej strony, ale to tylko szczegół... ;-) Zdjęcie bardzo mi się spodobało. Dobra pora, ładna gra świateł, przyjemne kolory. Gratuluję autorowi ;-)
Zwycięzcy również gratuluję!
 

Fenol  Dołączył: 31 Sie 2010
PannaDekadencja napisał/a:
Natomiast zdjęcie, które mi się bardzo podobało, widniało pod numerem 03


To się mogę przyznać do niego ;-)

PannaDekadencja napisał/a:
Gratuluję autorowi ;-)


Dziękuję ;-)

PannaDekadencja napisał/a:
Zmieniłabym jedynie jedną rzecz, a mianowicie - gdybym stała w miejscu autora tego zdjęcia, to zrobiłabym kilka kroków w lewo i obróciła się delikatnie w prawo z aparatem, aby pokazać więcej z prawej strony, ale to tylko szczegół...


To było jedyne ujęcie, jakie dało się rozsądnie zrobić - po lewej już czaiła się Wisła, a po prawej strasznie dużo śmieci by się do kadru załapało (jakieś rury wałami puścili :shock: pewnie kanalizacja od wesołego miasteczka, które stało zaraz obok).

PannaDekadencja napisał/a:
Kręcą mnie takie miejsca i gdybym sama brała udział w tej edycji to bym pewnie specjalnie pojechała przyfocić np. szpital psychiatryczny w Owińskach.


:-B

Zrób to bez tego i pokaż w dziale fotoprezentacji :-) jestem niezmiernie ciekaw, bo też takie miejsca lubię ;-)
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
A oto zwycięzcy:

Pierwsze miejsce: 02 AJ
Drugie miejsce: 16 lukarch
Trzecie miejsce: 05 spacja
 

SlicaR  Dołączył: 28 Kwi 2013
Gratuluję zwycięzcom!
spacja Twoje zdjęcie było moim faworytem. :-B

Chciałbym też pogratulować autorowi zdjęcia numer 09, które strasznie mi się podobało, ale nie oddałem na nie głosu ponieważ nie odnalazłem w nim zbyt dużo architektury. Niby jest ale jakoś tak nie wiem. Ale fota przednia.
 

Fenol  Dołączył: 31 Sie 2010
SlicaR napisał/a:
spacja Twoje zdjęcie było moim faworytem.


Moim również :-B

SlicaR napisał/a:
Chciałbym też pogratulować autorowi zdjęcia numer 09


Znów się czuję wywołany, to i tu się przyznam do autorstwa. Dzięki ;-)

SlicaR napisał/a:
nie odnalazłem w nim zbyt dużo architektury.


Wyszedłem z założenia, że temat Miasto jako miejsce (Architektura/Miasto) skupia w sobie też i te bardziej ożywione części miasta :-D
 

lukarch  Dołączył: 03 Lis 2012
A ja niniejszym chciałbym serdecznie podziękować wszystkim głosującym na moją fotkę. To na razie jedyna odsłona oczka, w której coś mi wychodzi (w zeszłym roku trzecie miejsce, w tym drugie, nie wiem jak wytrzymam psychicznie przyszłoroczną edycję ;-) ). Gratulacje dla AJ i spacji oraz wszystkich biorących udział. Sukces ten zdecydowanie poprawia moje morale i zagrzewa do walki w zbliżającym się Turnieju fotograficznym. Banan na twarzy dzisiaj mnie nie opuszcza.

[ Dodano: 2015-04-24, 21:51 ]
Co do moich preferencji to kibicowałem pracy nr 10. Gratulacje dla autora :-B

 

SlicaR  Dołączył: 28 Kwi 2013
Fenol, z słusznego założenia wyszedłeś ale ja byłem tak zaaferowany tą architekturą, że nie wiedziałem czy powinienem Ci przyznać głos. Z resztą przez nią sam nie wysłałem pracy tym razem. No i jeszcze dlatego, że miałem zaklepane 1. miejsce u M.K. (chyba) z czego się nie wywiązał. A w ogóle to d*** wołowa jestem bo powinienem się kapnąć przez ten Cichy Kącik, że to Twoje.
 

Fenol  Dołączył: 31 Sie 2010
SlicaR napisał/a:
Z resztą przez nią sam nie wysłałem pracy tym razem.


Mam ambitny plan, by wysłać zdjęcia na wszystkie tegoroczne edycje Oczka, choć może być ciężko ;-)

SlicaR napisał/a:
A w ogóle to d*** wołowa jestem bo powinienem się kapnąć przez ten Cichy Kącik, że to Twoje.


Dużo tu osób z Krakowa.

Tak swoją drogą, to pomimo, że nie wygrałem, to i tak zadowolony jestem, bo już 2/3 moje zdjęcia zostały przez kogoś wyróżnione. Dzięki wielkie :-B
 

SlicaR  Dołączył: 28 Kwi 2013
Fenol napisał/a:
Mam ambitny plan...

Miałem taki sam. Poszedł się paść z tą edycją.
 

Fenol  Dołączył: 31 Sie 2010
SlicaR, tylko niech to nie odbierze Ci ochoty do udziału w kolejnych edycjach. Ja też pewnie nie na wszystkie zdołam coś przygotować, bo zdjęcia robię na bieżąco (niby można wysłać coś sprzed pół roku, ale przez ostatni rok była u mnie straszna posucha, jeśli o robienie zdjęć chodzi ;-) ).
 

spacja  Dołączyła: 15 Mar 2011
SlicaR, Fenol, bardzo Wam dziękuję za faworyzowanie, dzięki Waszym komentarzom czuję się wygrana.
Mi najbardziej podobało się zdjęcie nr 2 - uważam więc, że AJ wygrał(a) zasłużenie - gratuluję :-B Fajny jest też nr 6 i nr 10 (ależ my tu jesteśmy beznadziejnie poprawni, tylko sobie słodzimy, krew się nie leje, co za NUDA :evil: )


Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach