kalasek  Dołączył: 21 Kwi 2006
pierwsze kroki w studio
poproszę o krytykę
STUDIO
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Jak na moje: podstawowy błąd - brak podkładu. Poprzez co niestety skóra modelki za bardzo się błyszczy. Po drugie nazbyt dużo zdjeć jest dosiebie podobnych. Domyślam się, że to pierwsza sesja, więc miałeś po prostu radochę z samego cykania, ale prócz zorganizowania studia, jest coś ważniejszego i tym czymś jest pomysł na sesję.
To tyle, jeśli chodzi o negatywy z mojej strony.
Masz świetną modelkę, choć może jeszcze trochę nazbyt spiętą (ale to tylko kwestia rutyny), podejrzewam, że chęci i jeśli znajdziesz do tego czas, to może byćnieźle. Ja w każdym bądź razie będę czekał na kolejne Twoje sesje.
 

Arti  Dołączył: 20 Kwi 2006
kuzwa :evil: .... tyle sie napisalem, wywalilo mnie i nie odzyskalem... postaram sie jeszcze raz...

W wiekszosci bede sie powtarzal za Michem.
Dziewczyna sie swieci, do fotek w studio dobry makijaz jest cholernie wazny. To przeszkadza.
Poza tym powienies jeszcze raz zrobic selekcje, kilka fotek psuje odbior paru dobrych. Np "dziewczyna z powylamywanymi rekami", schowaj ja.
Modelka na wiekszosci fotek ma podobny lekko chyba zestresowany "usmiech". Postaraj sie nad tym tez popracowac, bo wydaje mi sie ze warto i mozna z niej jeszcze sporo wycisnac.
A i zeby foty sie bardziej podobaly "ogolowi" musialbys nieco popracowac chyba w PSie nad faktura skory. Lekki blur? Ja nie umiem, sie tlyko wymadrzam ;-) .
A no i dbaj o szczegoly... kieliszek jest brudny.
Tez czekam na wiecej!
 

guerilla  Dołączył: 23 Kwi 2006
e, nieciekawe na maksa. nie wystarczy isc do studia z dziewczyną żeby byly zdjęcią.
masz taką pre-sesje próbną ,wiesz jak dziewczyna wygląda na zdj. teraz się zastanów nad zdjęciami już żeby je zrobić z jakimś sensem.

poza tym, brzydki kolor skóry, kadry też mocno wątpliwe..

pozdr.
 

milo  Dołączył: 01 Sie 2006
A dlaczego sa takie wielkie roznice w WB?
 
Markoo  Dołączył: 12 Kwi 2007
Re: pierwsze kroki w studio
Hmm, moze jeszcze dodam, ze zapewnie oczy w portrecie sa wazne, ale ja mam wrazenie ze ten motyw zajmuje za duzo tresci w calej sesji.
Pozdr Markoo
 

cotti  Dołączyła: 20 Kwi 2006
ponieważ nie znam się na studyjnej, powiem tylko, że zwróciłam uwagę na to, że kieliszek nie jest krystalicznie przejrzysty
 

kristofo  Dołączył: 28 Lut 2007
Ja zupełnie sie nie "wyznaję" na zdjęciach studyjnych. Jako laik największe zastrzeżenia mam do tego, że modelka na większości zdjęć zbyt mocno się błyszczy. Kolejna sprawa to skóra. Jest zbyt "dobrze" zrobiona, widac pory itp. a przez to zdjęcia wyglądają nieco amatorsko. Niektóre kadry są całkiem ciekawe.
 

kosafwc  Dołączył: 24 Lut 2007
jaki puder polecacie do studio?:)
 

cotti  Dołączyła: 20 Kwi 2006
Kryjący :D
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
nie puder - tylko podklad...

[ Dodano: 2007-06-06, 09:53 ]
a to jest uzaleznione od karnacji modela.....a numerkow (podkladow ) jest przynajmniej z 7-8 (z tych bardziej uniwersalnych-dla europejczykow)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach