Wybieramy 1 najlepszą fotografię edycji
01
82% Complete
38 (82%)
02
6% Complete
3 (6%)
03
10% Complete
5 (10%)
 

PannaDekadencja  Dołączyła: 23 Sie 2011
Łuuuhuuu! 3 szalone głosy = 3 miejsce = brązowy medal = brązowa familia żubrów... no po prostu lepiej być nie mogło :-) Za to zwycięski kot jest wypaśny! Gratuluję :-D
 

spacja  Dołączyła: 15 Mar 2011
jorge.martinez, gratuluję, pozdrów Rademenesa :evilsmile:

jorge.martinez napisał/a:
Szkoda wszelako, że kategorie wymagające jakijkolwiek refleksji i selekcji (jak ta, czy autoportret) mają rokrocznie tak mało zgłoszeń.

Ejże, myślisz, że odpadamy, bo nie stać nas na refleksję i selekcję? Ja lubię robić zdjęcia rodzinne (choć raczej są one bez ambicji), ale chyba nigdy nie zgłoszę ich do konkursu, bo nie chcę moich bliskich "wieszać na forum" (że o selfies nie wspomnę, hahah). Może inni też mają ten opór i dlatego mało zgłoszeń.
 

Kuba Nowak  Dołączył: 12 Maj 2010
No ja też przegapiłem, chociaż często robiąc zdjęcia mam z tyłu głowy nasze forumowe Oczko.
Niestety często nie mogę uczciwie zgłosić zdjęcia, bo ma ponad pół roku...
Też jestem za rozszerzeniem limitu czasowego do roku, bo wbrew lansowanej tu logice nie robię zdjęć z powodu istnienia konkursu, tylko uczestniczę w konkursie, bo już mam zdjęcia. W żaden sposób istnienie konkursu nie wpływa na mój bieżący imperatyw wewnętrzny.
 

Tomek B.  Dołączył: 07 Sty 2012
Kuba Nowak napisał/a:

Też jestem za rozszerzeniem limitu czasowego do roku, bo wbrew lansowanej tu logice nie robię zdjęć z powodu istnienia konkursu, tylko uczestniczę w konkursie, bo już mam zdjęcia.


Celnie Waść to ujął!
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
Dzięki za uwagi. Jeśli znajdzie się nowy konkurso-dzierżca Oczka, to będzie władny podnieść limit czasowy. Dokona tego lub nie. Ja jestem przeciw.

W ogóle przydałoby się odświeżenie. Zmiana organizatora może w tym pomóc. Pomyślcie zatem przez resztę roku o tym. Może ktoś ma ochotę wziąć odpowiedzialność, a zarazem tchnąć nowe życie w Oczko, choćby poprzez zmianę kategorii konkursowych. Jeśli nikt się nie zgłosi, w Oczku 2016 będzie tak, jak ja chcę ;-)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach