plwk  Dołączył: 21.04.2006
Mam Velbona Sherpa 600R i mimo teoretycznej obciążalności 4kg, nadaje się wyłącznie na bezwietrzną pogodę.

uzi89  Dołączył: 26.07.2017
rychu napisał/a:
uzi89, wg moich doświadczeń, najlżejszy trójnóg to Slik 330 Dx, lżejsze są dobre tylko do noszenia.

Bardzo Wam dziękuję za pomoc, tak to wydałbym pieniądze za coś nie sprawdzonego a tak dzięki Wam w podobnej cenie kupię statyw który spełni swoje zadanie. Wszystko skłania się do zakupu Silk 330Dx chyba że ma ktoś jeszcze jakieś sprawdzone ale troszkę mniejszych rozmiarów, na lżejsze już się nie łudzę że znajdę,te ok. 1,5kg jestem w stanie zaakceptować.

Staś  Dołączył: 15.01.2008
Do GRa statyw? :shock:

Enzo  Dołączył: 20.12.2006
Staś napisał/a:
Do GRa statyw?

Czy to wbrew tradycji naszych przodków? Szaman będzie zły? W sumie dawno nie widziałem dobrego kamieniowania.

pszczołowaty  Dołączył: 07.12.2009
Hmm... nie ma wątku o GR to wstawię tu.
Zastanawiam się czy jpg z aparatu (ustawienie żywe) w GR daje radę, Wiem, przy sigmie wypada blado,, a może nie ? ;)
Wiadomo, że dwa suwaczki i będzie inaczej...

R0004029 by Grzesiek T, on Flickr

rychu  Dołączył: 08.10.2006
pszczołowaty, jest bardzo dobrze, o ile naturalnie znaczy dobrze. Prawie jak z Fuji :-D
Co to za dzielnica? Przeprowadzę się ;-)

rychu, Nie warto.
Dachy z kamienia, wszystko się wali, samochodem nie dojedzie.... Bida straszna ;) Dalej "żywe"

R0004034 by Grzesiek T, on Flickr

rychu  Dołączył: 08.10.2006
Dalej bardzo naturalnie.

Kuba Nowak  Dołączył: 12.05.2010
Tam z tyłu, to chyba jakiś znany szczyt?

Ryszard  Dołączył: 04.10.2006
Kuba Nowak, to reklama żelazek.

[ Dodano: 2018-10-07, 21:22 ]
Chętnie zobaczę na lepszym monitorze, bo na obecnym wszystko wygląda tak samo. Zapytam jednak, pszczołowaty, sprawdzasz z ciekawości, z nudów, czy nie chce ci się obrabiać RAWów?

Kuba Nowak, jest przereklamowany ;)
Ryszard, Zdjęcia robię tylko w rawach . To zabawa, ale i ciekawość co można uzyskać poprzez kilka kliknięć w aparacie... no i Enzo mnie wkurza tą Sigmą ;)
Aby Was już nie zanudzać, nic nie ruszane oprócz ustawienia "żywe" (pewnie podbite nasycenie kolorów i kontrast?)

R0004044-900 by Grzesiek T, on Flickr

100%

Ryszard  Dołączył: 04.10.2006
rychu napisał/a:
jest bardzo dobrze, o ile naturalnie znaczy dobrze
Jest naturalnie. Jest dobrze.

Fenol  Dołączył: 31.08.2010
GR II to aparat z jednymi z ładniejszych jpgów z puchy, ze wszystkich aparatów jakimi miałem okazję pstrykać ;-)

Skocz do: