sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
Canon MG8150 - wielofunkcyjny kombajn + skaner 35mm.
Test skanera z MG8150


Rewelacji nie ma, bo dużej rozdzielczości się nie uzyska, ALE przy takich miniaturkach jest dobrze. Przy druku 15x20 z tych skanów jest nieźle. Do "wglądówek" i domowych zastosowań jest zaskakująco ok.

Drukarka zaskakująco nieźle drukuje chociaż ma tylko 3 kolory i to przy zastosowaniu zamienników, więc koszt druku jest bardzo mały. B&W wychodzą zaskakująco neutralnie (są tutaj dwa pojemniki z czarnym i dodatkowo szary). Jeszcze się uczę jak to wszystko ogarnąć. Z tego co wiem to mankament, że trwałość jednak gorsza, ale coś za coś. W każdym razie efekty zdecydowanie lepsze niż z Epsona PX660 + tusze od L800 i przede wszystkim - nic mi się nie leje, a z Px660 w zasadzie od początku miałem problemy z kropkami na drukach.
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Sołtys! Wypuścili Cię w końcu z tej dziury? Wrócisz do nas, by kręcić słowa wzniosłe acz niepotrzebne na tematy wszelakie? Tęskniliśmy bardzo za subtelnością Twych postów, uwag i komentarzy.
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
Michu, sratatata :-P
 

sailor9  Dołączył: 23 Paź 2006
A da się tego Canona w ogóle gdziekolwiek kupić :?:
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
sailor9, niestety tylko używany.

Zapomniałem napisać o najważniejszej funkcji tej drukarki - mojej ulubionej. Otóż sam automagicznie otwiera tackę odbioru wydruków, gdy się samemu zapomni otworzyć :mrgreen:

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach