tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Ja po dłuższej przerwie wyciągnąłem Contaxy G. Zdecydowanie są to aparaty, które sprawiają, że sam proces fotografowania jest superprzyjemny. Właściwie zdjęcia są sprawą wtórną :-P

Zawsze się zastanawiam jak to jest, że G1 ma tak znakomitą ergonomię. Gdyby G2 był troszkę lżejszy... Kocham stare lustrzanki, ale te lunetki są bezkonkurencyjne!

[ Dodano: 2015-08-13, 17:46 ]
Od paru dni chodzi mi po głowie, żeby sprzedać większość małego obrazka, zostawić MXa i Z1-p, a jako podstawowych używać contksów dokupując do nich to, co kiedyś sprzedałem.
 

szybkiparowoz  Dołączył: 20 Lut 2011
Pamiętasz, że wszelkie oferty sprzedaży na forum będą pentalibowane?
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Zanim dojrzeję do sprzedaży czegokolwiek, żeby póżniej nie musieć odkupować... Pewnie minie dłuższa chwila. Zresztą sam nie do końca wiem co mam, więc nie można poprzedniego wpisu traktować inaczej niż rozterek miłosnych między pentaksem a contaksem.
 

Enzo  Dołączył: 20 Gru 2006
Zostaw tego który lepiej gotuje.
 

tatsuo_ki  Dołączył: 01 Mar 2009
dzerry,
https://www.youtube.com/watch?v=e7qQ6_RV4VQ
[Bob Dylan The Times They Are A Changin' 1964]



mój nowy Ricoh GR gotuje bardzo dobrze.

(i właśnie sobie uświadomiłem, że tym jednym zdaniem poniekąd nawiązałem do postów zarówno kerada, szybkiparowoza, trefa jak i Enzo)
 

alekw  Dołączył: 27 Wrz 2007
tref napisał/a:
Ja po dłuższej przerwie wyciągnąłem Contaxy G. Zdecydowanie są to aparaty, które sprawiają, że sam proces fotografowania jest superprzyjemny. Właściwie zdjęcia są sprawą wtórną :-P


Wywołałeś coś już?

Jak pomyślę, że trzeba siedzieć po ciemku w kiblu a potem jeszcze skanować te marne 36 klatek, to wolę robić fotki telefonem :-)
 

Fenol  Dołączył: 31 Sie 2010
tref, skoro już te Contaksy zostały przywołane, skoro fotografowanie nimi to przyjemność - może byś się zapisał do Jednego Aparatu 2.0? :-)
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
alekw, wywołałem i zrobiłem wstępne powiększenia 30x40. Ale to już w październiku było...
Nie skanuje, bo nie mam cierpliwości i czasu.

Fenol, na te zabawę chyba się nie piszę, jestem za mało zmobilizowany pod tym kątem. Już lepiej jak będę robił dalej to co robię.
 
Didimos  Dołączył: 04 Sty 2007
Cytat
Wywołałeś coś już?

Jak pomyślę, że trzeba siedzieć po ciemku w kiblu a potem jeszcze skanować te marne 36 klatek, to wolę robić fotki telefonem :-)


Wywoływanie to akurat przyjemność, ale ślęczenie przed komputerem po 8 godzinach w pracy i czekanie na każdą klatkę kilka minut i poprawianie tego - to jest dopiero ból....
 

Ryszard  Dołączył: 04 Paź 2006
Didimos, tyś to Tomaszu? Mój stary druhu w wejherowskiego elektryka?
 

szybkiparowoz  Dołączył: 20 Lut 2011
Didimos napisał/a:
ślęczenie przed komputerem po 8 godzinach w pracy i czekanie na każdą klatkę kilka minut i poprawianie tego - to jest dopiero ból....

Bul!

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach