Wybieramy 3 najlepsze fotografie
01
5% Complete
7 (5%)
02
3% Complete
4 (3%)
03
6% Complete
8 (6%)
04
12% Complete
15 (12%)
05
3% Complete
4 (3%)
06
1% Complete
2 (1%)
07
17% Complete
21 (17%)
08
8% Complete
10 (8%)
09
4% Complete
5 (4%)
10
5% Complete
6 (5%)
11
5% Complete
7 (5%)
12
9% Complete
11 (9%)
13
3% Complete
4 (3%)
14
0% Complete
1 (0%)
15
3% Complete
4 (3%)
16
2% Complete
3 (2%)
17
4% Complete
5 (4%)
18
0% Complete
1 (0%)
 

Gunner  Dołączył: 16 Kwi 2010
Moje zdjęcia to 3, 4 i 6.

3. to jedna z wielu cieszynek z meczu Skry Bełchatów w Lidze Mistrzów przeciwko ekipie Kurka (o ile nie pomyliłem meczów...). Nic specjalnego ale wypadało coś z okolic sportu wrzucić ;]

4. Człowiek Motyl w wydani ''Jezus przy kawie''. Uczestnik corocznych obchodów święta Bożego Ciała, procesja spod Łódzkiej Katedry. W tym roku o dziwo nie doszło do rękoczynów, jedynie kilka osób ustnie wyraziło swoje niezadowolenie na widok ''Jezusa'' popijającego kawke i pozdrawiającego maszerujących.

6. Karolak drący pape z mównicy jak to będzie dobrze jak wybierzemy Bronka na kolejną kadencje. Jedno z najlepiej sprzedających sie zdjęć które zrobiłem podczas niedawnej kampanii.




ps1. BRAWO szybkiparowoz , wg mnie bardzo dobry strzał mimo, że wg Ciebie przypadkowy ;] W repo szczęście do wskoczenia w ''ten moment'' jest bardzo potrzebne.

ps2.A mówią, że 6d ni chuchu nie nadaje się do reporterki...
 

gezeb  Dołączył: 26 Maj 2007
Gunner napisał/a:
meczu Skry Bełchatów w Lidze Mistrzów przeciwko ekipie Kurka (o ile nie pomyliłem meczów...). Nic specjalnego ale wypadało coś z okolic sportu wrzucić ;]

Mecz z Perugią , plecy Beretty , to tak da statystyków ;) Przy okazji przewidziałeś wynik finału LŚ , Francuz ręce w górze , Serb w dół :)
Moje zdjęcie nr 15 .
Pierwszy raz na szczycie Liwocza spotkałem nocą człowieka , zazwyczaj tylko nietoperz mi towarzyszy . Tym razem nietoperek miał konkurencję w postaci entomologa który skrupulatnie wynajdywał okazy i ładował je do słoiczków .
 

Fenol  Dołączył: 31 Sie 2010
szybkiparowoz napisał/a:
Dodam jeszcze, że mi się podobały zdjęcia: nieznanej mi dotąd stacji pasyjnej (4), facetów w piżamach (8), reklamy "Słonia" (9) i dwa z cyrku (12 i 14).No i klimatycznie osadzona Nyska (5) też fajna.


Znów udało mi się zostać przez kogoś wyróżnionym! :mrgreen:

Moje zdjęcia to 5, 9 i 13 ;-)

Kilka słów o zdjęciach:
wszystkie trzy pochodzą z tzw. "odrzutów" z Jednego Aparatu (5 i 13 z kwietniowej rolki, a 9 z rolki czerwcowej).

Nr 5. "Klimatycznie osadzona Nyska", jak to ujął szybkiparowoz, to mobilny bar kiełbaskowy :mrgreen: codziennie w godzinach 20:00 - 3:00 staje pod Halą Targową w Krakowie i można sobie z niego zakupić grillowaną kiełbaskię (całkiem smaczną). Klimatu dodaje fakt, że poza PRLowską Nyską, która została zaadoptowana do sprzedaży kiełbasek, Panowie mają w ofercie np. PRLowsie oranżady. Ludzie na zdjęciu to kolejka po kiełbaskę :-D

Nr 9. Ot ciekawa reklama, w specyficznym stylu, nie da się jej nie zauważyć, pierogów tam nie próbowałem ;-) Zdjęcie zrobione na Zarabiu - dzielnicy Myślenic.

Nr 13. Tak wyprowadza się Wydział Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej UJ. Koło budynku leżą (leżały?) krzesła, porozwalane meble i inne zbędne już rzeczy.
 

bakulik  Dołączył: 20 Kwi 2013
Moje zdjęcia to te z numerami 8 („faceci w piżamach”), 14 („cyrk”) i 17 (lajkonik). Wszystkie zostały wykonane jednego dnia w ciągu ok. godziny w czasie wakacyjnej wizyty w Krakowie. Ósemka przedstawia ulicznych komików-akrobatów, na 14 mamy chłopaka puszczającego bańki mydlane ku uciesze dzieciaków (tłumek w tle to widzowie wydarzenia z ósemki), a lajkonik z 17 sprawdza, ile dutków mała Krakowianka wrzuciła mu do koszyczka. Wspólnym elementem wszystkich zdjęć, oprócz czasu i miejsca ich wykonania, jest fakt zbierania „cołaski” przez ich bohaterów. Dodatkowo zdjęcie nr 8 zrobiłem poszukując kocich ruchów na turniej forumowy.
 

irek83  Dołączył: 11 Paź 2014
Gratuluję zdjęć a moim faworytem było zdjęcie nr. 5 Fenol, :-B
 

Fenol  Dołączył: 31 Sie 2010
irek83, dzięki :-B
 

deepee  Dołączył: 28 Cze 2011
Może warto w przyszłości dać w tej turze możliwość dodawania do wystawianych zdjęć krótkiej informacji? Nie wiem jak wy, ale ja po zapoznaniu się z niektórymi opisami głosowałbym inaczej.
 

Gunner  Dołączył: 16 Kwi 2010
to moze lepiej dodac wtedy w ogole osobna kategorie typu ''zdjecie z historia'' czy cos w ten desen
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
Nikomu nie będzie się chciało niczego pisać. Wierzcie mi.

Jedni napiszą więcej inni mniej, jedni będą mieli bardziej lotne pióro, inni mniej.

Był kiedyś konkurs (a może to był pomysł na konkurs), w którym zdjęcia tworzyły całość z tekstem. Sądzę, że to propozycja na osobny jednorazowy konkurs, a nie na Oczko.

Ale jeśli spadkobierca Oczka zechce, to nic mi do tego, mogą być i komentarze i opisy :-)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach