TM_Mich  Dołączył: 08 Wrz 2009
Mokradełka.

 
nimmid  Dołączył: 26 Cze 2006
Ładne kolory.
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
 

komtur  Dołączył: 04 Cze 2008
TM_Mich, jak zwykle - świetnie. Podobają mi się Twoje zdjęcia w ogóle. Fajnie widzisz świat.
plwk, specjalna wysepka dla fotografów? :-D
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
TM_Mich, mokradełka pikne - podsunąłeś mi pomysła (albo ukradnę pomysł) jak ożywić zupełnie nudne i szaro-bure krzaczory, bo takowe w oryginale były z pewnością.
espresso, bajeczne zgranie koloru skały z barwą promieni słonecznych, do tego nostalgiczny nastrój. Gdzie to?
plwk, coś mi to przypomina.
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Szmaragdowe jeziorko w Adrspaskich Skałach no i Żaba. Nie wiem, który element kojarzysz. Podczas PPD w Górach Stołowych.
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
plwk, Adrspach - ot, to. Piękne miejsce.
espresso, ooo, tam jeszcze nie byłem :mrgreen:
 

galex  Dołączył: 02 Cze 2006
Drzewa symetryczne:
 

SlicaR  Dołączył: 28 Kwi 2013
Ależ bjuti! :-B
 

TM_Mich  Dołączył: 08 Wrz 2009
espresso, to pokrętne drzewko z USA, to nie jest czasami ta słynna długowieczna sosna? Masz coś więcej z tego terenu? Pochwalisz się?

komtur, dzięki bardzo. Czasami mam takie dni, że widzę sporo fajnych kadrów, a czasami nic. Ostatnio przeglądałem zdjęcia z 2015 i ponownie popatrzyłem na te pliki, gdzie wcześniej nie widziałem nic ciekawego, ale dzisiaj zobaczyłem w nich kilka fajnych kadrów no i sobie obrobiłem :)
rychu, trzymam kciuki, aby się udało.
 

kazio  Dołączył: 31 Paź 2011
espresso, a dotarłeś może dalej na zachód, w okolice gór Sierra Nevada, tam gdzie rosną "królowie" wszystkich drzew - mamutowce (zwane potocznie sekwojami)?
 

TM_Mich  Dołączył: 08 Wrz 2009
Ciekawe te pokręcone sosny. Czy wiadomo dlaczego ich tak skręciło? Zazdrość?
 

DiMarco  Dołączył: 24 Sty 2012
espresso, baaardzo mi się ta pinia z Ozorkowa podoba. :-B
TM_Mich, z tego co wiem, to są takie regiony ( wiem na pewno o Nowej Funlandii), gdzie w ciągu roku wiejące tam wiatry, cyklicznie zmieniają kierunek.
Ponieważ skręcają stale w tę samą stronę, to drzewa zaczynają zgodnie z tym kierunkiem rosnąć spiralnie.
Tamtejsi rybacy i żeglarze, którzy wykonywali maszty do swoich łodzi z takiego materiału, byli zmuszeni co jakiś czas te swoje maszty obracać, bo się zaczynały (jako suchy materiał) odkręcać z powrotem. :mrgreen:
 

galex  Dołączył: 02 Cze 2006
espresso napisał/a:



Jeden z nielicznych RAWów z Minolty D7D, Orkowo 2006r.


Fajne!
To to Orkowo na trasie Kórnik-Śrem?

Drzewo polne:

 

SlicaR  Dołączył: 28 Kwi 2013
Najs BW
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Umierające drzewo w mglistych Bieszczadach.

 

Penteusz  Dołączył: 28 Mar 2012
Ależ klimat!
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Jeżdżę w góry gdy mam urlop i jestem zdany na szczęście. Jakie warunki trafię w takich robię i raczej nie mam możliwości powrotu kiedy bym chciał. W jedną stronę mam około 8 godzin jazdy a to skutecznie utrudnia.
To jest, o ile pamiętam, na zielonym szlaku z Rawki do Wetliny, gdzieś tuż poniżej Małej Rawki.

 

SlicaR  Dołączył: 28 Kwi 2013
Ha! Mam drzewo! Mam drzewo! Wiedziałem, że mam gdzieś jakieś drzewo!
 

galex  Dołączył: 02 Cze 2006
A nawet dwa!
Ładne.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach