jaad75  Dołączył: 07 Paź 2006
Kfan napisał/a:
mnie dlaczego po prostu nie zajmiesz się swoim Pentaxem? Czy ja się wcinam do wątków o Twoim aparacie?
Absolutnie. A Chris62, to juz w ogóle zupełnie inna osoba. :-P
 

janpa  Dołączył: 23 Lis 2009
No, tośmy sobie pożartowali, a najnowsze wieści mówią o tym, że Nikon wcale nie kupił technologii NX: klik! :mrgreen:
 

modrzew  Dołączył: 07 Gru 2008
Przestraszyli się ewentualnego przejęcia forum ;-)
 

Fenol  Dołączył: 31 Sie 2010
Zaraz się okaże, że to nie Nikon kupi Samsunga, a Ricoh :evilsmile:
 

x4rd  Dołączył: 07 Mar 2012
Fenol napisał/a:
Zaraz się okaże, że to nie Nikon kupi Samsunga, a Ricoh


Chyba wykupią fabryki żeby ogarnąć popyt na FF :evilsmile:
 

tengo  Dołączył: 16 Lis 2014
Przecież Ricohowi się nigdzie nie spieszy z FF, po co mają wydawać hajs na fabryki skoro my możemy sobie poczekać? :-D
 
malero  Dołączył: 28 Lut 2012
Jest jakieś forum tego systemu? Chcę się fisha pozbyć póki jeszcze korpusy działaja.
 

szybkiparowoz  Dołączył: 20 Lut 2011
malero napisał/a:
Jest jakieś forum tego systemu?

Niestety nie... Wszyscy cierpimy.
 

Acer  Dołączył: 08 Maj 2008
szybkiparowoz napisał/a:
malero napisał/a:
Jest jakieś forum tego systemu?

Niestety nie... Wszyscy cierpimy.

Przynajmniej forum NX-a nie umrze...
Ale faktycznie nawet nie ma gdzie zapytać o przejściówkę na pentaxowy bagnet.
Chociaż w erze twarzoksiążki może ktoś tam jakąś grupę kiedyś utworzy ;-)
 

romeck  Dołączył: 18 Lut 2011
malero napisał/a:
Jest jakieś forum tego systemu? Chcę się fisha pozbyć póki jeszcze korpusy działaja.

Przecież właśnie kolega napisał na nim posta... :)

Ja zaraz-zaraz na aukcji wystawiam szkła i korpus również....
 

Fenol  Dołączył: 31 Sie 2010
romeck napisał/a:
Ja zaraz-zaraz na aukcji wystawiam szkła i korpus również....


Na giełdzie wystaw :evilsmile:
 

wuzet  Dołączył: 12 Sie 2009
A co niby zrobil ?
 

Fenol  Dołączył: 31 Sie 2010
O patrz! Już są! Przeoczyłem w gąszczu ogłoszeń :-)
 
Kfan  Dołączył: 02 Mar 2007
janpa napisał/a:
No, tośmy sobie pożartowali, a najnowsze wieści mówią o tym, że Nikon wcale nie kupił technologii NX: klik! :mrgreen:


Wszystko to jest wiarygodne tak samo jak zeszłoroczne zapewniena Szwajcarskiego Banku Narodowego w kwestii utrzymywania kursu Franka
W styczniu zaskoczyli wszystkich uwolnieniem kursu i CHF, który kosztowal 3,60 podrożał na 4,50 PLN.
Zaskoczyli nawet bankierów.
Tylko naiwni wierzą w medialne pitolenie.
Plotki to też tylko plotki żaden fakt istnieje tylko takie powiedzenie że w kazdej plotce jest ziarno prawdy.
Może ni eprzejmą ale z drugiej strony obecne posunięcia Samsunga są bardzo bardzo dziwne.
Akurat teraz kiedy doprowadzili do produkcji korpusu Pro i świetnych zoomów kiedy zaczęli zdobywać entuzjastów tak nagle bez jakiegoś powodu powiedzieć stop?
To "stop" też zresztą jest zdementowane ale tak się w to wierzy jak i w to drugie zapewnienie.

Jestem ciekaw co takiego wydarzy się w nadchodzącym kwartale.
Na szczęście to całe zamieszanie nie ma najmniejszego wpływu na pracę aparatu i obiektywów.
 

Ekajana  Dołączył: 30 Lis 2006
kojut napisał/a:
Wraz z systemem NX Nikon przejmie bardzo fajnych sympatycznych i kulturalnych forumowiczów na swoje forum.

mrawi? komisarz_ryba? Kfan? :mrgreen:

sam zacząłem się udzielać w samsungowym wątku na Nikoniarzach, na których zarejestrowałem się dawno, dawno temu z powodu Nikona F3 :-P
 
akuracik  Dołączył: 01 Kwi 2010
Szkoda,bo Samsung NX500 to wg, DXO to najlepszy aktualnie obok tak wychwalanego Nikona D7200 korpus APS-C.
 

Ekajana  Dołączył: 30 Lis 2006
Aktualizował ktoś FW w NX500?
 

kojut  Dołączył: 13 Kwi 2011
akuracik, najlepsza matryca. Korpus jest w sumie kiepski: bez wizjera, z minimalną ilością przycisków, plastikowy i z niezbyt celnym af. D7200 jest o niebo lepszym korpusem.
 

fuen  Dołączył: 13 Lis 2012
Ale ze spodkiem 30mm nie wejdzie mi w kieszeń od kurtki.
Z przyciskiem i-fn ergonomia nie jest zła (według mnie jest wygodniej, niż w e-pl czy w moim x-m1). W sumie to szkoda mi tego systemu, jakoś tak...
 
Kfan  Dołączył: 02 Mar 2007
A po świecie ludzie kupują teraz "części zamienne" (podobnie jak my nie tak dawno:)) niektóre obiektywy w tej postaci wychodzą nader korzystnie.
Nie mam teraz wolnej gotówki bo bym przypolował na świetny 50-150/F2,8 - za 3 tys. to warto :-D

[ Dodano: 2016-02-10, 11:54 ]
kojut napisał/a:
akuracik, najlepsza matryca. Korpus jest w sumie kiepski: bez wizjera, z minimalną ilością przycisków, plastikowy i z niezbyt celnym af. D7200 jest o niebo lepszym korpusem.

Za 2 tys to pewnie kążdy aparat ma skórą obszyty korpus i filmuje w 4K i ma matrycę DX 28 MP BSI CMOS ha ha.
A co do AF kojucie pitolisz jak opętany Pentaslimista - popatrz sobie jakie zdjęcia typu sceny w ruchu ludzie tym pstrykadełkiem robią.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach