maxthebest  Dołączył: 14 Mar 2010
K-S2 i Image Sync - brak podglądu LV
Zacząłem "rozkminianie" K-S2'ki i pojawiły się pierwsze znaki zapytania...Wgrałem sobie w Galaxy S5 Image Sync'a, sparowałem...Smartfon się komunikuje, wyświetla fotki z katalogu aparatu, ale...ikona LV jest szara i brak podglądu...To, co Ricoh tak chętnie na filmikach pokazuje, czyli podgląd sceny przed zrobieniem zdalnie zdjęcia, możliwość dotykowego ostrzenia na wyświetlaczu telefonu...nie działa, bo obrazu brak. Mogę co najwyżej strzelić fotę (dosłownie) w ciemno, bo wyzwalanie działa...Ktoś ogarnął, jak to ustawić, żeby było ok?
 

gezeb  Dołączył: 26 Maj 2007
Firmware w aparacie zaktualizowane?
PS.Albo w telefonie soft za badzo aktualny;) U mnie na Marshmallow jedna aplikacja która działała wcześniej teraz przestała.
 

maxthebest  Dołączył: 14 Mar 2010
tak, w aparacie zaktualizowany...Soft w tel - innego nie ma do pobrania w Sklepie Google...
 

seele  Dołączył: 07 Mar 2007
Wie Ktoś czy jest wersja programu Image Sync lub odpowiednik na telefony z Windows'em np. Lumię?
 

maxthebest  Dołączył: 14 Mar 2010
...odinstalowałem, zainstalowałem apkę...próbowałem coś grzebać w ustawieniach aparatu...nadal LV nieaktywne, a przyciski WB i większość w pasku nieczynne...
 

seele  Dołączył: 07 Mar 2007
Masz włączone NFC?, ja w jednym starszym tablecie 7'' nie mam tego NFC i nie mam podglądu na żywo.
 
slanko  Dołączył: 28 Lis 2010
Witam od tygodnia jestem posiadaczem korpusu k-s2 i mam ten sam problem czy kolega maxthebest uporal sie z tym problemem jesli tak to prosze o podpowiedz. :-(

[ Dodano: 2016-03-24, 09:32 ]
Moja wina niedoczytalem bo aplikacja dziala z Androidem 4,4-6,0 a w moim LG L9 jest 4,1 he he

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach