lukasz b  Dołączył: 22 Maj 2007
wybor statywu
wolnymi krokami szykuje sie do kupna statywu, zainteresował mnie głownie Manfrotto - 055PROB, albo 190PROB. W czasie poszukiwań na internecie znalazłem statywy Goldphoto (tu modele YH331C, YH324C - ta ostatnia chyba mnie robi). CO sadzicie na ten temat??

głowica to Manfrotto 029, 141RC, 141 - choc nie wiem czym sie roznia dwie ostatnie, a GoldPhoto to YH410, YH420.

cenowo jest roznica, a jak to sie moze przeniesc na praktyke?


CZY KTOS Z FORUMOWICZOW MOGLBY MI POMOC ??
 

deniel  Dołączył: 15 Kwi 2007
 

Tok'Ra  Dołączył: 11 Lip 2006
Zajrzyj na ten link konkurencji ;-)
http://tinyurl.com/2lgm7e
 

Cześ  Dołączył: 15 Lut 2007
Mogę zaoferować coś ze Slika w lepszej od "normalnej" cenie ;-)
 

Tok'Ra  Dołączył: 11 Lip 2006
Cześ napisał/a:
Mogę zaoferować coś ze Slika w lepszej od "normalnej" cenie ;-)


A czy jest taki model Slika bedacy odpowiednikiem GoldPhoto YH324 - ze postawie na nim korpus z przykreconym mieszkiem, pierscieniami, telekonwerterem i metalowym obiektywem - calosc ok. 5 kg :mrgreen: i sie nie rozjedzie, no i ten zasieg w gore do 184 cm. I moze solidna glowica kulowa do kompletu? :-D

Obejrzalem sobie straszna stronke tego producenta - http://www.slik.com.pl/ - porazka marketingowa jakich malo - tak to jest, jak sie jakiejs blondynce czy dziecku pozwoli na robienie technicznych stron we flashu. Odwalona robota tak na wczoraj - ot, aby sie "swiecilo".

Ustalenie parametrow prezentowanych statywow nie jest tam mozliwe - cos jest, ale nie wiadomo co - jak lizanie cukierka przez szybe. Normalnie, powinni karac za robienie takich stron - jak mozna robic stronke robiac marne skany z papierowej wersji ulotek i nie zapewnic wyswietlania parametrow takich jak maksymalna wysokosc, czy udzwig statywu?

Juz lepiej zeby jej wcale nie bylo - bo taka jakosc strony zniecheca do marki zupelnie...
I co sadzic o firmie do ktorej nie ma na stronie e-maila, telefonicznego kontaktu - a ktora podaje wage swoich glowic, a nie podaje ich udzwigu? :mrgreen:
 

Cześ  Dołączył: 15 Lut 2007
Ta strona to na razie prowizorka, tak żeby było cokolwiek. Ponieważ Slik właściwie dopiero zaczyna na naszym rodzimym podwórku to jeszcze wszystko jest w powijakach. Trochę danych możesz znaleźć na na naszej stronie. Ilość informacji nie powala ale zawsze to trochę więcej niż na stronie producenta.

Z informacji jakie uzyskałem od dystrybutora, prace nad nową stroną trwają.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach