irek83  Dołączył: 11 Paź 2014
Listopad u mnie odpada :-(
 

karmazyniello  Dołączył: 05 Lut 2008
Ja już wysłałem listopadowe, a grudniowe to poszło pierwszego grudnia bo miałem 6h zajęć z uczniami pleneru i rolek chyba ze trzy zrobiłem, także popołudniu w domu przy herbacie i wafelkach wywołałem rolkę i finish! :evilsmile:
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
Ja też nie dowiozłem listopada. Więc pewnie to co udało mi się sfotografować umieszczę wraz z grudniowym zdjęciem.
 

powalos  Dołączył: 20 Kwi 2006
Jeszcze muszę wywołać (chyba uda się jutro) potem zeskanować i może się wyrobię do 12-tego . Pzdr.
 

JacekK  Dołączył: 08 Wrz 2008
Wysłane.
Została jedna - ostatnia rolka. Jeśli będzie JA3.0 to na innym filmie.
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
JacekK napisał/a:
Jeśli będzie JA3.0
Będzie :-)
 

irek83  Dołączył: 11 Paź 2014
jorge.martinez, jesteś pewien :roll:
 

bakulik  Dołączył: 20 Kwi 2013
Wątpisz, że uzbiera się odpowiednia liczba uczestników?
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
No na bank. Jeśli będą 2 osoby, to będzie JA.3.0.
 

bakulik  Dołączył: 20 Kwi 2013
No, ja będę. :mrgreen:

JacekK napisał/a:
na innym filmie

Też się zastanawiam nad zmianą, tylko jeszcze nie wiem, na co… Myślałem o jakiej setce, ale ostatnio jak w samo południe na mieście miałem czasy rzędu 1/30 – 1/45 przy f/5.6, to się zacząłem zastanawiać… Chyba jednak 400 zostanie.
 

irek83  Dołączył: 11 Paź 2014
jorge.martinez, nie o ilość chętnych mi chodziło ale jeśli na bank to ja się piszę :mrgreen:
 

powalos  Dołączył: 20 Kwi 2006
Ja też jestem chętny. :-D
 

JacekK  Dołączył: 08 Wrz 2008
Rollei na był zły, tylko znudził się. W lecie, czy w plenerze wymuszał absurdalne ustawy (raz nawet założyłem filtr czerwony + polaryzacyjny= -6EV), a w pomieszczeniach ledwo wystarczał na drugim końcu. Jak to mówią:
Albo rybki, albo akwarium - wybieraj Jacusiu :-(
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
Ja pewnie zmienię tylko obiektyw na 43.
 

Fenol  Dołączył: 31 Sie 2010
Ja również melduję się w JA3.0 - na pewno będzie to Z-1p, a nad obiektywem jeszcze myślę, mam dwie możliwości ;-)

Co do zdjęcie listopadowego, to powinno mi się udać wysłać :-D być może nawet podeślę zdjęcie z października, bo jednak pół rolki wtedy wypstrykałem :-)
 

irek83  Dołączył: 11 Paź 2014
U mnie raczej wszystko się zmieni, prawdopodobnie będzie MZ-3, tmax 400 i zastanawiam się pomiędzy F 28mm a FA 77mm :-P
 

Fenol  Dołączył: 31 Sie 2010
irek83 napisał/a:
pomiędzy F 28mm a FA 77mm


A ja między FA35/2 i M85/2 ;-)
 

irek83  Dołączył: 11 Paź 2014
No to mamy podobne dylematy, FA 43 odpuszczam bo to z perspektywy czasu pójście na łatwiznę, jest to najbezpieczniejsza ogniskowa jaką posiadam.
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
irek83, w oryginale to właśnie o bezpieczne założenia sprzętowe chodzio, by nie przeszkadzały w najważniejszym: zdjęciach.
 

Fenol  Dołączył: 31 Sie 2010
jorge.martinez, dlatego nie biorę pod uwagę 14mm ani 150mm ;-)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach