M.K  Dołączył: 26 Sie 2007
Penteusz, wolę być gnuśny niż chwalipiętą!!! Nadstaw mrowisko!!!
 

Penteusz  Dołączył: 27 Mar 2012
M.K, pytałeś o gnuśnych, odpowiedziałeś sam w sposób nader wyrazisty, tak też uczyniła się jasność w tym względzie :mrgreen:
O chwalipiętów nikt nie pytał :-P
 

M.K  Dołączył: 26 Sie 2007
wszystko zarty, a zeby bylo smiesznie to i z siebie trzeba umiec sie posmiac. Nie zasmiecam juz glupotkami watku. Czasami paninguje, mam kilka z mustangiem, i chyba tylko to ze mustang to nic wiecej. Moze wrzuce jutro :-x jak fenol pozwoli.
 

Fenol  Dołączył: 31 Sie 2010
Już wyraziłem jasne stanowisko, że jestem za przeniesieniem tego wątku do ogólnych ;-) zaczyna się robić tu ciekawie ;-)
 

Penteusz  Dołączył: 27 Mar 2012
Kolorowi mają weekend, co można od biedy jeszcze przeboleć ;-) , lecz ciekaw jestem czy zareagują i jak na Twój, Fenol, apel :shock: :?:
 

Fenol  Dołączył: 31 Sie 2010
Penteusz, weekend weekendem, ale profesjonalny serwis musi być! Już zareagowali i wątek jest w ogólnych.

Czujcie się tu swobodnie :-P :-B
 

Penteusz  Dołączył: 27 Mar 2012
Fenol, :-B

No to wrzucam następną "obróbkę":
 

0bleblak  Dołączyła: 15 Cze 2011
Penteusz, ta trójeczka B&W baaaardzo fajna :)
 

Penteusz  Dołączył: 27 Mar 2012
0bleblak, dzięki :-)
 

M.K  Dołączył: 26 Sie 2007
Dobra. Mój paning - wygląda na efekt, ale nie. Prawdziwy. Czy dobry - ja nie jestem zachwycony, ale to wcale nie jest takie łatwe. Odsłona w wersji starodawnej .... hehehe



 

Rafi  Dołączył: 25 Mar 2007
A te "eksperymenty obróbkowe" to będą tutaj czy nie? :-P

M.K - pierwsza nie, ale druga fotka (efekt) jak dla mnie bardzo fajna.
 

DanielZ  Dołączył: 07 Lut 2012
za 2 - :-B
 

M.K  Dołączył: 26 Sie 2007
Miło, że się podoba. Popełniłem wtedy sporo strzałów i chyba przy takich fotografiach odsetek do wyrzucenia jest największy. Gdybym robił to na co dzień to pewnie wyglądałoby inaczej. Rafi, o jakim efekcie mówisz? Na jednym i drugim ruch jest naturalny i nie jest efektem. Pytam, ponieważ wersja edycji jest identyczna. Więc domyślam się, że chodziło Ci o ruch.

[ Dodano: 2015-12-15, 13:34 ]
Wykonując jedynkę udawałem obrotowy fotoradar...
Wykonując dwójkę biegłem z aparatem odwrócony w stronę samochodu z prędkością około 30 km/h...w wykonaniu takiej fotografii pomagają umiejętności jeździeckie i łucznictwo!
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
Rozmyj jeszcze lekko felgi.
 

TM_Mich  Dołączył: 08 Wrz 2009
M.K, drugie zdjęcie bardzo dobre, tylko nie w takich kolorach. Mustang ma być CZERWONY i takiego zdjęcia się spodziewałem.
Tam ma kapać czerwienią!
Czekam na poprawną wersję.
 

M.K  Dołączył: 26 Sie 2007
rychu, Ty mi nie wierzysz, ze to jest naturalny ruch, rozmycie....ale jest. Kurka rurka!!! Co za Typy nieufne!!! Sie zdenerwowałem!
TM_Mich, i tutaj zadajesz mi bardzo poważne zadanie do edycji, poniewaz mustang w oryginale jest....czarny. No dobra. Jutro zmierzę sie, ale czuje, ze polegnę. Jak polegnę, podrzucę rawa dla zdolniejszych...
 

modrzew  Dołączył: 07 Gru 2008
Gorzej jak nie był czerwony i teraz trzeba się będzie trochę pogimnastykować :mrgreen:

[ Dodano: 2015-12-15, 20:45 ]
O, widzę że trafiłem tylko komentarz lekko spóźniony ;-)
 

M.K  Dołączył: 26 Sie 2007
Ja myśle, ze On wiedział co pisze. To jest stary wyjadacz chleba. Wyzwanie podjęte. Rękawica rzucona. Jutro uświadomię sobie po raz kolejny, ze brak PS moze byc katastrofalny w skutkach.
 

Penteusz  Dołączył: 27 Mar 2012
M.K, dopiero teraz się dowiedziałeś, że bez PS robienie zdjęć jest niemożliwe? :shock: :-P
 

Penteusz  Dołączył: 27 Mar 2012
Swego czasu letnią rezydencję mojej siostry odwiedził sam Vincent van Gogh. Wprawdzie zachował się jak zwykły turysta-barbarzyńca, zostawiając swoistą "pamiątkę" na ścianie budynku, ale później zrehabilitował się namalowanym na podstawie zdjęcia obrazem.
Oto do dziś nieznane, pierwszy raz światu pokazane Jego dzieło:


Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach