Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
alkos napisał/a:
A paypal radzi sobie bez e-baya?
Tzn?
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
Jarek Dabrowski napisał/a:
Tzn?


Tzn, czy moge sie - jakby co - ubiegac o zwrot z transakcji nie zwiazanej z e-bayem?
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
Nie wiem. W sumie jeśli ot tak, wysłałeś kasę przez "Send money", to wątpię... popatrz na to z punku paypala. Jeśli facet wysłał Ci request, to może już będzie lepiej. Spróbuj powalczyć - Resolution Center -> Report a problem ... dalej nie właziłem, bo nie mam co raportować.

[ Dodano: 2007-06-26, 19:46 ]
PayPal ma tą przewagę, że jest podłączony do jakiegoś źródła kasy (karta, konto bankowe) - i jak mogą, to doją sprzedawcę. Z tego też powodu (no i z powodu prowizji) sporo z nich nie akceptuje paypala, bo wiem, że pomyłki się zdarzały, są nawet strony www "anty-paypal" z opisami horrorów sprzedających.
 

Zdano  Dołączył: 23 Paź 2006
alkos, chyba byłem grzeczny 8-)
Thanks for your purchase and payment. The item has been shipped by usps priority mail on June 26 2301 0640 0000 1220 5716(usps.com). It will arrive within 2-4 days. Most probably on Friday or Saturday. I won't be able to reply any mail for a few days if in case you have any question. Thank you
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
Zdano napisał/a:
alkos, chyba byłem grzeczny 8-)



Tez czekam na takiego maila. Ale ja widocznie nie bylem... :-/ :-/ :-/
 

Dada  Dołączył: 01 Mar 2007
dan, A jakbyście popatrzyli na wersje PL tego serwisu j... to właśnie jest tam Bessa z Poznania . :-P
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
Dada, wiem, ale koles dorzuca do niej ruskie obiektywy, ktore pewnie podbija cene mimo swojej niewielkiej wartosci rynkowej...
 

Maciej  Dołączył: 18 Cze 2007
Jako, że nie chcę zakładać nowego wątku, to mam pytanie tu. Lepszy jest Canonet QL17 GIII czy Minolta Hi Matic 7 S II?
 

Spinner  Dołączył: 22 Mar 2006
To drugie zdecydowanie lepiej brzmi jak na moj gust... :mrgreen: Ale ja nie lubie Canona... :evilsmile: :-P

Pzdr
Spinner
 

guerilla  Dołączył: 23 Kwi 2006
dan napisał/a:
Dada, wiem, ale koles dorzuca do niej ruskie obiektywy, ktore pewnie podbija cene mimo swojej niewielkiej wartosci rynkowej...


a kilka miesięcy temu bessy szły na polskim allegro za ok.1000pln..
żalowałem że nie kupiłem czas jakiś.ale potem mi przeszło razem z pieniedzmi :-)
 

yacek000  Dołączył: 26 Wrz 2007
Alkos - a ricoh r1?
 

malyglod  Dołączył: 11 Lip 2007
Ja przy okazji zapytam - czy MJU 1/2 są głośne? Tzn, czy po strzeleniu klatki film automatycznie przewija się wydając charakterystyczny, wysokotonowy dźwięk, jaki wydawały niegdyś używane kompakty analogowe? Bo jeśli tak, to raczej średnio będzie się to sprawdzać do streetu.. a sam myślę nad wymianą FEDa 50 na coś lepsiejszego
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
malyglod napisał/a:
Bo jeśli tak, to raczej średnio będzie się to sprawdzać do streetu..
Troche halasuje, ale bez przesady. Cecha, ktora wg mnie dyskwalifkuje mju na ulice jest bardzo szybkie przechodzenie w stan czuwania, po ktorym trzeba na nowo wylaczac lampe.

Od jakiegos czasu uzywam Lajki Mini II - jakosc calkiem ok, wydaje sie cichsza od mju, ma blokade ekspozycji i fokusa, no i nie przechodzi w stan czuwania. No i to lajka ;-) Moze kupic taniej niz mju II. Jest ciut wieksza.

dz.
 

guerilla  Dołączył: 23 Kwi 2006
dzerry napisał/a:
Moze kupic taniej niz mju II. Jest ciut wieksza.

dz.

nie w polsce.. u nas ludzie wystawiają ją po kilkaset pln. a mjuII można złapać poniżej 100złotych nawet.
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
Cytat
nie w polsce.. u nas ludzie wystawiają ją po kilkaset pln. a mjuII można złapać poniżej 100złotych nawet.
Ej, bez przesady, Ja dalem za nia 15 euro.

A w zakonczonych allegro: http://www.allegro.pl/ite...ekcjonerow.html

Wczesniej widzialem Mini III za mniej.
EDIT: Znalazlem http://www.allegro.pl/ite...ica_mini_3.html

dz.
 

piotrecius  Dołączył: 31 Gru 2006
Tutaj od 150zł ktoś sprzedaje (pierwsza oferta z googli).
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
piotrecius napisał/a:
Tutaj od 150zł ktoś sprzedaje.
Ja bym tyle nie dal za niego...

dz.
 

guerilla  Dołączył: 23 Kwi 2006
spoko, ja pamiętam że chciałem 2-3 lata temu miec coś z napisem Leica i wtedy były niebotyczne ceny u nas :-P
 

Rumpel  Dołączył: 08 Lut 2007
Ja się przyznam, ze poluję na pewien analog agfy z fajnym obiektywem 1:2,8/40 ( malutki, mocny i zgrabny ), ale więcej nie zdradzę, bo jeszcze mi go ktoś sprzątnie ;-) .
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
Rumpel, powiedziales wystarczajaco duzo ;-)

Ona jest chyba bez dalmierza, wiedziales o tym? :-)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach