plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Żaba, dobrze mówisz :evilsmile: .
 

pszczołowaty  Dołączył: 07 Gru 2009
Żaba, Miałem 3 lata temu, połowa rodziny mnie nie poznawała. Przestraszyłem nawet Izę i Trefa , jak zaczepił ich kiedyś w górach jakiś dziki brodacz ;)
Ale teraz cieplej by było.
 

Jimmy  Dołączył: 27 Lis 2007
opiszon napisał/a:
a to barberzy jeszcze golą?

Są jeszcze (a nawet pojawiają się nowe - taka moda) zakłady oferujące golenie. Z tym że w związku z przepisami mogą używać jedynie brzytew na żyletki.
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
Wiem, wiem
Bardziej mi chodziło o to że barberzy to teraz takie kosmetyczki do bród dla "ekskluzywnych meneli" ;-)

Przecież nie otwierają nowych zakładów dla ludzi którzy chcą się ogolic, tylko dla tych co chcą wymodelowac zapuszczoną brodę ;-)
 

Kytutr  Dołączył: 20 Lut 2007
Wątek żyje, a ja ciągle czekam na przyobiecaną maszynkę od Beluga Shave Co., której rozwój wsparłem na Kickstarterze. Nie wygląda na to, żebym się szybko doczekał. Golenie maszynkami z trzema ostrzami już mnie wkurza - szczególnie, że po drugim goleniu taka maszynka staje się dość tępa (jakiś tam Wilkinson). Macie jakąś niedrogą alternatywę na przeczekanie?
 

DeTe  Dołączył: 14 Maj 2008
Kytutr napisał/a:
Nie wygląda na to, żebym się szybko doczekał.

"We first want to apologize for the substantial time between updates. The biggest reason for this delay has been the uncertainly with the design and when we expected to ship out the Beluga Razor. Going through the various iterations to achieve the level of shave quality we strive for was no easy feat, but we think it will be well worth the effort when you have the Beluga Razor in your hand. Now that we have finalized the design and finalized our vendors we have a much clearer path forward. However, based on the production timeline below we are currently looking at a late February or early March 2017 expected ship out date. We know this is an additional delay, but we hope we can count on your continued support."
 

Kytutr  Dołączył: 20 Lut 2007
DeTe, wspieram ich dobrymi myślami jak tylko mogę. Inni się tam pienią, że oszukali, że zwrot pieniędzy i tak dalej. Ja czekam. Skubię rzadki zarost na ryjku poobdzieranym przez produkt masowy i czekam.
 

DeTe  Dołączył: 14 Maj 2008
Kytutr, nie doczytałem - żyletki też będą do tego dystrybuować czy to każdą standardową się łamie na pól?
 

Kytutr  Dołączył: 20 Lut 2007
DeTe napisał/a:
Kytutr, nie doczytałem - żyletki też będą do tego dystrybuować czy to każdą standardową się łamie na pól?
To to cudo będzie łykało zwykłe żyletki przełamane na pół.
 

PiotrR  Dołączył: 03 Maj 2006
DeTe, kupuje się od razu żyletki połowiczne, to żadna nowość. Takie właśnie wkłada się do brzytew na żyletki.
 

DeTe  Dołączył: 14 Maj 2008
PiotrR napisał/a:
kupuje się od razu żyletki połowiczne, to żadna nowość.

:shock:
Dla mnie to jednak nowość :-)
 

Jimmy  Dołączył: 27 Lis 2007
Używa się takich m.in. do brzytew na żyletki.
Kytutr, jak chcesz niedrogo to kup Wilkinsona Classic, albo Gillette Nacet. Kosztują grosze.
 

pszczołowaty  Dołączył: 07 Gru 2009
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
Na tym filmie golonym jest brat mojego znajomego, kolegi ze studiow Kaśki, Nikoniarza ;-)
Kolega robi dla Adama Szulca sesje, więc zakładam że ten film też.

Świat jest mały
 

pszczołowaty  Dołączył: 07 Gru 2009
krwawię... przejdzie?
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
Można czekać aż skrzepnie samo ale raczej polecam użycie ałunu. ;-)

Daj skórze odpocząć.
Mi się po jakimś czasie skóra przyzwyczaila plus nabrałem wprawy i zacinam się sporadycznie- z pośpiechu, na bliznach albo nierównościach.
 

pszczołowaty  Dołączył: 07 Gru 2009
opiszon napisał/a:
Daj skórze odpocząć.

Trza być twardym :evilsmile:
Ale jak teraz dobrać żyletki? Mam ich 7 rodzajów ;) Każda ma inny bokeh, jak je testować?
Jakoś to kiedyś wszystko było prostsze ;)
a tak na serio... inna bajka :)
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Czytając ten wątek przestałem się golić :mrgreen:
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
Cytat
Ale jak teraz dobrać żyletki? Mam ich 7 rodzajów ;) Każda ma inny bokeh, jak je testować?
testować

I zapamiętywac co ci odpowiada.
 

pszczołowaty  Dołączył: 07 Gru 2009
zrobię tabelki, jak na DXO ;) zacząłem od niebieskiej derby - to na pewno Chińczyk

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach