macioh  Dołączył: 28.12.2006
Gdzie to jest? Można gdzieś blisko zostawić auto?

tref  Dołączył: 05.09.2006
vesper napisał/a:
Pod CSK od strony Racławickich
ok, wstępnie 11:50 w tym miejscu. Potem na obiad, piwo i może jakieś atrakcje lokalne. Chyba wezmę aparat. Albo chociaż film do aparatu :P

[ Dodano: 2016-07-08, 15:20 ]
macioh, podobno jakoś od drugiej strony można, też będę szukał parkingu. Dlatego chcę nocleg, żeby piwo wypić z Wami :)

Iza  Dołączyła: 01.10.2007
macioh, nocujesz? Może jeszcze udałoby się nam zmienić pokój na trójkę. Ale to tref będzie wiedział.

pszczołowaty  Dołączył: 07.12.2009
troszkę słabo z parkowaniem to centrum i strefa płatnego parkowania
http://www.spotkaniakultu...ltur-w-lublinie
można próbować na parkingu Plazy (na dłużej płatny) Czechów jest blisko jakbyście chcieli na dłużej, stacja benzynowa na Solidarności lub pod mieszkaniem PK, też ma blisko ;)
najlepiej będzie wiedział kierowca mcgyver, ja jeżdżę po Lublinie tylko rowerem :)

[ Dodano: 2016-07-08, 15:47 ]
z lokalnych atrakcji jutro o 23ej koncert Tortoise i...
https://www.youtube.com/w...annel=chipsteak
:) wstęp wolny

Iza, raczej nie.. :/ ale stacjonuję niecałe 1,5h od Lublina, więc będę mógł posiedzieć. Potwierdzę Wam jeszcze czy będę na 100%

Iza  Dołączyła: 01.10.2007
macioh, tak pomyślałam, że jesteś akurat na wschodzie, jak zobaczyłam ile jest km od Ciebie do Lublina.

Marion  Dołączyła: 27.03.2011
pszczołowaty, strefa płatnego parkowania obowiązuje od poniedziałku do piątku ;-) Mam na myśli pojazdy na 4-y koła, rowerami w centrum nie parkuję to nie podpowiem :evilsmile:
macioh, tref polecam sprawdzić okoliczne uliczki jak Skłodowska, Radziszewskiego, Obrońców Pokoju, w sobotę o tej porze jakieś wolne miejsce powinno się znaleźć lub jeśli chcielibyście zacząć od zwiedzenia Lublina to wybrałabym parking przy Placu Zamkowym, a potem spacerkiem do CK ;-)

A dla tych co nie idą na wystawę, a chcą się z Wami spotkać to zbiórka o 13.30 czy 14.00 pod CSK od strony Racławickich?

Marion, wychodzi moja ignorancja ;) na plac zamkowy nie liczyłbym, obok są "Inne brzmienia"

Marion, pytania poszły na PW.

Będę miał paczkę gadżetów, więc jak ktoś by coś chciał to jest szansa bez wysyłki.

kubas72  Dołączył: 27.07.2011
Będę miał paczkę gadżetów, więc jak ktoś by coś chciał to jest szansa bez wysyłki.[/quote]

Jeśli miałbyś miał ramkę na tablice, to ja chętnie. :-D

mcgyver  Dołączył: 08.11.2006
Ja na wystawę raczej nie zdążę. Barierki zacząłem robić na balkonie i coś mi się przedłuża... Więc pewnie po 13 dołączę do Was ;)

Jak będziecie, to ja też będę. Postaram się wyrobić na 11:50

vesper  Dołączyła: 19.12.2006
Info od Izy i trefa: trochę mają obsuwę, 15-30 minut.
Info od nas: ruszamy jak tylko skończy się ulewa, będziemy gdzieś 12:15.

Ja już przed budynkiem, zlokalizowałem WC.

[ Dodano: 2016-07-09, 11:39 ]
O, zaczęło grzmieć :mrgreen:

mcgyver  Dołączył: 08.11.2006
Ja zaraz ruszam z domu - gdzie trafiliście do knajpy?

Enzo  Dołączył: 20.12.2006
Jak tam ramki? Ładnie całość oprawili?

Enzo, całość prezentuje się rewelacyjnie o ramkach więcej napisze pewnie tref. Ja idę jeszcze raz.
Japońska orkiestra była genialna. Jak poszliście dopiero zaczęło się druga, dużo bardziej dynamiczna cześć koncertu, troszkę poskakałem dzisiaj odsypiam.
Aaa ten duży to ten :mrgreen:
http://www.filmweb.pl/person/Lech+Dyblik-3942

PK  Dołączył: 24.05.2008
Żałuję, że jeszcze nie byłem, tym bardziej, ze nie mogłem z Wami się spotkać...

Dzięki wszystkim za spotkanie. W niedzielę złapaliśmy trochę słońca na starym mieście i po śniadanio-obiedzie pojechaliśmy na następną imprezę, tym razem na zachód.

Genialne jest pentaksowe towarzystwo i to, ze można pojechać gdziekolwiek i dotykać się z fajnymi ludźmi. Naprawdę ewenement, moto-nożownico-koniarze tak nie mają :)

Wystawa warta obejrzenia. Fajne ramki :) na paspartu wydali majątek :-p. Oświetlenie nie takie zle jak na wystawę w PL, trochę tylko się odbijało. Za to prace powieszone na dobrych wysokościach, co już jest plusem - zamiast upchać poświęcili dużą powierzchnię na wystawę.

Po koncercie trafiliśmy bez problemu. Zabrakło sił na dłużej, może gdyby nie to opóźnienie...

Dzięki za wszystko :)

Pszczołowaty - rób przegląd materiału :)

PK, :(
Dziękuje i ja wszystkim za bardzo pozytywne spotkanie, śmichy i pogaduchy ;)
tref, tak jak obstawialiśmy od 2009 cyfrowy canon 1ds MIII, wcześniej średni format pentax :) leica m7
przegląd materiału zrobiłem, nie lubię tego zuma, złe zdjęcia robi :mrgreen: ale coś wybrałem

Skocz do: