Enzo  Dołączył: 20.12.2006
Enzo w Bydgoszczy Cytuj
Cześć i czołem :)
Amerykanie lądowali na Marsie to i ja podejmę wyzwanie postawienia swojej stopy w Bydgoszczy (jak mnie ktoś przygarnie). Planuję być w sobotę w tym nieznanym mi mieście więc gdyby ktoś z Was chciał rękę podać, wspólnie uzupełnić elektrolity lub powspominać pobyt w wojsku to będzie mi bardzo miło.

Michu  Dołączył: 18.04.2006
Co za peszek. Monia akurat wyjeżdża do Olsztyna, Konrad ma ślub, ja wstępnie umówiony jestem z kumpelą (ale na pewno nie na cały dzień). Pozostaje Arti, o ile nie będzie stał w kolejce po salceson.
W jakich godzinach będziesz? Postaram dostosować spotkanie z Natalką pod Ciebie.

Michu napisał/a:
W jakich godzinach będziesz?

Jak Tesco - 24h. Więc kiedy znajdziesz chwilę to się zjawię.

Michu  Dołączył: 18.04.2006
Spoko Sebastian - dam Ci zynk w jakich godzinach będę wolny.

tref  Dołączył: 05.09.2006
Uprasza się użytkownika Enzo o przybycie w okolice stolnicy. Jak trafić? Iść na południe główną aleją, minąć Łódź motorową i skręcić w lewo. Zgodnie z treścią tablicy "Boli move" minąć ją szybkim tempem. Jak pojawi się Grodzisk to wiadomo, że jesteś blisko, bo teren podlega dobremu kierownikowi. Piast ów dba o odpowiednie spowolnienie, aby klient mógł obejrzeć regały ekspozycyjne i poznać Reguły zakupów.

Obecnie w naszym biurze obsługi jest kolejka oczekujących i musimy udać się na oględziny pogwarancyjne pewnego modelu koleżanki, ale droga Ci pewnie trochę zajmie, wiec za tydzień będziemy mogli służyć pomocą.

W ramach promocji rozdajemy kupony uprawniające do snu z chrapaniem lub bon na pieszą komunikację.

plwk  Dołączył: 21.04.2006
Jak ma trafić, gdy nie podajesz w którą stronę na rondzie?

Marooned  Dołączył: 14.10.2006
Na rondzie zawsze w prawo.

Iza  Dołączyła: 01.10.2007
tref, zapomniałeś, że po drodze Enzo ma zabrać macioha.

tref napisał/a:
Obecnie w naszym biurze obsługi jest kolejka oczekujących i musimy udać się na oględziny pogwarancyjne pewnego modelu koleżanki

Mam zielony papierek który uprawnia mnie do zaglądania w różne, dziwne miejsca - mogę pomóc.
Właśnie na profesjonalnym kanale Samsunga prowadzę negocjacje z maciohem. Musimy zorganizować stroje, kaski, opony, mutry i kolegów z Jastrzębskiej Spółki Węglowej. Dopiero wtedy zwiedzanie Łazienek będzie miało jakikolwiek sens.

Jak weźmiesz węgiel, to łazienek nie ma po co odwiedzać - strata czasu. Z drugiej strony u nas nie ma atrapy rzeki jak w Bdgy, tylko jest rzeka prawdziwa. Jak weźmiesz węgiel, to pójdziemy nad rzekę na grilla. "...A potem znowu pójdziemy nad rzekę..."

tref napisał/a:
Z drugiej strony u nas nie ma atrapy rzeki jak w Bdgy, tylko jest rzeka prawdziwa

Tak, wiem. To ten strumyk co płynie przez Czechowice-Dziedzice. Wstępnie planujemy z Jędrkiem 20-21 sierpnia. Zamiast na węglu lepiej grillować na oponie - od razu się laminat pojawia i jedzenie się nie psuje.

macioh  Dołączył: 28.12.2006
Uuu, "prawie w wawie" po raz trzeci :mrgreen:

macioh, poczekamy z miesiąc to i rocznica będzie.

Iza  Dołączyła: 01.10.2007
macioh, jakby co, to wszystko już zostało ustalone za Twoimi plecami.

Iza napisał/a:
jakby co, to wszystko już zostało ustalone za Twoimi plecami.
Przynajmniej nie będzie na mnie jak nie pyknie :-P

macioh napisał/a:
na mnie jak nie pyknie
Na Ciebie jak nie pyknie jakiś meteoryt, to będzie szczęście na miarę wygranej megakumulacji. Trochę Ci się zbiera :-P , więc nie ściągaj na siebie elektryzujących nieszczęść.

:mrgreen:

Właśnie odkryłem, że jak prześpię Bydgoszcz to dojadę do Gdyni... Biorę kąpielówki i parawan.

pawgra  Dołączył: 29.05.2008
Enzo, do czego Ci w Gdyni kąpielówki ?

pawgra, do prowokacji.

Skocz do: