daniel.chojecki  Dołączył: 23 Sty 2011
Szybkość i celność AF w K-5 vs K-5 II
Cześć.

Czy ktoś z Was doświadczył lepszej celności i szybkości AF między K-5 II a K-5?
Tak sobie czytam i czytam i mam trochę nie pewności bo niby producent pisze, że ma być lepiej a z testów różnie to wynika :-/

-D
 

jaad75  Dołączył: 07 Paź 2006
daniel.chojecki napisał/a:
a z testów różnie to wynika :-/
Z których testów? :roll:
Jest lepiej. Wyraźnie celniej w każdych warunkach, a w słabym świetle jest nieporównywalnie lepiej. SAFOX X to zdecydowanie najlepszy jak do tej pory moduł Pentaksa i jeden z najlepszych modułów w ogóle, jeśli chodzi o celność. Jeśli chodzi o szybkość z kolei, to odczuwalny jest tylko brak zwolnienia w warunkach 3-4EV - podobne następuje dopiero w okolicach 1-2EV, a więc dwie działki ciemniej, ale wciąż nie ma problemów z celnością...
 

daniel.chojecki  Dołączył: 23 Sty 2011
jaad75 napisał/a:
Z których testów? :roll:

takich których jest pełno w sieci ;-)
jaad75 napisał/a:
Jest lepiej. Wyraźnie celniej w każdych warunkach, a w słabym świetle jest nieporównywalnie lepiej. SAFOX X to zdecydowanie najlepszy jak do tej pory moduł Pentaksa i jeden z najlepszych modułów w ogóle, jeśli chodzi o celność. Jeśli chodzi o szybkość z kolei, to odczuwalny jest tylko brak zwolnienia w warunkach 3-4EV - podobne następuje dopiero w okolicach 1-2EV, a więc dwie działki ciemniej, ale wciąż nie ma problemów z celnością...

zależy mi na opiniach osób, które posiadają lub posiadały K-5.
Dzięki za info!
 

jaad75  Dołączył: 07 Paź 2006
daniel.chojecki napisał/a:
takich których jest pełno w sieci ;-)
Chyba wszystkie które czytałem mówią o poprawie...
 

daniel.chojecki  Dołączył: 23 Sty 2011
jaad75 napisał/a:
Chyba wszystkie które czytałem mówią o poprawie...

W takim razie ja mam słaby AF
 

BAN paradziqs  Dołączył: 05 Sie 2009
daniel.chojecki, masz k-5II i narzekasz na AF ? miales wczesniej k-5 i nie widzisz roznicy?
 

daniel.chojecki  Dołączył: 23 Sty 2011
paradziqs napisał/a:
daniel.chojecki, masz k-5II i narzekasz na AF ? miales wczesniej k-5 i nie widzisz roznicy?

mam K-7 a odpowiedź to taki mały żarcik ;-)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach