dudziks  Dołączył: 27 Maj 2006
Napisałem aplikację androidową
Witam,

kilka lat temu chwaliłem się tutaj programem na androida. Teraz wróciłem do tematu i napisałem podobny - ale dużo lepszy - program. Pisałem go najpierw dla siebie, więc chyba jest dobry ;)

W skrócie jest to lista zakupów. Można importować zakupy z SMSa lub maila, można
eksportować, można listę podyktować werbalnie, albo wybrać produkty zapisane w programie.
(mam nadzieję, że kogoś zaciekawiłem)
Program jest tu:
GTB Lista Zakupów

Zapraszam do testowania i używania.

Pozdrawiam,
Michał
 

Gwiazdor  Dołączył: 05 Mar 2007
GTB już od dawna jest na moim telefonie. :)
 
dudziks  Dołączył: 27 Maj 2006
O jak miło! :)

I jak się sprawdza? Czegoś brakuje, coś szwankuje?

Życzenia z PENTAX@PL będą miały na dzień dobry specjalny priorytet :)

Pozdrawiam,
Michał
 

Żaba  Dołączył: 08 Cze 2006
Odbiłem się od kilku takich aplikacji. Przetestuję :)
 
dudziks  Dołączył: 27 Maj 2006
Mam nadzieję że tym razem będzie bez odbicia :)
Ale jeśli się odbijesz, mam prośbę - powiedz o przyczynie.


Pozdrawiam,
Michał

[ Dodano: 2016-09-22, 13:35 ]
Trochę popracowałem nad GTB i dodałem dwa ulepszenia:

Pierwsza z nich to możliwość zaznaczania ulubionych produktów. Z reguły jest tak, że są produkty które kupujemy zawsze, i są takie, które na liście zakupów pojawiają się sporadycznie. Żeby te drugie nie przeszkadzały w odszukaniu tych pierwszych, dodałem możliwość oznaczania gwiazdką produktów ulubionych. Produkty tak oznaczone pojawiają się na początku w każdej kategorii, dzięki czemu są łatwiej dostępne. Co widać na załączonym obrazku.




Na drugim obrazku widać drugą nowość, czyli możliwość dodawania przepisów. Co to oznacza w praktyce? Otóż można na przykład wpisać przepis na kanapkę z pasztetem - czyli utworzyć nowy przepis i dodać do niego składniki: chleb 25g, masło 5g, szynka 5g.



I teraz zamiast dodawać produkt po produkcie, wystarczy kliknąć na ikonkę "+1" przy nazwie przepisu, aby wszystkie potrzebne składniki pojawiły się na bieżącej liście zakupów, i to od razu w odpowiednich ilościach. Wiec jeśli chcę kupić składniki na 3 kanapki, klikam trzy razy "+1" przy nazwie przepisu, a GTB zsumuje odpowiednio ilości wszystkich składników na liście.

Tak że zapraszam do testowania i używania :)


Będę wdzięczny za wszelkie uwagi, komentarze, skargi i pochwały ;))

Pozdrawiam,
Michał

[ Dodano: 2016-10-07, 00:18 ]
Kolejna nowość - dodałem moduł planowania posiłków. Po wstawieniu do kalendarza posiłków jednym klikiem wszystkie potrzebne produkty dodawane są do listy zakupów.

Pozdrawiam,
Michał Dudziak

[ Dodano: 2016-10-10, 12:32 ]
I kolejny update: opublikowałem na Google Play wersję 1.3 mojej apki.
Nowość z tej wersji to planer posiłków. Pozwala na utworzenie planu posiłków na najbliższy tydzień (lub mniej, lub więcej) i utworzenie na jego podstawie listy zakupowej.

Ekran planera wygląda tak:




Mam nadzieję, że apka komuś się przyda :)

Pozdrawiam,
Michał

[ Dodano: 2016-11-27, 19:44 ]
Test

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach