Mertz  Dołączył: 24 Kwi 2006
Canon EOS 5D III - macanko
..czy w tym grajdole ktoś korzysta z tej puchy? A jeszcze lepiej w Wawie, co by przy spokojnej kawie spokojnie się ze sprzętem zapoznać?
 

TM_Mich  Dołączył: 08 Wrz 2009
Wygląda tak samo jak mk II. Najszybciej pomacasz w sklepie.
 

Mertz  Dołączył: 24 Kwi 2006
TM_Mich napisał/a:
Najszybciej pomacasz w sklepie.


...no widzisz, chyba nie. Dwa doświadczenia z ostatniego roku, może wyrwane z kontekstu, ale jednak doświadczenia:
- w jednem z warszawskich MM nie było naładowanej baterii do wszystkich wyższych korpusów Fujika, po prostu. I nikt nie widział w tym problemu.

- ciekawiej było jednakże w Fotoformie - obsługujący z niechęcią dał mi do ręki K3, o podpięciu czegokolwiek zapomnij - se kupie, se podepnę.

Mam wrażenie, że na dzień dzisiejszy sprzęt kupuje się w ciemno, bazując tylko na testach, portalach takich, jak ten - lub na opinii znajomych. Nie ma gdzie dotknąć, sprawdzić, wyrobić sobie zdanie - o wypożyczeniu nie mówiąc. Taka akcja jak na ostatnim PPD jest jak najbardziej chwalebna, nie wiem jednak czy za tym idzie coś na zasadzie (skoro dystrybutor ma już sprzęt testowy) - mamy w centrali wszystko, kto może niech przyjedzie, udostępnimy (chyba Leica Store tak miał).
Czasem chce się wydać sporą (jak dla kogo) kasę i tak trochę głupio mieć w zanadrzu tylko test z optycznych i filmik z digital.rev ... :-/
 

TM_Mich  Dołączył: 08 Wrz 2009
Mertz mieszkasz w Warszawie to i masz łatwe połączenie z Berlinem. Tam i pomacasz i podepniesz i kilka zdjęć zrobisz bez żadnej łaski, a i kawę podadzą.
 

Mertz  Dołączył: 24 Kwi 2006
W zasadzie to masz rację. Jak mogę bujnąć się do Wrocka, mogę i Berlina, nie? Ale kupy się to nie trzyma. Oglądać tam, kupować tam (bo pewnie taniej), serwisować tam (bo prawie na pewno solidniej)... Cholera, gdzie ja mieszkam??
 

x4rd  Dołączył: 07 Mar 2012
Mertz napisał/a:
Nie ma gdzie dotknąć, sprawdzić, wyrobić sobie zdanie - o wypożyczeniu nie mówiąc. Taka akcja jak na ostatnim PPD jest jak najbardziej chwalebna, nie wiem jednak czy za tym idzie coś na zasadzie (skoro dystrybutor ma już sprzęt testowy) - mamy w centrali wszystko, kto może niech przyjedzie, udostępnimy (chyba Leica Store tak miał).


Jakbyś chciał kupić 645Z to pewnie w mig by się udało załatwić korpus do wypożyczenia u dystrybutora a tak... :roll:
 

MAX581  Dołączył: 18 Mar 2010
Mertz napisał/a:
obsługujący z niechęcią dał mi do ręki K3, o podpięciu czegokolwiek zapomnij - se kupie, se podepnę.


No to pięknie, może to zależy od osoby, mnie się jeszcze nic takiego nie zdarzyło... Ale zabierałem własną baterię. ;-)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach