matzll  Dołączył: 28 Lis 2014
Foto kalendarze - wydruk dobrej jakości
Szukam drukarni do wykonania "limitowanego" nakładu kalendarzy. Mają to być nagrody, chciałbym więc żeby wyróżniały się na tle tych wszystkich tanich kalendarzy, których pełno na allegro. Ważna jest fajna forma i jakość wydruku.

Znacie coś godnego polecenia? Będę wdzięczny za każdą pomoc.
 

bakulik  Dołączył: 20 Kwi 2013
Ja korzystam z http://www.ankaralab.com/?id=kalendarze i uważam, że robią bardzo dobrze.
 

M.K  Dołączył: 26 Sie 2007
Szkoda że nie zauważyłem. Co roku robię niskonakładowe kalendarze. Projekty jednostronne, i wszystkie inne. Aż do 13 kartkowych. Nie robiłem jeszcze tygodniowych, czyli 52 stronnych. Formaty na dzień dzisiejszy od a2, ale na dniach może i nawet od b0 i większe.
 

eR Gie  Dołączył: 26 Gru 2015
przepraszam, że się podpinam, jeśli będzie sprzeciw, poproszę o wyłączenie mego pytania i założenie oddzielnego wątku.

staję przed większym wyzwaniem, kalendarz branżowy, realizacja na koniec 2017 roku, kalendarz 12-stonicowy + "okładka", format o jakim myślę to A3 a nakład wstępnie 1000 szt. choć w rozmowach pojawiła się cyfra .... 4000 szt.

jakie macie doświadczenie w pozyskiwaniu funduszy na realizację?
 

dybon  Dołączył: 05 Gru 2007
eR Gie napisał/a:
nakład wstępnie 1000 szt. choć w rozmowach pojawiła się cyfra .... 4000 szt.


Toż to masówka, możesz przebierać jak w ulęgałkach, każdy próbkę Ci zrobi i jeszcze loda postawi. :evilsmile:
 

eR Gie  Dołączył: 26 Gru 2015
dzięki - to trochę budujące jest, choć zastanawiam się, czy wyzwanie do udźwignięcia .... trochę rozmów z potencjalnymi sponsorami mnie czeka :roll:

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach