Kytutr  Dołączył: 20 Lut 2007
W temacie jeży. Na znaną melodię - raz, dwa:
Mama kupiła jeża mi przedwczoraj
 

TM_Mich  Dołączył: 08 Wrz 2009
Kytutr szukam przycisku "lubię to" :-B
 

x4rd  Dołączył: 07 Mar 2012
plis napisał/a:
Lepsza czy tańsza? Z pewnością większa i cięższa za to.


Lepsza optycznie, czy tańsza? To zależy za ile ją kupisz, ale widziałem używaną sztukę ostatnio na bardzo popularnym portalu aukcyjnym ;-)
 
plis  Dołączył: 12 Paź 2011
W Niderlandach "uciekł" mi czarny w podobnej cenie. Cierpliwie czekam.
 

DeTe  Dołączył: 14 Maj 2008
Dobra cena do końca roku za nówkę:
http://www.srsmicrosystem...mited-lens.html
 
plis  Dołączył: 12 Paź 2011
DeTe napisał/a:
Dobra cena do końca roku za nówkę:
http://www.srsmicrosystem...mited-lens.html

Dzięki. Dojrzewam do decyzji...
 

idzi  Dołączył: 24 Paź 2010
To nie jest dobra cena , a właściwa cena za to szkło. Nie ma powodu aby płacić za nie ok 6 tysi
 
plis  Dołączył: 12 Paź 2011
Obecnie 749 gbp w promocji i to już wygląda lepiej, jak na nowe szkło. Chociaż wciąż mogę polować na używkę.
 
Grzenio  Dołączył: 02 Kwi 2015
idzi napisał/a:
To nie jest dobra cena , a właściwa cena za to szkło. Nie ma powodu aby płacić za nie ok 6 tysi
A mógłbyś trochę rozwinąć myśl dlaczego nie warto kupować tego szkła? Zbyt wielu alternatyw chyba dla niego nie ma więc kosztuje ile kosztuje.
 

0bleblak  Dołączyła: 15 Cze 2011
Idzi, Grzenio, cena w linku, to 749 £. W złotówkach po dzisiejszym kursie, to 3 870,91 PLN. Niecałe 4000zł za to szkło, nowe, to bardzo dobra cena.
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
U nas trzeba zapłacić około 5900.
 

DeTe  Dołączył: 14 Maj 2008
Grzenio napisał/a:
A mógłbyś trochę rozwinąć myśl dlaczego nie warto kupować tego szkła?

Nie, nie. Ja zrozumiałem, że nie warto za 6 tys. A cena ok 4 tys. jest "właściwa" czyli adekwatna.

0bleblak napisał/a:
W złotówkach po dzisiejszym kursie, to 3 870,91 PLN

Tyle że do wymiany liczony jest kurs sprzedaży czyli ok. 5,30 zł. Mi przeliczyło po 5,40, ale to zależy pewnie od banku. Ale nawet jak wyjdzie 4 tys. to dalej sądzę, że jest to dobra cena.
 

0bleblak  Dołączyła: 15 Cze 2011
DeTe napisał/a:
Tyle że do wymiany liczony jest kurs sprzedaży czyli ok. 5,30 zł. Mi przeliczyło po 5,40, ale to zależy pewnie od banku. Ale nawet jak wyjdzie 4 tys. to dalej sądzę, że jest to dobra cena.


Masz rację, jakiś kalkulator online otwierałam i pewnie nie zwróciłam uwagi. Ale 100zł w tą czy w tamtą, to już drobiazg ;-)
 

idzi  Dołączył: 24 Paź 2010
Nie napisałem ,że zła cena tylko ,że zbliżona do właściwej. W USA to jest ok 1000$. Cena z linku jest po rabacie 400 funtciaków, czyli 1149 przed rabatem a to daje cenę zbliżona do tej w Polsce. Naprawdę nie czujecie ,że jesteśmy nabijani w butelkę?
 

Pentagram  Dołączył: 21 Wrz 2006
Czujemy. Problem, jak to zmienić? Można wytruć naszych polityków, tylko skąd wziąć nowych, mądrzejszych? :evil:
 

0bleblak  Dołączyła: 15 Cze 2011
Pentagram napisał/a:
Czujemy. Problem, jak to zmienić? Można wytruć naszych polityków, tylko skąd wziąć nowych, mądrzejszych? :evil:


Oni w gruncie rzeczy głupi nie są, tylko swoje prywatne ogródki uprawiają, a nie politykę. Zabrać im łopatki i wiaderka.

idzi napisał/a:
Nie napisałem ,że zła cena tylko ,że zbliżona do właściwej. W USA to jest ok 1000$. Cena z linku jest po rabacie 400 funtciaków, czyli 1149 przed rabatem a to daje cenę zbliżona do tej w Polsce. Naprawdę nie czujecie ,że jesteśmy nabijani w butelkę?


Idzi, wiemy, że cena z linku jest po rabacie, ale odniosłeś się do tej sprzed.
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Pamiętajcie o regulaminie forum ;-)
 

Pentagram  Dołączył: 21 Wrz 2006
Tak jest! Nie dyskutować o pieniądzach. :roll:
 

0bleblak  Dołączyła: 15 Cze 2011
Rozmowy kontrolowane :mrgreen: Ja tylko o ogrodnictwie.
 

Fenol  Dołączył: 31 Sie 2010
plwk napisał/a:
Pamiętajcie o regulaminie forum


Szczególnie apeluję o przestrzeganie tego konkretnego punktu! Dzięki temu to forum to wolna wyspa, gdzie można się w trakcie dnia zaszyć i nie dochodzą żadne informacji z miejsca na S o osobach na P :evilsmile:

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach