marfalc  Dołączył: 08.01.2010
Kupa zrobiona , nikt nie zgłaszał uczulenia na paprykę będzie więc z dopalaczem.

dsk  Dołączył: 19.03.2008
Ja niestety się rozchorowałem, przez co nie uda nam się pójść na jutrzejszy spacer. :( Chętnie pokryję koszty przy tak późnym odwołaniu udziału.

Bawcie się dobrze! :)

Tak przy okazji: idziecie może tradycyjnie do Marchewki z groszkiem przy Mostowej?

Enzo  Dołączył: 20.12.2006
Śląska grupa (zgodnie ze słusznym kierunkiem zmian) wygasza jutrzejszy przyjazd. Zobaczymy się 4-go marca w bunkrach. Okopach. Schronach. Jak będzie trochę cieplej, powietrze będzie bardziej przejrzyste , macioh nie będzie udawał, że pracuje a ja przestanę udawać, że muszę gdzieś być w sobotę o 17-ej.
Bawcie się grzecznie!

Fenol  Dołączył: 31.08.2010
A ja może cichaczem gdzieś przycupnę i porobię Wam zdjęcia, jak rasowy paparazzi.

dahut  Dołączyła: 25.02.2008
:-) Mam nadzieję, że się pochwalisz swoimi rasowymi zdjęciami:)
:-( DSK - szkoda, że Was nie będzie, ale mam nadzieję, że za długo chorować nie zamierzasz :-P Dobra wiadomość - do Marchewki tym razem nie idziemy ;-)

0bleblak  Dołączyła: 15.06.2011
Fenol napisał/a:
A ja może cichaczem gdzieś przycupnę i porobię Wam zdjęcia, jak rasowy paparazzi.

Chcę cenzury 8-)

marfalc  Dołączył: 08.01.2010
Ja niestety nie mogę być , coś mi wypadło :evil:
Bawcie się dobrze.

plwk  Dołączył: 21.04.2006
Dobrej pogody i miłych wrażeń.

Bardzo żałuję, że się nie zobaczymy na spacerze, Pwlk, ale mam nadzieję, że pojawisz się na następnym;)
Mroźno, słonko jeszcze wstaje - ale zapowiada się na duuuuże słońce :-D
Ale cieszę się, że pogoda ducha Ci dopisuje! Dobrego !

W moim przypadku wiąże się to z koniecznością noclegu, więc jestem mocno ograniczony.

Nie chciałabym być wiedźma, ale niektórzy sobie poradzili :-P

Nie każdy ma takie same uwarunkowania.

armar  Dołączył: 12.05.2007
Dahut, dziękuję za rozgrzewające opowieści o miłosnych historiach w ten mroźny dzionek. :)

Mirek  Dołączył: 12.06.2006
Właśnie wróciłem.

Dzięki dahut za zorganizowanie spotkania, a pozostałym za miłe towarzystwo.

Fenol  Dołączył: 31.08.2010
Również dziękuję za świetne spotkanie wszystkim obecnym, w szczególności dahut za organizację i ciekawe opowieści - było o czym posłuchać!

Jako, że zawsze ktoś musi zacząć, to wrzucam kilka zdjęć, więcej będzie później ;-)

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Mam tego jeszcze sporo, jak ktoś się nie załapał na tych, to spokojnie - będzie na innych ;-)

0bleblak  Dołączyła: 15.06.2011
Dziękuję, że wszyscy dotarliście, że dane mi było spędzić z wami bardzo miłe chwile. Dahut dziękuję za wszystko, czego nie powiedzieli nam na lekcjach historii ;-) , za świetną organizację, ale przede wszystkim za miłą i serdeczną gościnę.
Daisy, rozgrzewający okład na szyję i koniecznie do łóżka.
A czy ktoś pamięta jak pan, który nas zazaczepił, nazwał króla Kazimierza ? Bo ja pamiętam tylko ten niecenzuralny przydomek, a on wymienił trzy :mrgreen:

dybon  Dołączył: 05.12.2007
Fajnie się ogląda.

Dziękuję Najwytrwalszym za przybycie, ciepło, jakie przywieźliście do Krakowa i Wasze nieśmiertelne poczucie humoru :-D
Bawiłam się przednio - słowo daję, że to moja pierwsza grupa, która po wejściu na dziedziniec wawelski oświadczyła mi, że wszyscy wiedzą, jak wygląda Wawel, a teraz idziemy na czekoladę ;-)
Mam nadzieję, że galeria zdjęć się powiększy - tylko zastanawiam się, czemu Zdano ma taką markotną minę... :-P

JacekK  Dołączył: 08.09.2008
Cieszę się, że też dopisała wam aura, humor i... nie było prezydenta na Wawelu :mrgreen:

Daisy  Dołączyła: 30.09.2012
Właśnie weszłam do domu
dahut, :-B :-B :-B dzięki :-> ... pchła na łańcuszku zaległa w mej pamięci na zawsze :->
0bleblak, tak mnie znajomość z Panem rozśmieszyła, że większość rozmowy przechichotałam...przypomnij proszę, zwłaszcza te niecenzuralne :mrgreen:

Skocz do: