zipzip  Dołączył: 06.01.2010
Idę na koncert - może kogoś spotkam. Cytuj
Od czasu do czasu udaje mi się być na jakimś koncercie. Z pewnością każdy koncert oglądałoby się sympatyczniej w towarzystwie kogoś znajomego.
Jest wśród nas wielu maniaków muzycznych, więc może tu można by się "namawiać" na kolejne koncerty.
Nie chcę tu tworzyć listy koncertów które są planowane. Od tego są inne fora. Skupmy się na tych, na które się wybieramy.

W najbliższym czasie celuję w takie cuś: http://progresja.com/?event=leprous-norwegia

Zapraszam i pozdrawiam Krzysztof

romeck  Dołączył: 18.02.2011
Jutro:
STING w Oświęcimiu!
I pytanie: jest sens w ogóle brać kamerę?
Czy może wystarczy sam pasek (pentaksa, by się móć pozdrowić)?
:)

strazak22  Dołączył: 02.04.2011
a może ktoś od nas z forum wybiera się na koncert Dżemu w Ostrzeszowie? :D

malero  Dołączył: 28.02.2012
Za niedługo jest festiwal SLOT ART w Lubiążu, na który się wybieram i polecam. Można zabrać się z całą rodziną, dla każdego coś się znajdzie. Jest co popstrykać:)

vesper  Dołączyła: 19.12.2006
zipzip napisał/a:
W najbliższym czasie celuję w takie cuś: http://progresja.com/?event=leprous-norwegia

Czy to znaczy, że będziesz w Warszawie?

zipzip  Dołączył: 06.01.2010
Jeśli uznamy że, 25.09 to najbliższy czas to planuję być :-)

[ Dodano: 2013-07-01, 13:44 ]
W Wa-wie będę przejazdem 8.07 ( w drodze na wakacje )

Marooned  Dołączył: 14.10.2006
My 12 lipca szalejemy w Warszawie na Anathemie i Antimatter, czyli orgazm muzyczny do kwadratu. Można z wrażenia zejść ;-)

I tak jak zipzip, też przejazdem w drodze na wakacje, no ale to nie o tym wątek ;)
W planach sobotnie zwiedzanie Kopernika.

jannad  Dołączył: 21.04.2006
Depeche Mode - Warszawa. Ale nie podejrzewam że odnalezienie jakiejś bratniej duszy Pentaliba będzie możliwe.

romeck  Dołączył: 18.02.2011
@ STING w Oświęcimiu

Zakaz wnoszenia "aparatów wysokiej jakości", czyli także syn musiał zostawić w aucie samsungowego NX-a. (ogólnie: wszystko w górę od 3/4 włącznie. Las komórek w rękach.)

:/

(Koncert fantastyczny, nawet się nie spodziewałem.)

Kuszelas  Dołączył: 12.11.2006
Wybieram się na "The Wall" Watersa w Warszawie. Będzie tam ktoś z Was ?

Chciałem jechać na Watersa ale bilet na DM był kupiony wcześniej. Cena za bilet na The Wall troszkę mnie zaszokowała. Ale może to jedyna okazja na zobaczenie chłopa w akcji. Tak samo jak z Pink Floyd w Gdańsku, choć ten koncert uważam za nie najgorszy, ale szału nie zrobił.

dzerry  Dołączył: 01.05.2006
jannad napisał/a:
Tak samo jak z Pink Floyd w Gdańsku
W Gdańsku cena szokowała? Przecież to jakieś grosze były. A do tego Echoes w jednej z najlepszych wersji jakie kiedykolwiek słyszałem.

squonk  Dołączył: 01.09.2008
W Gdańsku to chyba Gilmoura koncert był a nie Floydów, ale fakt wersja Echoes chyba najlepsza :-)

Kuszelas  Dołączył: 12.11.2006
Squonk ma rację, w Gdańsku wystąpił Gilmour. Echa zwaliły mnie z nóg, prosto w błoto na placu, bo podłoże było mokre masakrycznie. No i cały czas na stojaka, koledze z którym pojechałem zaczął siadać kręgosłup. Ale koncert pierwsza klasa. Wszyscy którzy mogli a nie pojechali powinni zdecydowanie żałować.
A powrót do domu to był hardkor zupełny. Zamknęli przystanek Gdańsk Stoczni trzeba było dygać per pedałes do Politechniki. Ale potem już tylko do przystanku Przymorze i 3 minuty do bezpiecznie zaparkowanego autka. Jeszcze tylko 100 km i byliśmy z Witkiem w domu, ale dla dżentelmena to luźne szelki :mrgreen:

Cena na Gilmour'a była niska, o Watersie mówiłem. Oczywiście był to Gilmour z Wright'em. Z tego co pamiętam pierwsza część była Gilmour'a, a pozostała ale dłuższa to utwory Floydów. Użyłem skrótu myślowego, bo jednak większość jechała właśnie na tą drugą część. Echa to istna perełka w tamtym wykonaniu, do tej pory jak sobie przypomnę aż ciary idą, niesamowite wykonanie. Reszta też była fajna i na wysokim poziomie, ale osobiście czegoś mi brakowało.

Marooned  Dołączył: 14.10.2006
Ja na Watersie byłem 2 lata temu w Łodzi. To nie jest koncert! To perfekcyjnie wyreżyserowane przedstawienie, które polecam każdemu (nawet fanom Justina Bibera).

spacja  Dołączyła: 15.03.2011
jannad napisał/a:
Depeche Mode - Warszawa

też tam będę :D

Jaki masz sektor. Będę w tzw. Golden Cyrcle, właściwie biletu w ręku jeszcze nie miałem, ale nie podejrzewam aby pozwolili wnieść lustrzankę.

dzerry  Dołączył: 01.05.2006
jannad napisał/a:
ale nie podejrzewam aby pozwolili wnieść lustrzankę.
Sam bym poszedł na bramki i osobiście przypilnował, żeby zabronili Ci wnieść lustrzankę na jakikolwiek koncert, a szczególnie pod scenę. Gdyby to tylko było możliwe, zakazałbym jakichkolwiek urządzeń z ekranem LCD.

spacja  Dołączyła: 15.03.2011
Jannad: też będę w Golden Circle. Ja aparatu nie zabieram na takie imprezy z dwóch powodów: 1. zdjęcia zrobione na tak dużym koncercie spod sceny są słabe (przynajmniej w moim wykonaniu), 2. (ważniejsze) idę tam z zamiarem skakania w tłumie, a cegła na pasku u szyi zdecydowanie w tym przeszkadza :mrgreen: Mogę zabrać sam pasek abyś mógł mnie rozpoznać (i dla szpanu, hahah).

Skocz do: