Fenol  Dołączył: 31 Sie 2010
Druga kwietniowa rolka dokończona i wywołana dzisiaj. Kawałek zeskanowałem, nawet się kandydat do zdjęcia miesiąca trafił. Resztę zostawię sobie na jutro ;-)
 

Ryszard  Dołączył: 04 Paź 2006
Fenol, pewnie już do dziesiątej rolki dobijasz w JA3.0?
 

Fenol  Dołączył: 31 Sie 2010
Ryszard, na razie utrzymuję tempo 2 rolki / m-c, więc od początku roku zrobiłem 8 rolek ;-)
 

Ryszard  Dołączył: 04 Paź 2006
Każdy działa zgodnie z jakimś planem. Mnie wystarczy jedna - i jeszcze zostaje coś do pokazania w wątku dodatkowym. Od stycznia niczego tam nie zamieszczałem, muszę się poprawić :-P
 

powalos  Dołączył: 20 Kwi 2006
No to tym razem się udało w miarę szybko. Dzisiaj wołałem, skanowałem i już wysłałem wybraną fotkę. :-P Nawet w miarę sensowny komentarz (tak sądzę) załączyłem. :mrgreen: Pzdr.
 

Penteusz  Dołączył: 27 Mar 2012
powalos napisał/a:
Nawet w miarę sensowny komentarz (tak sądzę) załączyłem


To się okaże... :-P
 

powalos  Dołączył: 20 Kwi 2006
:evil: :-B
 

Fenol  Dołączył: 31 Sie 2010
Ja jestem oczywiście na etapie wyboru zdjęcia ;-) w sumie to obie kwietniowe rolki są dość słabe, pytanie czy to brak czasu, zmęczenie materiału, chwilowa niemoc, czy za wysokie wymagania :evilsmile:
 

qarabasz  Dołączył: 08 Gru 2011
TRI-X w dobrej cenie w dobre ręce
z ciekawostek:
Właśnie znalazłem paczkę sześciu TRI-Xów 400, ważnych do marca 2018, które zostały mi z zeszłego nieukończonego roku. Jako, że zdecydowanie zostaję przy TMaxie, to pomyślałem sobie, że jeśli ktoś by chciał - mogę oddać w dobre ręce za... powiedzmy 120pln? Za kilkanaście godzin wyruszam do Polaski na parę tygodni, więc jeśli są chętni, to proszę dawać szybciutko znać; spakuję i zabiorę ze sobą.

Rzecz już nieaktualna, chętny znalazł się w momencie :-)
 

Fenol  Dołączył: 31 Sie 2010
qarabasz, kurczy mi się zapas Tri-Xów w zastraszającym tempie, a jeszcze 8 miesięcy do końca roku. Chętnie przygarnę, bo i tak bym musiał dokupić, jestem pewien, że się dogadamy ;-)

[ Dodano: 2017-04-29, 22:35 ]
qarabasz napisał/a:
Rzecz już nieaktualna, chętny znalazł się w momencie


Oj spóźniłem się zatem, szkoda ;-)
 

qarabasz  Dołączył: 08 Gru 2011
Fenol napisał/a:
Oj spóźniłem się zatem, szkoda

Niestety....
 

Ryszard  Dołączył: 04 Paź 2006
Majowa naświetlona. Tak mnie poniosło, że nie wiem, czy w tym miesiącu nie wkręcę drugiej :-> A może wręcz przeciwnie? Uspokoić tempo, trzymać się jednorolkowej zasady, dokończyć kwietniowe wybory i zrobić dobry opis, potem uzupełnić wątek suplementów, zaplanować dalsze miesiące, zamówić XP2... Jest co robić w JA poza samym naświetlaniem filmów.
Tak czy owak, dzisiejszy ranek dał mi wiele "fotograficznej przyjemności", czego i Wam życzę. Powodzenia :!:

[ Dodano: 2017-05-04, 12:40 ]
Ha! W dodatku zdążyłem przed opadami deszczu! 8-)
 

JacekK  Dołączył: 08 Wrz 2008
Kwiecień zapodany.
 
Mirek  Dołączył: 12 Cze 2006
Cytat
post Kwiecień zapodany.

Mój również.
 

bakulik  Dołączył: 20 Kwi 2013
A ja już dawno wysłałem. Znaczy się – w ostatnią środę. ;-)
 

kojut  Dołączył: 13 Kwi 2011
A ja, jeśli można, wyśle dopiero jutro. Zdjęcie mam już wybrane, tylko muszę jeszcze jakieś zdanie sklecić. Niestety dziś nie dam rady.
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
kojut, orajt.
 

qarabasz  Dołączył: 08 Gru 2011
zdjęcie i rozprawka poszły. przy okazji zagłosowałem na JA2.0
 

Ryszard  Dołączył: 04 Paź 2006
Kwietniowe wysłane. Maj wywołany i czeka na skan. Głosowanie, ech, trudny wybór...
 

Fenol  Dołączył: 31 Sie 2010
A ja jeszcze nie przesłałem, ale zdjęcie mam i obiecuję, że wyślę jak najszybciej, ale już za dnia :mrgreen:

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach