Najlepszy Fotograf Jednego Aparatu 2016
jorge.martinez
9% Complete
8 (9%)
Fenol
11% Complete
10 (11%)
karmazyniello
31% Complete
27 (31%)
Erczu
0% Complete
0 (0%)
powalos
1% Complete
1 (1%)
JacekK
18% Complete
16 (18%)
milewski01
19% Complete
17 (19%)
Mirek
1% Complete
1 (1%)
bakulik
6% Complete
6 (6%)
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
  Jeden Aparat 2.0 - GŁOSOWANIE
Sięgnęliśmy finału drugiej edycji zabawy: 1 aparat 1 obiektyw 12 miesięcy 12 zdjęć (w skrócie: Jeden Aparat 2.0)

Szczegóły i regulamin zabawy, tu: http://pentax.org.pl/viewtopic.php?t=49918

Zapraszam wszystkich Użytkowników P@PL do głosowania na najlepszego Uczestnika Jednego Aparatu. Podkreślam Uczestnika, ponieważ tu nie o jeden strzał chodzi, lecz o 12 miesięcy fotografowania. Kliknięcie w nick przekieruje do wątku z pracami i podsumowaniami miesiąca.

Na placu boju pozostało 9 Uczestników. Tylu w terminie zaprezentowało co najmniej 9 fotografii miesiąca.

Można głosować na max 3 osoby.

Głosowanie potrwa 12 dni, czyli do 16 maja. Po jego zakończeniu opublikowane zostaną także wyniki wewnętrznego głosowania Uczestników JA, wraz z uzasadnieniami.

Oto finałowa Dziewiątka:

1. jorge.martinez | Pentax MX | Pentax SMC-M 3,5/28mm | Kodak TRI*X
5. Fenol | Contax ST | Yashica DSB 28mm F/2.8 | Ilford XP2
8. karmazyniello | Nikon F80 | Nikkor 28/1.8G | Fomapan 200
11. Erczu | Pentax P30n | SMC-M 50/1.7 | Fomapan 100
12. powalos | Minolta E | Rokkor 1,7/40 | APX 100
13. JacekK | Minolta XG-M | Rokkor 2/45 | Rollei RPX 400
14. milewski01 | Pentax MZ-50 | SMC-A 28/2.8 | Kodak Trix
15. Mirek | Bessa R2a | Voigtlander Skopar 35/2.5 | Ilford Delta 400
18. bakulik | Pentax MZ-6 | smc PENTAX-FA 1:2 35mm AL | Fomapan 400

 

kojut  Dołączył: 13 Kwi 2011
jorge.martinez, bardzo to miło z Twojej strony, że mnie ująłeś w ankiecie, ale niestety przesłałem jedynie 8 zdjęć w zeszłym roku, więc nie powinno mnie tu być.
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
kojut, racja, poprawiam.
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
Powiem tak: z bólem serca dokonywałem wyboru. Pozostali na placu prezentują fantastyczną fotografię. Wskazanie 3 to regulaminowy mus, natomiast wszystkim należą się gratulacje. Miałem sporo dylematów - inna technika, spojrzenie, tematyka, wśród 9 uczestników nadał bym co najmniej 4 kategorie tematyczne. Cóż, taka kolej rzeczy, ale było mi niezmiernie przyjemnie podziwiać Wasze zmagania. Te zdjęcia dają do myślenia, a i nauki sporo. Hough.
 

Penteusz  Dołączył: 27 Mar 2012
rychu opowiedział już w sporym zarysie to, co i ja chciałbym powiedzieć. Tylko 3 głosy, ale starałem się wybierać jak najstaranniej, choć zdaję sobie sprawę, że spośród pozostałych zdjęć można wyłuskać te, które na wyróżnienie zasługują.
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
Halo, 15 osób dopiero zagłosowało!
 

karmazyniello  Dołączył: 05 Lut 2008
Pierwsza edycja głosowania była wyszczególniona na górze strony to i zainteresowanie było większe.
 

Ryszard  Dołączył: 04 Paź 2006
A kiedy zamknięcie ankiety?
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
17 osób zagłosowało, czekamy na kolejnych głosujących.
 

bakulik  Dołączył: 20 Kwi 2013
Cytat
A kiedy zamknięcie ankiety?

Zakończenie ankiety za: 7 Dni, 12 Godzin, 24 Minut
 

powalos  Dołączył: 20 Kwi 2006
Naprawdę trudny orzech do zgryzienia. Ja zagłosowałbym co najmniej na pięciu. Osobiście cieszę się, że udało mi się wytrwać w zabawie w 2016 roku. Pzdr.
 

Fenol  Dołączył: 31 Sie 2010
Podbijam temat, 25 osób głosowało - malutko ;-)

Doceńcie Die Hardów i oddajcie głos, niech ich wysiłek nie idzie na marne ;-)

Tutaj nie głosuję z wiadomych względów, ale muszę przygotować sobie opisy do głosowania wewnętrznego, z przyjemnością ponownie obejrzę wszystkie Wasze prace :-B
 

Ryszard  Dołączył: 04 Paź 2006
Fenol, prawdziwy Diehard syci się klapnięciem lustra, trzaskiem migawki i chlupotem koreksu. Za nic ma ankiety i aplauz... 8-)
 
Mirek  Dołączył: 12 Cze 2006
Fenol napisał/a:
Tutaj nie głosuję z wiadomych względów

A czemu nie? Uważam, że jak najbardziej uczestnicy mogą (i powinni) głosować, tyle żeby nie oddawali na siebie samego głosu (bo to już nie ma sensu).
Ryszard napisał/a:
prawdziwy Diehard syci się klapnięciem lustra, trzaskiem migawki i chlupotem koreksu

Ano :-D
 

spacja  Dołączyła: 15 Mar 2011
Głos oddany, gratulacje dla tych, co dotrwali do końca :-B :-B :-B
Wybranie Trzech Ulubionych Fotografów (TUF) nie było dla mnie problemem. Jako ciekawostkę dodam, że moje Jedno Ulubione Zdjęcie (JUZ) nie należy do żadnego z TUF.
 

irek83  Dołączył: 10 Paź 2014
Nieeee, jak tutaj wybrać :-/ to niesprawiedliwe
 

Fenol  Dołączył: 31 Sie 2010
spacja napisał/a:
Wybranie Trzech Ulubionych Fotografów (TUF) nie było dla mnie problemem. Jako ciekawostkę dodam, że moje Jedno Ulubione Zdjęcie (JUZ) nie należy do żadnego z TUF.


Mam nadzieję, że po zakończonej ankiecie, dasz znać, które ze zdjęć jest Twoim ulubionym :-)
 

szybkiparowoz  Dołączył: 20 Lut 2011
Zagłosowałem. Szkoda, że tyle osób odpadło po drodze; szkoda, że sam odpadłem... Pierwsze dwa miejsca były dla mnie jasne prawie od początku, ale mocny kandydat (może nawet dwóch?) do trzeciej lokaty nie ukończył zmagań. Jeszcze raz: szkoda. Fabia, oktawia, rómster.
 

Fenol  Dołączył: 31 Sie 2010
Leciutka manipulacja:

szybkiparowoz napisał/a:
szkoda, że sam odpadłem... (...) mocny kandydat do trzeciej lokaty nie ukończył zmagań


:mrgreen:

Postanowiłem, że jednak oddam swój głos również w ogólnoforumowej ankiecie ;-) tymczasem jeszcze zdjęcie kontempluję, by opisać, dlaczego akurat te trzy osoby wybrałem ;-)
 
Erczu  Dołączył: 12 Sty 2015
Oddałem głosy w ankiecie. Oczywiście pominąłem swoją osobę. Nie dlatego, że mi nie zależy na dobrym wyniku ;-) Ale zdecydowały o tym względy obiektywne - inni są lepsi. I dla nich należały się głosy :-) Wysłałem też moje uzasadnienie wyboru najlepszych uczestników JA 2. Przy okazji podziękowania dla jorge.martinez-a za wysiłek włożony w tę i inne edycje JA. Gratulacje dla wszystkich uczestników, także dla tych, którym nie udało się ukończyć tej edycji. wszystkim się należy :-B Teraz po spełnieniu swego obywatelskiego obowiązku udziału w "wyborach" spokojnie czekam na ogłoszenie wyników. Czas na :-B

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach