Suzumebachi  Dołączył: 09.11.2010
  Royal International Air Tattoo 2017 Cytuj
W dniach 14-16 lipca (piątek/sobota/niedziela) w bazie RAF Fairford (Anglia) odbędą się prestiżowe (przez wielu uważane za największe na świecie) pokazy lotnicze RIAT, czyli Royal International Air Tattoo 2017.

Już teraz wiadomo, że jedną z gwiazd imprezy będzie... U.S. Air Force Thunderbirds! Jest to zespół akrobacyjny Amerykańskich Sił Powietrznych, jeden z najbardziej znanych zespołów tego typu na świecie. Do swoich pokazów grupa wykorzystuje sześć myśliwców bojowych F-16. Myślę, że tak szybko nie zobaczymy ich ponownie w Europie.

Oficjalna strona: http://www.airtattoo.com/

Jeżeli ktoś planuje wybrać się tam, już teraz warto zakupić bilety, ponieważ są one dostępne w ograniczonej ilości i raczej na pewno zostaną wyprzedane jeszcze przed lipcem (jak miało to miejsce podczas ostatniej edycji - wejściówki na sobotę skończyły się dwa miesiące przed pokazami, a na niedzielę prawie tydzień przed). Warto pamiętać, że nawet jeśli nie zostaną one wyprzedane, to i tak nie będzie możliwości ich zakupu na bramkach w dniu imprezy. Do 31 stycznia bilety są w cenie promocyjnej, później będą jeszcze droższe.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach