pinkman  Dołączył: 31 Paź 2013
Jakaranda napisał/a:
A może też wprowadzić jakieś zmiany w sposobie głosowania? Na przykład taka sytuacja: nadesłano ponad trzydzieści prac, z tego dużo mi się podoba a mam tylko trzy głosy. Może tu da się coś zmienić? Nie wiem jak inni ale czasem chciałabym mieć więcej niż te trzy głosy . Gdybym miała np 6 punktów do dyspozycji i mogła je dowolnie podzielić - dać całą pulę na jedno zdjęcie, bo tak bardzo mi się podoba albo po jednym punkcie czy jeszcze jakoś inaczej podzielić. Wiem, byłoby więcej roboty.....


To się da zrobić, można by podnieść limit głosów na 5-6 w końcu i tak nie trzeba przydzielać ich wszystkich.
 

ADestroyer  Dołączył: 16 Cze 2010
dybon napisał/a:
Poza tematem.
ADestroyer widzę że nie widzę Twojego awatara. Czy tylko ja tak mam?

Ja też tak mam. Chciałem stary uaktualnić to teraz nie mam żadnego. :-?
 

deepee  Dołączył: 28 Cze 2011
Fenol napisał/a:

Ja to widzę tak - deepee, poprowadź na forum nową zabawę. Wrzucasz tytuł i autora zdjęcia i ludzie mają powiedźmy 2-3 tyg. na to by nadesłać Ci swoją interpretację. Potem ankieta i głosowanie ;-)

AJ napisał/a:
Nie wiem, u mnie to tak nie działa - robię zdjęcia i czasem coś (ktoś) mnie natchnie, nie umiem na komendę dlatego wolałbym sięgać do zdjęć, które już mam.
Chłopaki, pomyślę. Zasadniczo wolałbym taką formułę zabawy, jaką podpowiada AJ, ale z drugiej strony nie każdy musi brać udział we wszystkich edycjach. Co więcej, jak ktoś nie przepada za jakimś zdjęciem/fotografem, zawsze może zrobić pastisz. 8-)
Jak się wygrzebię z roboty (a to nieprędko raczej), to poszperam w odpowiednich miejscach i pewnie coś zaproponuję.
 

Fenol  Dołączył: 31 Sie 2010
:-B
 

Kuba Nowak  Dołączył: 12 Maj 2010
W ubiegłym roku chyba tylko raz udało mi się coś wysłać na Oczko... dlaczego?
Byłem przyzwyczajony do aktualizowanego linka na głównej stronie, niestety jego aktualność w 2016 r. była przypadkowa i zazwyczaj byłem po terminie... a miałem takie piękne macro, takie pachnące wakacje w zanadrzu :cry:
 

aparat  Dołączył: 25 Paź 2013
Moja propozycja na edycję 12 "Zdjęcie do którego wracam" . Kategoria dowolna, ale dająca szansę osobom którzy przegapili temat, lub porządne zdjęcie nie pasowało do żadnej kategorii. Tutaj proponuję tylko jedno zdjęcie, te jedyne z ostatniego roku.
 

pinkman  Dołączył: 31 Paź 2013
aparat, pomysł bardzo mi się podoba.
Kuba Nowak, niestety na aktualizację linka pomimo starań nie miałem wielkiego wpływu.
 

Kuba Nowak  Dołączył: 12 Maj 2010
pinkman napisał/a:
niestety na aktualizację linka pomimo starań nie miałem wielkiego wpływu.


Szkoda, bo w Wodzisławiu Śl. spędziłem dzieciństwo... to chyba nie ma związku... tak czy siak Pozdrawiam ;-)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach