MarWoj  Dołączył: 15 Mar 2007
tref napisał/a:
zmiany w programie, który nie był dokładny... oóźnienia

To na radomskich pokazach jest złym "standardem".
tref napisał/a:
Organizacja była zła

Nie chcę być adwokatem diabła, ale nie odniosłem takiego wrażenia. Na lotnisko wchodziłem w sobotę ok. 12:30. Nie było zatoru, mimo sporej kolejki. Była wystarczająca ilość "puszczaczy" na tę chwilę. Komunikacja miejska po pokazach też sprawnie wywoziła widzów (sobota po 19ej). Pewnie można lepiej, ale nie oceniałbym tego tak krytycznie.
tref napisał/a:
Czego oczekiwałeś? Jakichś nowości?

Niekoniecznie nowości, ale choćby dobrze znanych zespołów z Francji, Szwajcarii, Włoch czy Hiszpanii. Solistów z Grecji, Holandii. Nowości ? Chętnie zobaczyłbym wreszcie nowe maszyny z Rosji. Pod tym względem zgadzam się, że organizacja była "zła" =spóżniona. A kuriozalnym był sobotni pokaz ataku powietrznego (F 16 + Su 22), gdzie pożałowano baniaka starego oleju i ładunku pirotechnicznego, odpalonego w odpowiednim momencie. Gdyby nie zapowiedż spikera, nie byłoby wiadomo po co ten zespół leci.
tref napisał/a:
Ale lotnicy dali radę

Temu nie przeczę.
tref napisał/a:
bezpieczeństwo widzów

..i pilotów. Chyba nikt nie chce oglądać czarnego słupa dymu po upadku samolotu.
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Pisząc o złej organizacji mialem na myśli opóźnienia, zmiany i brak rozkładu minutowego. Pod tym względem było słabo.

Nie wiem jak z wejściem na płytę, bo się tam nie pchałem. Ale juz sam fakt, ze strona imprezy to jakiś składak z lat 99-01 wystarczy, żeby ocenić niedostatecznie. W niedzielę wpuszczali bez karnetów. Ale nikt tego nie napisal na stronie. W XXI wieku można też przez stronę imprezy informować o zmianach na bieżąco. Np. przestój i później awaria F16, przerwa burzowa, wznowienie po burzy - takie rzeczy powinny być na bieżąco pisane na stronie aktualności...

AirShow to nie tylko płyta, lecz również Ci, którzy jadą, mokną, schowali się, wyszli, wracają, chcą wrócić, stoją w korku... Wystarczy jeden wojak przy kompie klepiący komunikaty i zdający relacje na żywo. To dodatkowo darmowa reklama powielana przez wszystkie media. Tak się teraz działa. Nawet fototurniej pentaksowy ma losowanie na żywo z transmisją wideo, a co dopiero impreza za kilka milionów.

W tym samym czasie była impreza na południu. B52 doleciał do Radomia stamtąd. Widać była konkurencja występów. Zresztą Rosjanie mają swoje duże imprezy i tam pokazują swoje cacka, siłę i potęgę.

Mod.: Dalszą część wymoderowana ze względów regulaminowych.

 

MarWoj  Dołączył: 15 Mar 2007
tref napisał/a:
Mod.: część wymoderowana ze względów regulaminowych


Przytakuję...ale w tym miejscu zahaczamy o tematykę, której regulamin forum zabrania. :evilsmile: ;-)
 

Lenin  Dołączył: 08 Lut 2007
Piechoty Pojazdu Przewoźnik:


The Polish Squadron:


Mięso!


Duży i mały:


Pomachaj RedBullowi:



Nie wystartował:

 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Jak pokazywać zdjęcia
http://pentax.org.pl/viewtopic.php?t=7149

Na końcu .jpg!
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
To jest podlinkowane ze zdjęć googla. ;-)
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Wiem, dlatego podlinkowałem instrukcję. Po 10 latach na forum Lenin niewidoczny.

[img ]google.com/nic-nie-widac[/img]
 

Lenin  Dołączył: 08 Lut 2007
tref napisał/a:
Wiem, dlatego podlinkowałem instrukcję.
Dzięki za zwrócenie uwagi. Jednak instrukcja jest niepełna. Brakuje informacji, że fotki muszą się znaleźć w kategorii "Udostępnianie". Przed chwilą patrzyłem z innego ip. Są wszystkie?

Dobra, odpuściłem googla. Jest z imagebeam. Ale chyba lekko zjada jakość.

 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Lenin napisał/a:
Brakuje informacji, że fotki muszą się znaleźć w kategorii "Udostępnianie".

Oraz być linkowane z poziomu udostępnionego katalogu.
 

Lenin  Dołączył: 08 Lut 2007
Wypłoszony uczestnik pokazów:



Czy to jeszcze lata??? (autentyczne pytanie, które padło od jednego ze zwiedzających)



Gwóźdź tegorocznych pokazów:



Lśniąca piękność:


Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach