Fenol  Dołączył: 31.08.2010
Jestem niemal pewien, że to była Dadowa 300-ka :-)

plwk  Dołączył: 21.04.2006
Widziałeś czym robiłem to zdjęcie? Bagnet był tak ordynarnie przypiłowany, że taka myśl się w moich okolicach nawet nie błąkała.

0bleblak  Dołączyła: 15.06.2011
Czas na przerwę w milczeniu. Wracając do piątkowej wycieczki... Jako, że jestem Braveheart i dzielnie walczyłam z przeziębieniem, wykorzystywałam każdą okazję, by zregenerować siły. Tutaj nabieram mocy w drodze do Doliny Kościeliskiej, co skrzętnie udokumentował marfalc

Dobrze, że mi nie robią zdjęć gdy śpię.

Kytutr  Dołączył: 20.02.2007
plwk napisał/a:
Dobrze, że mi nie robią zdjęć gdy śpię.
Żeby ktoś nie potraktował tego jako wyzwanie (spokojnie, nie mówię o sobie) :-)

Są lepsze sposoby na straszenie dzieci.

Oglądanie i wycena sprzętów które zostawił Dada.

Kilka ujęć z wieczora pełnego zimnej mgły i zimnego światła płynącego z nowych lamp. Snułem się jak cień za co rusz ginącą w mroku czwórką i oto efekty.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

Daisy  Dołączyła: 30.09.2012
Podobywuja mi się te senne mrzonki ;-)

Bardzo, bardzo :-B :-B :-B

Penteusz  Dołączył: 28.03.2012
Kytutr, musiałeś być w chwili artystycznego uniesienia, kiedy tak się snułeś ;-)

Nieco ta koloryzacja mi przeszkadza. Czuję, że zabranie koloru tym zdjęciom byłoby jeszcze bardziej OK.
Albo może tylko z zielonego coś zdjąć...

SlicaR  Dołączył: 28.04.2013
Kytutr, świetne :-B :-B :-B Zwłaszcza 1. Chociaż w sumie nie wiem, które zwłaszcza. Właśnie zacząłem się Ciebie bać (FT)

Daisy napisał/a:
Podobywuja mi się te senne mrzonki ;-)
plwk napisał/a:
Bardzo, bardzo :-B :-B :-B
Dziękuję. Warto było wyjść z piwnicy i przewietrzyć się. Gdzieś tam jeszcze przechadzał się Ireneusz, ale zdaje się, że się zmył wcześniej ode mnie.

Penteusz napisał/a:
Kytutr, musiałeś być w chwili artystycznego uniesienia, kiedy tak się snułeś ;-)
Ja nie przeżywam artystycznych uniesień, tylko rżnę fotki na zimno, zwłaszcza, że aura temu sprzyjała. :-)

Penteusz napisał/a:
Nieco ta koloryzacja mi przeszkadza. Czuję, że zabranie koloru tym zdjęciom byłoby jeszcze bardziej OK.
Albo może tylko z zielonego coś zdjąć...
Oryginalnie światło z lamp LED oświetlających teren skansenu było białe i wydawało mi się nieciekawe. Zielonym zafarbem chciałem dodać trochę "zgnilizny".

SlicaR napisał/a:
Kytutr, świetne :-B :-B :-B Zwłaszcza 1. Chociaż w sumie nie wiem, które zwłaszcza. Właśnie zacząłem się Ciebie bać (FT)
Absolutnie nie ma powodów, żeby bać się kogoś, kto ubrany na czarno, lekko zgarbiony od zimna przechadza się grubo po północy po terenie skansenu :-)

tref  Dołączył: 05.09.2006
Kolorystyka zdjęć jest naturalna. Wiem, bo bylem w tej czwórce i mam podobne. Parowóz nurza się w zieloność i jak łódka brodzi.

Oooo, pięknie :roll: Od tej strony "widzę cię" Kytutr po raz pierwszy i jakież to miłe dla oczu i wspomnień. Tonacja, światła, cienie... skansen w Chabówce jaki pamiętam i do jakiego chcę wracać. Wieczorne spacery po peronach są cudne.

RE-WE-LA-CJA! Takie zdjęcia to ja lubię i po ciuchu zazdraszczam kadrów :-)

0bleblak napisał/a:
Od tej strony "widzę cię" Kytutr po raz pierwszy i jakież to miłe dla oczu i wspomnień. Tonacja, światła, cienie...
Dziękuję za miłe słowa. Ja już robiłem zdjęcia w nocy i nawet je pokazywałem tutaj. Przede wszystkim te o tematyce kolejowej. Faktem jest, że nie zawsze trafiałem na taką mgłę.
Fenol napisał/a:
RE-WE-LA-CJA! Takie zdjęcia to ja lubię i po ciuchu zazdraszczam kadrów :-)
Dobre słowa ze stolicy Małopolski zawsze cieszą mą kolejową duszę :-) Następnym razem zostań z nami w Chabówce, bo szanse na mgłę są dosyć duże.

Kytutr napisał/a:
Ja już robiłem zdjęcia w nocy i nawet je pokazywałem tutaj. Przede wszystkim te o tematyce kolejowej. Faktem jest, że nie zawsze trafiałem na taką mgłę.

Właśnie o to chodzi, że korzystając z tych warunków, stworzyłeś tak niesamowity nastrój. Bo zdjęcia twoje podglądam sobie, ale te są inne, wyjątkowe.

Gdyby nie to, że są w większości w pionie, to wyglądają jak kadry z hollywoodzkiego filmu :-)

Przyszła niedziela, czas pożegnań i powrotu do domów.

Przed wyjazdem zbiórka na zdjęcie zbiorowe.

Zdano musiał wyciągnąć obowiązkowy element zdjęcia, forumowy baner.

Potem trzeba się było ustawić.

Po zdjęciu nastąpiło rozbrykanie.

Sroczka sprawdziła jak statyw wygląda od spodu.

Nachylili się nad nią, pełni współczucia, koledzy.

Skocz do: