cotti  Dołączyła: 20.04.2006
Kto chętny na grupowe... bieganie? Cytuj
Czy ktoś planuje w tym roku start na Wings for life, 7 maja, niedziela? http://www.wingsforlifeworldrun.com/pl/pl/poznan/
Może jakieś grupowe bieganie?

Póki co - jest nas dwie - Sroczka i ja, ktoś jeszcze? możemy zrobić grupową rezerwację ;-)
Planowane tempo - konwersacyjno-emeryckie ;-)

sroczka  Dołączyła: 15.05.2010
Szczytny cel, okazja do spotkania no i ponoć sport to zdrowie ;-) więc czego chcieć więcej :mrgreen:

vesper  Dołączyła: 19.12.2006
Z moich doświadczeń wynika, że sport czasem rujnuje zdrowie, a w międzyczasie jeszcze cholery można dostać. Ale Wam kibicuję :-D

Iza  Dołączyła: 01.10.2007
vesper napisał/a:
Z moich doświadczeń wynika, że sport czasem rujnuje zdrowie, a w międzyczasie jeszcze cholery można dostać. Ale Wam kibicuję :-D
Popieram w całej rozciągłości :mrgreen:

KasiaMagda  Dołączyła: 08.05.2016
Bardzo chętnie, szkoda że tak daleko, bo tempo emeryckie mi odpowiada ;-)

rychu  Dołączył: 08.10.2006
cotti, z wielką nadzieją otwarłem wątek, lecz do pyrlandii kawał drogi :-/

dybon  Dołączył: 05.12.2007
Wolę rower. :mrgreen:

DeTe  Dołączył: 14.05.2008
dybon napisał/a:
Wolę rower.

Ja też :mrgreen:

plwk  Dołączył: 21.04.2006
Wolę chodzenie po drobnych górach :mrgreen:

dybon napisał/a:
Wolę rower. :mrgreen:

Na rowerze się szybko nudzę. Tak naprawdę, to lubię spacery-wyprawy z moim psem ale bieganko w dobrym towarzystwie z psem u pasa też jest ok.

jorge.martinez  Dołączył: 16.05.2007
Ja bym chętnie, ale mam w maju juz tyle biegów ogarnięte, że nie dam rady pobiec jeszcze jednego.

KasiaMagda napisał/a:
Na rowerze się szybko nudzę.

SKS - na rowerze tracę czucie w dłoniach.

plwk, to dla mnie te siodełka są za twarde, więc nie dość że się nudzę to jeszcze mam twardo ;-)

Siodełko zawsze można wymienić i ubrać majty z "pampersem", ale z nudą to faktycznie może być problem.

rychu  Dołączył: 08.10.2006
Mnie pedałowanie absolutnie nie nudzi, muszę uważać, by jęzora w łańcuch nie wkręcić. Co innego bieganie, najlepiej z kimś, a już z psem, to rewelacja.

Marooned  Dołączył: 14.10.2006
Przepraszam, czy to wątek o grupowym kolarstwie? :mrgreen:
Bo ja też ograniczam rower do miasta, bo jak raz wybyłem na wyprawę ~40km, to w połowie trasy podkładałem polar pod tyłek, a potem przez 3 dni wolałem nie siadać...

tref  Dołączył: 05.09.2006
Kibicowanie wymaga zużywania energii. Sport nie jest zdrowy, bieganie męczące, rower potliwy.

Kto idzie na deskę?
Piękna wiosna, XXI wiek, wiec i skateparki zbudowali prawdziwe... Byl parę lat temu performance pt.: Chcę znów pojeździć na desce z moją starą ekipą.
Przybyły ryczące czterdziestki, odmłodniałe trzydziestki i inne zjawiska pokolenia SK8.

Rozmowy o ruchu i wysiłku powodują u mnie docieranie do świadomości myśli, że niechybnie się starzejemy...

pawgra  Dołączył: 29.05.2008
Iza napisał/a:
Popieram w całej rozciągłości
jako i ja...

Kytutr  Dołączył: 20.02.2007
tref napisał/a:
Byl parę lat temu performance pt.: Chcę znów pojeździć na desce z moją starą ekipą.
Przybyły ryczące czterdziestki, odmłodniałe trzydziestki i inne zjawiska pokolenia SK8.
Nawet udokumentowano to wydarzenie na YT: https://www.youtube.com/watch?v=DQIP0C6ykqg

tref napisał/a:
Rozmowy o ruchu i wysiłku powodują u mnie docieranie do świadomości myśli, że niechybnie się starzejemy...
Dziwnym nie jest :-) Ale od braku ruchu i wysiłku starzejemy się szybciej. Od pracy w zasadzie też :-)

pawgra  Dołączył: 29.05.2008
tref napisał/a:

co Ty nie powiesz... ;-)

Skocz do: