SlicaR  Dołączył: 28.04.2013
Ale nie wiemy kto najlepiej ;-)

cotti  Dołączyła: 20.04.2006
Myślę, że warto te zawody rozegrać na PPD :P

Jeszcze raz zapytam, może są tutaj jacyś skrytobiegacze ;-) wiadomość na pw proszę ;-) po weekendzie będę ogarniać rezerwację :D

DeTe  Dołączył: 14.05.2008
cotti napisał/a:
skrytobiegacze

Zdaje się, że więcej jest tu kryptobiegaczy :-P

Szybko, zacznijmy znowu marudzić żeby to pytanie cotti ugrzęzło gdzieś w głębi wątku :evilsmile:

Enzo  Dołączył: 20.12.2006
cotti napisał/a:
może są tutaj jacyś skrytobiegacze

Zjedli ich skrytoludożercy. Widziałem na Endomondo.

KasiaMagda  Dołączyła: 08.05.2016
Bardzo podoba mi się ten wątek :-B i będę śledzić jak maruderzy rozegrają swój turniej :-D

plwk  Dołączył: 21.04.2006
Maruderzy będą marudzić, bez względu na miejsce.

Maruderzy będą marudzić nawet bez powodu.

tref  Dołączył: 05.09.2006
MANIFEST
O ROZSĄDNYM DZIAŁANIU CZŁOWIEKA

Tytułem wstępu:
Uważam, ze lista z zapisami jest tendencyjna.

Tezy zasadnicze:
Nakłanianie skrytobiegaczy do kamingwałtu godzi w podstawowe prawa człowieka hell-sińskiego.

Nie jesteśmy ludźmi pierwotnymi, żeby się męczyć. Cywilizowany człowiek, zwłaszcza w XXI wieku, korzysta ze zdobyczy techniki. Zatem można swoje mięśnie, wydolność i zaparcie zaprezentować używając nowoczesnych narzędzi. Np. USG, tomografia lub podstarzały XrayRoentgen pokażą umiejscowienie napierającego na działanie stolca.

Nie dajmy się wcisnąć w stereotyp człowieka biegającego!

Nie dajmy się uciskać, nie poddawajmy się presji wywieranej przez różne środowiska mające wymierne cele w zużyciu naszych stawów i ścięgien.

Nie ulegamy reklamom obuwia, dresów i napojów izotonicznych stosując je zgodnie z przykładami z mediów. Produkty te znakomicie nadają się do wykorzystania w warunkach ciepłych, przytulnych pieleszy! Do leżenia na kanapie pod kocykiem, w miłych ciałku bawełnianych dresikach i z lekkimi laczkami o dobrej przyczepności popijając napoje o dużym procencie wysoko wchłanialnych minerałów. W takich okolicznościach można się poczuć lepiej niż zwycięzca maratonu, biegu masarza lub ultradystansowy zawodnik na dwa metry przed metą.

Zwycięstwo jest po stronie rozsądnych. Dbajmy o środowisko! Nie zużywajmy niepotrzebnie energii trwoniąc ją na niepotrzebne działania. Potrzebne potrzeby to: sen, jedzenie, wypoczynek. A ponieważ nie żyjemy tylko po to, żeby żyć - zapewniajmy sobie przyjemności.

Nikt mi nie powie, ze bieganie, czy ogólnie wysiłek może być przyjemny!

Przyjemny to jest masaż, a nie bieg masarza.
Przyjemne są lody w ustach w upalne lato, a nie zlodowaciałe usta podczas mroźnego, styczniowego treningu.

Przyroda, natura, środowisko! Matka Ziemia! Niech te hasła nie będą pustymi sloganami. Nie wycinajmy połaci leśnych stanowiących specjalne hodowle drzew papierowych tylko po to, żeby drukować na nich wytyczne do zajęć wysiłkowo-wzmacniających, względnie instrukcje suplementów diety wspomagających przemianę materii i energii.

Organizm człowieka jest skomplikowaną machiną, która zarządza procesami chemicznymi, fizycznymi, filozoficznymi, itp. Wśród tak wielu zaawansowanych operacji może czasami pojawić się jakiś błąd systemu zarządzania w postaci komunikatu: zrób coś. Wówczas czym prędzej contact service! Nadmierne spalanie prowadzi do osłabienia organizmu, wygłodzenia, odwodnienia, wyniszczenia i niechybnie do śmierci!

Nie daj się zabić w imię tężyzny fizycznej!

Wszystko ma swoje granice i swój kres.
Lobbystom optującym za nieprzemyślanym wysiłkiem mówimy: RACZEJ NIE!

Jednocześnie w tym proteście nie bądźmy zbyt STANOWCZY, bo może to prowadzić do utraty wspomnianej energii.

Penteusz  Dołączył: 28.03.2012
Jezuuu..... :shock:
Wreszcie mam namacalny dowód na to, że jestem rozsądny :roll:

wallace  Dołączył: 08.05.2010
Pal licho tężyzna... endorfinki to jest to! :evilsmile: 8-)

Nazwa endorfiny nie jest przypadkowa. Nadmierne pobudzenie KOŃCZY SIĘ (sic!) jako END or/lub FIN

Jak ja lubię poranki tref,'a

Grupowe bieganie kojarzy mi się, nie wiem dlaczego, ze zbiorowym zatruciem pokarmowym. 8-)

A co masz niby na myśli, pisząc, że lista jest tendencyjna? Czytając Twój manifest odnoszę wrażenie, że powinieneś w zawodach wystąpić w koszulce lidera.

Każda lista jest tendencyjna.

SlicaR napisał/a:
A co masz niby na myśli, pisząc, że lista jest tendencyjna? Czytając Twój manifest odnoszę wrażenie, że powinieneś w zawodach wystąpić w koszulce lidera.
dokładnie to mam na myśli odnośnie listy w zawodach marudzących :evilsmile:

Proponuję od razu przyznać pierwsze miejsce Adminowi - nie mogło wszak być inaczej i w nagrodę bieg solo w tempie spacerowym, koszulce z nazwą pentaxa dookoła rynku w Krakowie z okrzykiem: Maruda, to ja :mrgreen:

Enzo  Dołączył: 20.12.2006
Cytat
Nie ulegamy reklamom obuwia, dresów i napojów izotonicznych stosując je zgodnie z przykładami z mediów.

Kupiłem wczoraj buty "do biegania". Ładnie się prezentują w szafie. Męczę się od samego patrzenia na nie.

KasiaMagda napisał/a:
Maruda, to ja

tref i maruda? To najbardziej optymistyczny z radosnych i najbardziej radosny z optymistów. Człowiek uśmiech. Człowiek energia. Afroczłowiek.

Enzo, bo to jest takie optymistyczne marudzenie dla zmylenia przeciwnika ;-)

Kytutr  Dołączył: 20.02.2007
Enzo napisał/a:
Afroczłowiek.
Jego zdjęcie z PPD w Kobylej Górze, na którym występuje w towarzystwie Afroczecha, okazało się prorocze.

Tref, jeśli nie chcesz biegać, to zawsze możesz wystąpić w tych zawodach na deskorolce.

Skocz do: