sroczka  Dołączyła: 15.05.2010
O matko kochana trefciu ubawiłam się do łez czytając Twój manifest - a że z natury jestem przekorna to nadal będę biegać a co...... ;-) A i nigdy nie należałam do najbardziej rozsądnych :mrgreen:

tref  Dołączył: 05.09.2006
Kytutr napisał/a:
Tref, jeśli nie chcesz biegać, to zawsze możesz wystąpić w tych zawodach na deskorolce.
to jest myśl - muszę tylko opracować nowy system napędu, bo nogi już nie te, co kiedyś.

plwk  Dołączył: 21.04.2006
Sprawdź nachylenie terenu i ustal miejsce startu w najwyższym miejscu.

DeTe  Dołączył: 14.05.2008
tref napisał/a:
Lobbystom optującym za nieprzemyślanym wysiłkiem mówimy: RACZEJ NIE!

STANOWCZE (!) "RACZEJ NIE" :-P

macioh  Dołączył: 28.12.2006
tref napisał/a:
muszę tylko opracować nowy system napędu

Banał - zaprzęgnij kogoś kto lubi biegać :-P

SlicaR  Dołączył: 28.04.2013
Deska z najnowocześniejszym napędem sroczkowym?

Marooned  Dołączył: 14.10.2006
A ja już miałem w planach ugoszczenie poznańskich biegaczy a tu się okazuję, że sam hrabia Dracula wezwał mnie na audiencję w tym czasie...

Apas  Dołączył: 26.01.2007
tref napisał/a:

Nie dajmy się wcisnąć w stereotyp człowieka biegającego!

W zasadzie z naukowego punktu widzenia trzeba się z tak postawioną tezą zgodzić... Fakty są takie, że WSZYSCY biegając w przeszłości ludzie wymarli. Okazuje się nawet, że ci, którzy biegali więcej w przeszłości (ganiając za mamutami albo uciekając przed tygrysami szablozębnymi) żyli o wiele krócej od tych, którzy obecnie wcale nie biegają. Natomiast ci obecnie biegający z prawdopodobieństwem graniczącym z pewnoscią - umrą, zapewne część z nich podczas biegu.

Apas, :-B :-B :-B

tref  Dołączył: 05.09.2006
Apas, głos rozsądku! :-D

skaarj  Dołączył: 18.03.2016
tref :-B

Teraz nastepuje cytata. Uwaga - będą momenty.

Cytat

AS [...] Ludzie! Obsesja zdrowia i chudości! W Hamburgu poszedłem raz po południu na spacer do parku i myślałem, że mnie, k***, stratują. Nie było ani jednego spacerującego! Wszyscy w tych strojach, wszyscy chudzi jak kościotrupy. Atak szkieletorów! A ja chciałem się przejść niespiesznie, wypiwszy piwo, będąc niego gruby. Czułem się dyskryminowany. Poszedłem stamtąd. Dlaczego pani się śmieje?
BW Bo pan się naprawdę denerwuje.
AS Bo to nie jest anegdota. To nieznośne uczucie, kiedy biegnie na ciebie tłum obsesjonatów, przekonanych, że będą nieśmiertelni! Że śmierć zabiegają. Ohydne. Gatunek ludzki całkiem stracił godność. Zabiegać ją chce. Koniec człowieczeństwa! Ta cywilizacja zdrowia oraz nieśmiertelności jest cywilizacją śmierci. Bo nie potrafi podjąć wyzwania, nie potrafi podjąć ludzkiego wysiłku i spotkać się z prawdziwym przeznaczeniem. Zabiegamy się. A potem botoks sobie wstrzykniemy, nerkę od rozstrzelanego Chińczyka wszczepimy. Nie ma heroizmu, nie ma ludzkiego losu, wszystko jest skłamane. Brniemy w totalne zafałszowanie.

"Życie to jednak strata jest" Andrzej Stasiuk w rozmowach z Dorotą Wodecką. ISBN: 978-83-268-2217-9

Nie jesteś sam! :)

KasiaMagda  Dołączyła: 08.05.2016
skaarj, no nie, załamka. Rodzaj gatunku: sam nie mogę, to innym nie pozwolę, to już skrajny pesymizm, nasuwa się pytanie gdzie te meny co z dzidą za mamutem ganiali.

No przecież Apas już to wyjaśnił.
Apas napisał/a:

Fakty są takie, że WSZYSCY biegając w przeszłości ludzie wymarli. Okazuje się nawet, że ci, którzy biegali więcej w przeszłości (ganiając za mamutami albo uciekając przed tygrysami szablozębnymi) żyli o wiele krócej...

:mrgreen:

skaarj  Dołączył: 18.03.2016
No wlasnie :)

kerad  Dołączył: 02.08.2006
KasiaMagda napisał/a:
nasuwa się pytanie gdzie te meny co z dzidą za mamutem ganiali.

Może to jednak były kobiety a men siedział z piwkiem przy ognisku :evilsmile:

Marooned  Dołączył: 14.10.2006
Jak lwice, gdy lwy grzecznie czekają?

KasiaMagda  Dołączyła: 08.05.2016
Polowanie od wieków jak wskazują malowidła jaskiniowe, to raczej domena menów była, kobieta pilnowała ogniska domowego, dzisiaj role się odwróciły tylko mamutów już nie ma.... ;-)

kerad  Dołączył: 02.08.2006
Tak jest wygodniej ;-)

Ja lubię palić ognisko ;-)

Enzo  Dołączył: 20.12.2006
KasiaMagda napisał/a:
tylko mamutów już nie ma

Są. Schowały się w urzędach.

Skocz do: