powalos  Dołączył: 20.04.2006
Kwitnące bzy Cytuj
Witam.
Wybieramy się jutro (niedziela), z Wiesią na mały wypad do arboretum w Kórniku. Będą otwarte ogrody PAN gdzie można podziwiać kwitnące, różne rodzaje "bzów". Jeżeli będą w pełnym rozkwicie różaneczniki i azalie to zapewne też będzie udostępniona część, która normalnie jest niedostępna dla zwiedzających. Wchodzi się na ten sam bilet co do arboretum. Gdyby ktoś coś to podaje pod rozwagę. Chociaż to propozycja raczej dla mieszkańców pyrlandii i okolic. My będziemy tam gdzieś od ok. godz. 10.00. Oczywiście bierzemy sprzęt, chociaż bardziej będziemy podziwiać i chłonąć zapachy kwiecia. Pzdr.
P.S.
Można mnie łapać na komórce, ale teren jest taki, że raczej można się odnaleźć w czasie wędrówki

skaarj  Dołączył: 18.03.2016
To ja podpowiem, ze w przyszly weekend tez to samo bedzie. Tak przynajmniej donosza lokalsi.
Ja wybieram sie w piatek, zostaje pewnie do poniedzialku ;)

pz

eR Gie  Dołączył: 26.12.2015
skaarj napisał/a:
To ja podpowiem, ze w przyszly weekend tez to samo bedzie. [...]

no proszę, ciekawie się robi, na Malcie będzie The Color Run, Kórnik... a ja na dwa dni do Wrocławia na inną imprezę :evilsmile:

powalos  Dołączył: 20.04.2006
skaarj, w przyszły tydzień to z pewnością będą azalie i różaneczniki http://kornik.pl/turystyka/wydarzenia/
a ja i tak bym nie mógł, bo w sobotę i niedzielę będę w pracy po 12 godzin. No cóż taka praca ;-) Pzdr.

Skocz do: