pszczołowaty  Dołączył: 07 Gru 2009
Podobały się Bieszczady teściowi? ;)
 
KasiaMagda
[Usunięty]
Pamietaj, ze najlepsze zdjecia sa o 5 rano.
 

SlicaR  Dołączył: 28 Kwi 2013
Plan ewoluował i przyjechaliśmy wczoraj ok 21 także dopiero wychodzimy . Plan: Wołosate, Halicz, Tarnica, Ustrzyki
KasiaMagda, nie kuś bo mało brakło żebyśmy wyszli o 2:00...
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
KasiaMagda, ty to byś się wylegiwała
 

SlicaR  Dołączył: 28 Kwi 2013
Wróciłem. Echhhh... to dalej jest najpiękniejsza kraina na świecie. Postaram się skrobnąć jutro coś więcej.
 
adrassu  Dołączyła: 14 Wrz 2016
Ja za miesiąc będę w Bieszczadach. Myślice, ze warto w drodze powrotnej odwiedzić pobliskie jezioro Solińskie? księgowa praca

 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
To zależy co kto lubi. Oczywiście wiesz, że Jezioro Solińskie nie jest w Bieszczadach, lecz w Górach Sanocko-Turczańskich?
 

unum  Dołączył: 03 Kwi 2012
Bywałem tam tylko przejazdem, więc nie wiem, czy na dłużej, ale na chwilę warto tam zajrzeć, zaliczyć jakiś punk widokowy, przespacerować się po tamie, zjeść bułkę z masłem zmieszanym z czosnkiem niedźwiedzim. To takie miejsce, które turysta "musi" odwiedzić, widoki zresztą piękne.
 

kerad  Dołączył: 02 Sie 2006
adrassu napisał/a:
księgowa praca

A cóż to?
 

SlicaR  Dołączył: 28 Kwi 2013
No więc z rzeczy technicznych
1. Podróż z Krakowa trzeba liczyć ok 4-5h i nie specjalnie ważne, którą drogą.
2. Nocleg - Ustrzyki Górne, pokój 2os, warunki turystyczne ale ok, 2 łazienki na 8 pokoi, parking w cenie, cena 35zł/osobę. Bez opcji wyżywienia.
3. Busy jeżdżą - bez problemu z Ustrzyk do Wołosatego za 6zł/os nas zawieźli. Są też połączenia z Brzegami i Wetliną.
4. Wstępy do parku chyba ok 12 zł (ale nie jestem pewny bo nie ja płaciłem - jak się dowiem to uściślę)
Poszliśmy trasą z Wołosatego - Rozsypaniec - Halicz - Tarnica - Szeroki Wierch - Ustrzyki. PETARDA!!! Na trasie na Tarnicę trochę ludzi było, ale z Tarnicy do Ustrzyk prawie nikogo. Wyszliśmy ok 10:30 a wróciliśmy ok 18:30. spokojne tempo, kilka odpoczynków. W drugi dzień Brzegi - Caryńska (wylegiwanko) - Brzegi na górę niecałe 1,5h. Pogoda igła.
5. Parking w Brzegach 12zł

To chyba tyle z kwestii technicznych. Zdjęcia wrzucę jak obejrzę i coś z nimi zrobię.

Bardzo, bardzo dziękuję Wam wszystkim za pomoc i porady. Dzięki Wam mogłem znowu pojechać w to cudowne miejsce i być może zarazić nim innych. DZIĘKUJĘ! :-B :-B :-B
Minus jest taki, że ja znowu MUSZĘ tam pojechać :-P I to jak najszybciej. Cholera, to jest jak jakaś choroba.
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
SlicaR napisał/a:
Cholera, to jest jak jakaś choroba.

Cholera, to rzeczywiście choroba, natomiast tęsknota za górami to coś więcej ....
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
SlicaR, pogodę mieliście zapewne znacznie lepszą niż ja ostatnio.

Tak miałem na Haliczu
 

SlicaR  Dołączył: 28 Kwi 2013
rychu, ano.... już się wyleczyłem a tu du.. Znowu się włączyło.
plwk, igiełka po prostu była. Idealnie.
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
SlicaR napisał/a:
już się wyleczyłem

a to się da? :shock:
 

pszczołowaty  Dołączył: 07 Gru 2009
SlicaR, :-B
Wracaj w październiku i nie zapomnij o Bukowym Berdzie . Ale uważaj to wciąga ;) jak narkotyk.
 

kazio  Dołączył: 31 Paź 2011
SlicaR napisał/a:
Cholera, to jest jak jakaś choroba.

Nieuleczalna, ale na szczęście nie śmiertelna.
 
proBoguslaw  Dołączył: 16 Gru 2016
Ktoś już chyba podawał taki układ ale chyba ten będzie najlepszy Wołosate - Przełęcz Bukowska - Rozsypaniec - Halicz - Tarnica - Wołosate
W każdym razie Bieszczady nie są trudnymi i wysokimi górami wiec bez problemu większość tamtych szlaków jest do przejścia. Można tez odbić an Połoninę i zahaczyć o Chatkę Puchatka.
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Bierzesz pod uwagę wiek chodzących? ;-)
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
proBoguslaw napisał/a:
Bieszczady nie są trudnymi i wysokimi górami

Byłbym ostrożny z takimi osądami. Odległości i może trudności w okolicach jakie podałeś od siedzib ludzkich i czasu ewentualnego dotarcia pomocy są największe wśród naszych górek. W przypadku zabłądzenia np. zimą, we mgle, może być różnie. A na Krym lub grzbietem do Rumunii daleko.
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Większość kojarzy Bieszczady jedynie przez pryzmat Połonin i Rawki a to drobna, najłatwiej dostępna, ich część.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach