Gdzie na "Grzybki" AD 2017
1. Barkocin
4% Complete
1 (4%)
2. Czarna Dąbrowa
78% Complete
18 (78%)
3. Zawiaty
17% Complete
4 (17%)

0bleblak  Dołączyła: 15.06.2011
A cóż to za chłopiec ;-) ?

plwk  Dołączył: 21.04.2006
Piotruś z miasta Łodzi.

Tak myślałam, że znam :mrgreen:

vesper  Dołączyła: 19.12.2006
Piotrze, dlaczego piszesz, że nikt nie jest zainteresowany? Ja zawsze z lubością oglądam Twoje relacje. Kiedy już mało kto robi zdjęcia na naszych spotkaniach, bo widzimy się raczej towarzysko niż fotograficznie, zawsze można liczyć na Ciebie jak na Zawiszę - że zrobisz i w dodatku pokażesz. Co niezmiennie mnie cieszy i podziwiam konsekwencję.

Piątkowy wieczór w otchłani świetlicy

powalos  Dołączył: 20.04.2006
Ooo ! Kalendarz poza ostrością. Jak mogłeś Piotrze ?! :-)

Musiał być jakiś tajemniczy element :lol:

Dialogi różne.

Sobota - przedpołudniowe spacery po lesie

Sobota - stanowisko obserwacyjne

Nieustająca zmiana warty.

Pełna kontrola ruchu do i z ośrodka :-D

powalos  Dołączył: 20.04.2006
plwk napisał/a:
Pełna kontrola ruchu do i z ośrodka :-D

Potwierdzam. Jeszcze nie zdążyłem dobrze odstawić auta na parking a już skądś dobiegało: KRZYYYSIEEEK !!!. Po zlokalizowaniu "Wykrzykusa" poszliśmy całą grupą (ja, Wiesia i rodzinka bakulików) gorąco się przywitać i skosztować wiadomego wypieku Eli. :mrgreen:

Sobota - przygotowania do zdjęcia grupowego oraz chaos po jego wykonaniu

Organizator już usadzony

No i już po zdjęciu

Wybaczcie, że opisów nie będzie ;-)

Dziękuję wszystkim za fantastyczne spotkanie, a w szczególności:
Kuszelas- dziękuję za całość, nie tylko za organizację, pyszności i ciężką pracę. Jestem niezmiernie wdzięczna za podwiezienie sierotki do bankomatu :-P i umożliwienie mi zaprowiantowania się.
Pawgra i Misja- z wami było bosko :roll: Dzięki za cudne towarzystwo, jajecznicę i bluesową płytę Stones`ów Pawgra, nie waż się przyjeżdżać na jakiekolwiek zloty bez Misji :)))
Bogusz- jest wiele rzeczy, za które chcę ci podziękować i trudno mi to wszystko tutaj opisywać. Bardzo się cieszę, że w końcu mogliśmy porozmawiać. Przepraszam, że znęcałam się nad tobą i zmuszałam cię do rozmowy ze mną do 5.18 :oops: - mimo to, odważę się napisać, że bardzo liczę na twoje towarzystwo przy najbliższej okazji :mrgreen: W razie czego zmniejszę dawkę wina :roll:
Ela , plwk- dzięki za serdeczności i pyszności :)) Punkt obserwacyjny był najlepszy na świecie :)
Dickett i Jola- dzięki serdeczne za troskę i gościnę, że mogłam na was liczyć :)))
spacja- bardzo się cieszę, że lepiej się poznałyśmy :)) Dziękuję, wiesz za co :)
Pentagram- dzięki, że nie zapomniałeś o Zeissie ;-) Dziękuję też za ciekawe rozmowy i że nie wysadziłeś mnie z samochodu wcześniej, niż koło mojego domku - mam nadzieję, że nie podniosłam ci za bardzo ciśnienia :mrgreen:
DeTe- dzięki za Limitedy, testy będą na forum :) Nie ma lepszego impresaria od ciebie ;-)
Fanmario- obiektyw jest rzeczywiście cudny, efekty testów będą zamieszczone, ale w nieco późniejszym czasie.

irek83  Dołączył: 11.10.2014
0bleblak, bokeh jak z 77

Bo to 77 :mrgreen:

irek83  Dołączył: 11.10.2014
plwk, :mrgreen:

Chwilę po zrobieniu pierwszego zdjęcia.

irek83 napisał/a:
0bleblak, bokeh jak z 77

plwk napisał/a:
Bo to 77 :mrgreen:

Prawie zgadliście ;-) Do zdjęcia pawgry grającego na gitarze jest 77mm, ale od portretu pawgry z misją do samego końca, to już 85mm f1.4 Zeissa.

Skocz do: