DiMarco  Dołączył: 24 Sty 2012
Apas napisał/a:
A Was od dramatyzmu scen końcowych dzieli jeden, może dwa odcinki...


Nieee! Tak być nie może :shock: Się tu akcja rozkręca, a już Waść kończyć chcesz? !!! :mrgreen:

Chmielewska, to p.Pikuś, przy tym, co tu mamy od Ciebie.

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :-B :-B :-B :-B :-B
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Przeczytam gdy siądę przy komputerze. Za dużo tekstu do męczenia oczu, czytając ze smartfona.
 

TM_Mich  Dołączył: 08 Wrz 2009
Apas, rewelacja. Czekam na kolejny odcinek.
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :-B :-B :-B :-B :-B :-B :-B :-B :-B
 

Zbynio  Dołączył: 07 Maj 2007
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Też mam całość przerzuconą do pliku tekstowego i poprawiłem literówki.
Apas, masz chyba problem z literą "n" w klawiaturze. W tekście są bardzo duże braki występowania tej właśnie litery.
 

Apas  Dołączył: 26 Sty 2007
plwk napisał/a:
Też mam całość przerzuconą do pliku tekstowego i poprawiłem literówki.
Apas, masz chyba problem z literą "n" w klawiaturze. W tekście są bardzo duże braki występowania tej właśnie litery.

Owszem, mam. Pisałem, że klawiatura mi pada, niewchodzenie 'n' i czasem spacji jest kolejnym objawem. Co zobaczę, to poprawię, ale piszę z reguły w nocy, po dość długim dniu i raczej szybko a edytor mi wszystko i tak na czerwono wywala, wiec masa rzeczy mi umyka. Niestety, nowa klawiatura przyjdzie dopiero w przyszłym tygodniu, a jakiś badziew z Tesco pewnie by mnie do obłędu doprowadził po drugim akapicie. Jeszcze raz przepraszam i dziękuję za nanoszenie poprawek :oops:
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Apas napisał/a:
edytor mi wszystko i tak na czerwono wywala

Jaki jest problem z doinstalowaniem polskiego słownika?
 

unum  Dołączył: 03 Kwi 2012
Apas, a nie pomyślałeś, że może być inna przyczyna tych literówek? Jako uważny czytelnik, wiem jedynie że:
-mieszkasz pod mostem w Cork
-używasz klawiatury bezprzewodowej

Pytanie, gdzie jest reszta sprzętu:
-w domu obok
-na sąsiedniej ulicy
-w Dublinie
:?:
 

Apas  Dołączył: 26 Sty 2007
unum napisał/a:
Apas, a nie pomyślałeś, że może być inna przyczyna tych literówek? Jako uważny czytelnik, wiem jedynie że:
-mieszkasz pod mostem w Cork
-używasz klawiatury bezprzewodowej

Pytanie, gdzie jest reszta sprzętu:
-w domu obok
-na sąsiedniej ulicy
-w Dublinie
:?:


Sugerujesz problem z zasięgiem? Cholera, o tym nie pomyślałem :-D
 

unum  Dołączył: 03 Kwi 2012
Ha, czyżbym rozwiązał zagadkę? Jednak to prawda, że czytanie rozwija umysł ;-)
 

Apas  Dołączył: 26 Sty 2007
plwk napisał/a:
Apas napisał/a:
edytor mi wszystko i tak na czerwono wywala

Jaki jest problem z doinstalowaniem polskiego słownika?

Taki, że 98 procent tekstów piszę po angielsku i używam wielu dziwnych słów, więc mam zaistalowany słownik angielski w wersji US (bo drażni mnie 'colour', wolę 'color' na przykład), poddany sporym modyfikacjom. Jakiś czas temu Libre zaczął mi puszczać literówki po angielsku, ponowne ustawienie słownika pomagało na chwilę i znowu puszczał, a miałem wtedy zainstalowane także inne słowniki. Gdy przesiadałem się z Minta na Antergosa, na świeżej instalacji LO zostawiłem tylko ten jeden słownik, który mi jest najbardziej potrzebny. Tak, wiem - problem jest zapewne trywialny a ja zwyczajnie jestem leniwy, ale cóż... jestem :-D

[ Dodano: 2017-07-22, 11:15 ]
unum napisał/a:
Ha, czyżbym rozwiązał zagadkę? Jednak to prawda, że czytanie rozwija umysł ;-)

Wychodzi zatem na to, że pisanie ewidentnie ogłupia :mrgreen:
 
rysiekll  Dołączył: 10 Maj 2007
Apas, czytając kolejne odcinki niezmiennie mam wrażenie że skądś znam styl, w którym piszesz ... i tylko nie mogę sobie przypomnieć jaki to autor i jak książka/książki.

A ten styl pasuje tu jak ulał :mrgreen:
 
RPM  Dołączył: 28 Lip 2010
rysiekll napisał/a:
Apas, czytając kolejne odcinki niezmiennie mam wrażenie że skądś znam styl, w którym piszesz ... i tylko nie mogę sobie przypomnieć jaki to autor i jak książka/książki.

A ten styl pasuje tu jak ulał :mrgreen:


Chandler?
 
rysiekll  Dołączył: 10 Maj 2007
RPM napisał/a:
Chandler?
Przyznam, że nie miałem okazji ...
 

SlicaR  Dołączył: 28 Kwi 2013
Ja tam bardzo proszę o nie kończenie jeszcze tego dzieła. Chyba, że planujesz sezon 2 :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 

Apas  Dołączył: 26 Sty 2007
SlicaR napisał/a:
Ja tam bardzo proszę o nie kończenie jeszcze tego dzieła. Chyba, że planujesz sezon 2 :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Jeśli bym został Specjalnym Ambasadorem Pentaxa z pensją jeden K-1 rocznie plus ze trzy wybrane szkla, ale bez konieczności pokazywania zdjęć, których robić nie umiem - jestem skłonny rozważyć i dać się skorumpować... :mrgreen:

[ Dodano: 2017-07-22, 15:47 ]
RPM napisał/a:
rysiekll napisał/a:
Apas, czytając kolejne odcinki niezmiennie mam wrażenie że skądś znam styl, w którym piszesz ... i tylko nie mogę sobie przypomnieć jaki to autor i jak książka/książki.

A ten styl pasuje tu jak ulał :mrgreen:


Chandler?


O jasna cholera, nie tak grubo! :shock:
Putrament raczej :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 

SlicaR  Dołączył: 28 Kwi 2013
Te, Artysta, nie kozakuj, bo zaraz zmienimy transparenty pod Pałacem i Ci troszkę rura zmięknie ;-) :-P
 
RPM  Dołączył: 28 Lip 2010
Apas napisał/a:
RPM napisał/a:
Chandler?


O jasna cholera, nie tak grubo! :shock:
Putrament raczej :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Putrament to mógłby być supportem, o ile oczywiście inne suporty by się wykruszyły.
 

0bleblak  Dołączyła: 15 Cze 2011
Apas napisał/a:
Za co spotka Cię nagroda w epilogu... Wróble ćwierkają o naszyjniku za 35 tysięcy dolarów, ale sza, to na razie tajemnica! :mrgreen:

O, to fantastycznie, dziękuję :mrgreen: Chociaż różnie to może być. Ale nagroda, to nagroda, musi być dobrze :roll:
I dziękuję też za fragment z piękną porucznik Spacją, Taekwondo mi się przypomniało.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach