KasiaMagda
[Usunięty]
Ja zazdroszczę naszyjnika z brylantów.
 

SlicaR  Dołączył: 28 Kwi 2013
KasiaMagda, poczekajmy na następną część. To może się okazać bardziej podchwytliwe.
 

pszczołowaty  Dołączył: 07 Gru 2009
nigdy nie wierzyłem w sny... a tu masz, dostaliśmy sraczki ;)
 

0bleblak  Dołączyła: 15 Cze 2011
Świetne, świetne, świetne :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Poczułam się prawie jak Nikita :roll: Ja tylko proszę, jeśli przewidujesz kolejną część, żebyś nie wysyłał 0bleblak na wakacje i nie uśmiercał jej :evilsmile: Bardzo dziękuję i czekam na dalsze tomy ;-)
KasiaMagda napisał/a:
Ja zazdroszczę naszyjnika z brylantów.

Nie wiem czy będę miała szansę ci je podarować, to już zależy od Autora tej intrygi. A może mój szef cię zatrudni ? Ale co na to Iza :mrgreen: ?
 

SlicaR  Dołączył: 28 Kwi 2013
0bleblak, ja tylko mam wątpliwości czy Ty pracujesz u niego dobrowolnie. Patrząc na forum - kto normalny słuchałby Tref'a? :evilsmile:
 
KasiaMagda
[Usunięty]
0bleblak, Wszystko zależy od Autora, w jego umyśle może być miejsce dla każdego :) Kto wie.. zawsze marzyłam o naszyjniku z brylantów ;-)

[ Dodano: 2017-07-23, 20:03 ]
SlicaR, jeśli ma się taki naszyjnik za 35 tys euro, to pracuje się dobrowolnie ;)
 

0bleblak  Dołączyła: 15 Cze 2011
SlicaR napisał/a:
0bleblak, ja tylko mam wątpliwości czy Ty pracujesz u niego dobrowolnie. Patrząc na forum - kto normalny słuchałby Tref'a? :evilsmile:

No niby masz rację :mrgreen: Ale to musi być jednak coś innego, bo ja nie dałabym się zniewolić. Moje drugie imię to FREEDOM. Może mam na niego jakiegoś haka, któż to wie... ;-)
 

Gwiazdor  Dołączył: 05 Mar 2007
Chociaż nie byłem ujęty w fabule to świetnie się to czytało :-D
Większość wątków jest trudna do zrozumienia, jeśli nie czyta się tego forum. :-)
 
RPM  Dołączył: 28 Lip 2010
Rajmund Wywoływacz, ksywa Rodinal? Czy Rajmund Rodinal, ksywa Wywoływacz?
 

0bleblak  Dołączyła: 15 Cze 2011
Eeee, wątki zrozumiałe. Tylko dla nas dodatkowy smaczek wnoszą nazwiska bohaterów np., co dla osób postronnych nie będzie miało znaczenia.
 

SlicaR  Dołączył: 28 Kwi 2013
No tak, ale Trzech Bobrów nikt nie zakuma podobnie jak sprawy kradzieży pokryć na ławy.
 

0bleblak  Dołączyła: 15 Cze 2011
SlicaR napisał/a:
No tak, ale Trzech Bobrów nikt nie zakuma podobnie jak sprawy kradzieży pokryć na ławy.

No tak, racja SlicaR. O tej abstrakcji zapomniałam :mrgreen:
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
SlicaR napisał/a:
Trzech Bobrów nikt nie zakuma

Nie będzie nic wiedział o związku z forum, ale nazwa dla grupy trzech osób dobra jak każda inna.
SlicaR napisał/a:
podobnie jak sprawy kradzieży pokryć na ławy

To faktycznie bez powiązania z forum jest niezrozumiałe.

 

SlicaR  Dołączył: 28 Kwi 2013
Pytanie ilu ja w ogóle nie zauważyłem.
 

0bleblak  Dołączyła: 15 Cze 2011
plwk napisał/a:
SlicaR napisał/a:
podobnie jak sprawy kradzieży pokryć na ławy

To faktycznie bez powiązania z forum jest niezrozumiałe.

Chociaż... kradnie się różne rzeczy :D A może te pokrycia były jak całun turyński ? Albo jakieś tajne hasło w splocie nici miały zakodowane :roll:
 

SlicaR  Dołączył: 28 Kwi 2013
To były Całuny Chabówczańskie.
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Na forum były wspomniane jedynie dwa, albo trzy razy.
 

Apas  Dołączył: 26 Sty 2007
Słuchajcie - 'Dystorsja' została napisana od początku do końca dla bywalców tego Forum. Niestety, zdecydowanej większości z Was nie miałem jeszcze honoru poznać osobiście (nad czym ubolewam), więc dla mnie przednią zabawą było przypisywnaie fikcyjnym postaciom pewnych cech, jakie mogłem sobie wyobrazić czytając tu przez lata Wasze wpisy, co oczywiście całkowicei może się rozmijać z 'prawdziwą prawdą' o danej postaci.. To, że kogoś pominąłem nie oznacza, ze postać ta (forumowa) jest bezbarwna czy nieciekawa - ot, zwyczajna konieczność ograniczenia panteonu występujących w opowiadaniu osób do grupy, ktorą mogłem 'zarządzać' w wyobraźni. Normalnie pracujac nad opowiadaniem czy powieścią tworzy się pewien fundament, w którym definiuje się kluczowe postaci, ich cechy i zależności: im ich wiecej w tekście, tym dokładniej trzeba wszystko zaplanować. Kadyszek od początku był tylko sympatycznym wygłupem i szczerze mówiac, gdy przybyło wątków i postaci - musiałem bardzo się pilnować, by jakoś to wszystko na końcu spiąć i nie walnać babola...
Przyzam, że nawet dziś przeglądajac forum znalazłem inspiracje - ot, polski przygłupi minister Wywoływacz, ktory okazuje się genialnym rosyjskim szpiegiem Saszą Rodinalem - genialne :-D Wprawdzie na razie zdecydowanie muszę od Kadyszka odpoczać, ale jeśli będziecie chcieli i dacie mi to odczuć (byle bezboleśnie!) - to kto wie? Pomysły na fabułę 'Aberracji, czyli Powrotu Kadyszka' już mam 8-)
 

spacja  Dołączyła: 15 Mar 2011
Autor! Autor!! Autor!!! :-B

Apas napisał/a:
przypisywnaie fikcyjnym postaciom pewnych cech, jakie mogłem sobie wyobrazić czytając tu przez lata Wasze wpisy, co oczywiście całkowicei może się rozmijać z 'prawdziwą prawdą' o danej postaci

Jeśli chodzi o spację, to trafiłeś w punkt: uwielbiam moje przyciasne żółte dresy i mam różowy pas z judo, tekłondo i co tam jeszcze trzeba :-P
Ubawiłam się przednio czytając Twoją powieść - dziękuję :mrgreen:
 

Apas  Dołączył: 26 Sty 2007
spacja napisał/a:
Autor! Autor!! Autor!!! :-B

Apas napisał/a:
przypisywnaie fikcyjnym postaciom pewnych cech, jakie mogłem sobie wyobrazić czytając tu przez lata Wasze wpisy, co oczywiście całkowicei może się rozmijać z 'prawdziwą prawdą' o danej postaci

Jeśli chodzi o spację, to trafiłeś w punkt: uwielbiam moje przyciasne żółte dresy i mam różowy pas z judo, tekłondo i co tam jeszcze trzeba :-P
Ubawiłam się przednio czytając Twoją powieść - dziękuję :mrgreen:


Było nie dawać w pysk (wirtualnie), to może byś była w opowiadaniu baleriną, a nie chodzącym wyrokiem śmierci... :evilsmile: :mrgreen:

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach