MichalR  Dołączył: 31 Maj 2011
a ja sie zapisalem do tej akcji i na dzien dobry pierwszy zonk, bez exifa nie bierze, czyli stacki odpadaja bo tam na dzien dobry wycina exif ;)
 

0bleblak  Dołączyła: 15 Cze 2011
MichalR napisał/a:
a ja sie zapisalem do tej akcji i na dzien dobry pierwszy zonk, bez exifa nie bierze, czyli stacki odpadaja bo tam na dzien dobry wycina exif ;)

Większość ma podobny problem. Gdzieś w tym temacie koledzy opisywali jak sobie z powrotem wstawić exif.
 
MichalR  Dołączył: 31 Maj 2011
0bleblak napisał/a:
MichalR napisał/a:
a ja sie zapisalem do tej akcji i na dzien dobry pierwszy zonk, bez exifa nie bierze, czyli stacki odpadaja bo tam na dzien dobry wycina exif ;)

Większość ma podobny problem. Gdzieś w tym temacie koledzy opisywali jak sobie z powrotem wstawić exif.


spoko, wrzuce cos z domu co ma exif, moze zostane ambasadorem od makro ;)
 
MichalR  Dołączył: 31 Maj 2011
no to nie zostane ambasadorem, mimo ze zdjecia zawieraja dane Exif to strona ich nie widzi i nie moge wyslac zadnego zdjecia, szkoda.
 

0bleblak  Dołączyła: 15 Cze 2011
MichalR napisał/a:
no to nie zostane ambasadorem, mimo ze zdjecia zawieraja dane Exif to strona ich nie widzi i nie moge wyslac zadnego zdjecia, szkoda.

MichalR, czytałeś ten temat ? Strona 8-10 opisywaliśmy kwestię EXIF.
 
MichalR  Dołączył: 31 Maj 2011
Sprobowalem triku z IrfanView, ale wciaz jest to samo. Najsmieszniejsze jest ze wszystkie apki jakich uzywam oraz strony gdzie wrzucam zdjecia potrafia odczytac exifa. Czemu strona Ambasadora nie potrafi to chyba tylko programista ktory ja tworzy wie.

Sprobowalem tez z tiffa w Irfanie zrobic konwersje do jpg z zapisaniem oryginalnego exifa ale Ambasador mnie olal, wiec ja olewam Ambasadora. Jak maja robic cos na odwal sie, to niech nie robia wcale.
 

ADestroyer  Dołączył: 16 Cze 2010
0bleblak napisał/a:
czytałeś ten temat ? Strona 8-10 opisywaliśmy kwestię EXIF.

Czytałeś i nic. U mnie taka kombinacja nie działa. Dałem sobie spokój. szkoda czasu. Może kiedyś zostanie to zauważone i poprawione plus jakość zdjęć. :roll:
 

SlicaR  Dołączył: 28 Kwi 2013
Cytat
plus jakość zdjęć

Jakość i wielkość.
 

SlicaR  Dołączył: 28 Kwi 2013
Nie wierzę! 4 posty wyżej:
0bleblak napisał/a:
MichalR, czytałeś ten temat ? Strona 8-10 opisywaliśmy kwestię EXIF.
 

SlicaR  Dołączył: 28 Kwi 2013
No i ok. W skrócie: nałóż w PS jedno zdjęcie na drugie. Ważne, żebyś gotowe nałożył na rawa.
Pisałem o ACR bo czasem PS domyślnie otwiera każdy plik a ACR.
 

Marooned  Dołączył: 14 Paź 2006
dexdorma310878 napisał/a:
bez sensu ta strona
Tylko 15 stron zajęło dojście do konkluzji. Nie jest źle, poziom forum wzrasta.
 

SlicaR  Dołączył: 28 Kwi 2013
To jest bardzo fajna strona.


Dostałem lajki :-P ;-)
 

SlicaR  Dołączył: 28 Kwi 2013
Nie tylko to.
 

SlicaR  Dołączył: 28 Kwi 2013
:-P i ;-) miało oznaczać, że się nabijam.
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
dexdorma310878 napisał/a:
jest to irytujące i chyba ka każdego to delikatnie mówiąc wk....

Ja mam do tego stosunek obojętny (nie robię zdjęć i nie pokazuję światu). :mrgreen:
 

SlicaR  Dołączył: 28 Kwi 2013
plwk napisał/a:
nie robię zdjęć

Bo nie masz czym :mrgreen:
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Tego nie twierdzę :evilsmile:
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
To ja nie mam czym. Z moich Pentax`ów też exifów nie widzi :mrgreen: a fotki robię tylko artystyczne ( i cznie) ;-)
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
To jednak robisz. Musisz znaleźć skaner od Pentaksa to będzie prawidłowy exif :mrgreen:
 

0bleblak  Dołączyła: 15 Cze 2011
Trzeba spytać tych, którym udaje się tam regularnie dodawać zdjęcia- jak to robią.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach