Daisy  Dołączyła: 30 Wrz 2012
Bardzo śmieszne ;-)
 
ejlot  Dołączył: 07 Cze 2014
Fajnie, że chociaż pożartować można. Jednakże ta strona to tragedia...
 

SlicaR  Dołączył: 28 Kwi 2013
ejlot, wspieraj nie dołój. Po prostu jesteśmy beta-testerami. ;-)
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
mam wrażenie że z takimi błędami to alfa

albo wręcz robimy za dział testów manualnych i przeprowadzamy aktualnie testy integracyjne i funkcjonalne
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Uwielbiam aplikacje w dotnecie. A juz strony w ASP szczególnie. Mają taki ładny lejałt. Errorasków.
 
Kam  Dołączyła: 17 Sie 2015
Moi mili ja się na kwestii stron i ich obsługi nie znam kompletnie, także z mojej strony mogę jedynie przeprosić Was za różne błędy z którymi mamy do czynienia.
Będziemy przekazywać to wszystko do informatyka, który pracuje nad tą stroną. Mam nadzieję, że to chwilowe problemy i będę mogła niedługo oglądać mnóstwo Waszych świetnych zdjęć ;-)
 

fotonyf  Dołączył: 24 Kwi 2006
Kam, mam nadzieję, że przy intensywnej współpracy z nami, informatyk się nie załamie :-) :-)
 

kerad  Dołączył: 02 Sie 2006
No to teraz w końcu zobaczę Wasze zdjęcia :evilsmile:
 
RPM  Dołączył: 28 Lip 2010
Fenol napisał/a:
Coś słabo stronę przetestowali - wywaliło mi już trzy różne błędy :mrgreen:


Tylko 3? Zgłosiłem ich wczoraj ponad 20 różnych.

[ Dodano: 2017-07-19, 09:47 ]
Kam napisał/a:
Moi mili ja się na kwestii stron i ich obsługi nie znam kompletnie, także z mojej strony mogę jedynie przeprosić Was za różne błędy z którymi mamy do czynienia.
Będziemy przekazywać to wszystko do informatyka, który pracuje nad tą stroną. Mam nadzieję, że to chwilowe problemy i będę mogła niedługo oglądać mnóstwo Waszych świetnych zdjęć ;-)


pani JCachel i informatyk już mają listę i pracują nad nią...
 

Marooned  Dołączył: 14 Paź 2006
Jeszcze raz nazwijcie programistę informatykiem, a rzuci wszystko w cholerę i wyjedzie w Bieszczady ;-)
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Praca zdalna siedząc w Bieszczadach jest bardzo kusząca. Ten programista może mieć dzięki Maroonedowi niezłą motywację :-)
 

Marooned  Dołączył: 14 Paź 2006
Przetrę szlaki za 2 tygodnie w drodze na Otryt 8-)
 

powalos  Dołączył: 20 Kwi 2006
galex napisał/a:
A cóż to za dziwne kategorie?
Sceneria? - to pewnie krajobraz...
Gdzie BW, gdzie street, gdzie...

Czyli, ze zdjęć zrobionych na filmach, aparatami Pentaksa też nie można wstawiać. :-(
 

Ryszard  Dołączył: 04 Paź 2006
powalos napisał/a:
zdjęć zrobionych na filmach, aparatami Pentaksa też nie można wstawiać
powalos, chciałbyś być ambasadorem Allegro_pl czy Ebay_com? ;-)
 

SlicaR  Dołączył: 28 Kwi 2013
Ciekawe, że jest już tylu użytkowników zarejertrnwanych i części z nich w ogóle nie kojarzę. Myślałem nawet, że może część osób ma inne nicki, ale widzę zdjęcia, których nigdy nie widziałem na forum. I to dobre. Więc albo tych ludzików tu nie ma, albo tu nie publikują. Ciekawe dlaczego? Czy my jesteśmy niemili?
 

pszczołowaty  Dołączył: 07 Gru 2009
nikt nas nie lubi :mrgreen:
 

Kytutr  Dołączył: 20 Lut 2007
SlicaR napisał/a:
Ciekawe dlaczego? Czy my jesteśmy niemili?
Jesteśmy niszowym forum. Dzisiaj rządzą Facebook, Instagram i Snapchat, a my jesteśmy cmentarzyskiem dla przejechanych kotów ;-) No i nie mamy giełdy, najbliższa giełda znajduje się na Czesko-Słowackim forum Pentaksa :-)
 
RPM  Dołączył: 28 Lip 2010
Nie żebym był złośliwy ale skoro działa kontakt "Pomoc" na dole to może pisać do pani JC co znaleźliście... Ja już swoje znaleziska wysłałem - tuż po północy

[ Dodano: 2017-07-19, 17:24 ]
SlicaR napisał/a:
Ciekawe, że jest już tylu użytkowników zarejestrowanych i części z nich w ogóle nie kojarzę. Myślałem nawet, że może część osób ma inne nicki, ale widzę zdjęcia, których nigdy nie widziałem na forum. I to dobre. Więc albo tych ludzików tu nie ma, albo tu nie publikują. Ciekawe dlaczego? Czy my jesteśmy niemili?


Wiesz... teraz zamiast zapytać Google pyta się na FB. No a na grupie Pentax Polska jakoś nikomu nie przyszło pytać o forum skoro ma grupę.
 

SlicaR  Dołączył: 28 Kwi 2013
Aaaaa bo ja taki niefejsbuczany jestem.
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Na fejsie wszystko jest takie poważne:
-lajki (kupowane u hinduskich studentów)
- profile (zakładane na lewo)
- fanpejdże (z wpisami sponsorskimi p. Lewandowskich i Stochów)
- obietnice braku reklam (łamane około rok po wprowadzeniu każdej funkcjonalności)
Poza tym nigdy nie wiesz z kim gadasz: Z człowiekiem, maszyną, czy zwirtualizowaną multiplikacją jaźni jakiegoś marketingoszeptańca.

U nas jest nudno, tylko: śmieszne offtopy w merytorycznych wątkach, śmieszne wątki z merytorycznymi oftopami i merytoryczne oftopy w merytotycznych wątkach. Poza tym zawsze wiesz z kim gadasz: użytkownik lub trol.

[ Dodano: 2017-07-19, 17:39 ]
SlicaR napisał/a:
Aaaaa bo ja taki niefejsbuczany jestem.
nie musisz tego leczyć! Ten stan całkiem dobrze wpływa na psyche.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach