Enzo  Dołączył: 20 Gru 2006
SlicaR napisał/a:
Ciekawe dlaczego?

Bo u nas nie ma lajków? Wczoraj z trefem gadałem, że po wpisach z ostatnich dwóch tygodni na fejsbukowej grupie, szukam opcji by należeć ale jej nie oglądać...
 

powalos  Dołączył: 20 Kwi 2006
SlicaR napisał/a:
Aaaaa bo ja taki niefejsbuczany jestem.


tref napisał/a:
nie musisz tego leczyć! Ten stan całkiem dobrze wpływa na psyche.

potwierdzam. Też nie mam potrzeby udzielania się na FB, T, FP i innych. Przeszło mi po założeniu profilu na NK. Pzdr.
 
KasiaMagda
[Usunięty]
Wszystko zależy od ludzi i oczekiwań, a także od tematu dla jakiego jest się na fb. Dla mnie fb jest źródłem przepływu aktualnych, szybkich informacji, które mnie interesują również możliwość szybkiego kontaktu ze znajomymi.
Forum Pentaxa cenię ze względu na atmosferę, brak hejtu i tym podobne, poziom merytoryczny bez spiny ;-)
 
RPM  Dołączył: 28 Lip 2010
Enzo napisał/a:
SlicaR napisał/a:
Ciekawe dlaczego?

Bo u nas nie ma lajków? Wczoraj z trefem gadałem, że po wpisach z ostatnich dwóch tygodni na fejsbukowej grupie, szukam opcji by należeć ale jej nie oglądać...


Można się zapisać i wyłączyć powiadomienia o nowych postach. Wtedy będziesz przeglądał grupę tylko jak sam będziesz miał ochotę.

[ Dodano: 2017-07-19, 20:02 ]
KasiaMagda napisał/a:
Wszystko zależy od ludzi i oczekiwań, a także od tematu dla jakiego jest się na fb. Dla mnie fb jest źródłem przepływu aktualnych, szybkich informacji, które mnie interesują również możliwość szybkiego kontaktu ze znajomymi.
Forum Pentaxa cenię ze względu na atmosferę, brak hejtu i tym podobne, poziom merytoryczny bez spiny ;-)


 

pszczołowaty  Dołączył: 07 Gru 2009
nie wiem bo mam tego facebooka od miesiąca, ale to przecież różne światy, nasze forum a grupa na fb :) wiem wiem ale ciekawy byłem :mrgreen:
 

Daisy  Dołączyła: 30 Wrz 2012
KasiaMagda,
zgadzam się w całej rozciągłości, kazdy widzi na Fb co chce
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Należę w moim miasteczku do grupy fotograficznej, która kontaktuje się przez stronę na facebooku. Musiałem się zapisać, żeby mieć z nimi kontakt. Przy okazji odezwała się rodzina, z którą inaczej nie miałbym żadnego kontaktu.
 

pszczołowaty  Dołączył: 07 Gru 2009
a najbardziej rozbawiło mnie stwierdzenie, że na p@pl nic się nie dzieje, same postrzały ;)
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Pewnie ludzie spoza forum, nie mający pojęcia o treściach dostępnych po zalogowaniu.
 

Kerebron  Dołączył: 10 Mar 2016
plwk napisał/a:
Przy okazji odezwała się rodzina, z którą inaczej nie miałbym żadnego kontaktu.

Choćby to jest wystarczającym powodem, żeby się trzymać z dala od fuj-zbuka. :-P
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
nie wiem k9mpletnie o jakiej grupie piszecie... :-)
 

Fenol  Dołączył: 31 Sie 2010
opiszon, zapewne piszą o grupie Pentax Polska ;-)
 

pszczołowaty  Dołączył: 07 Gru 2009
Opi nie udawaj, przecież tam połowa naszych, tych aktywnych jest :mrgreen:
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
jak nie ma mnie to ćwierć aktywności forum odpada :-P
 

Fenol  Dołączył: 31 Sie 2010
No jest jeszcze na fejsie grupa Pentax@PL, ale ta to trochę słabiej przędzie ;-)

RPM napisał/a:
Tylko 3? Zgłosiłem ich wczoraj ponad 20 różnych.


Trzy błędy to były zaraz po zalogowaniu się :mrgreen: potem znalazła się jeszcze cała masa innych ;-) ale widzę dziś, że pracują pilnie i już kilka wyeliminowali (tych łatwiejszych :mrgreen: ). I tak - też swoje uwagi zgłosiłem ;-)
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
mniej niż jeden dzień od developmentu przez testy i na produkcję?

nieźle ;-)
 

Kytutr  Dołączył: 20 Lut 2007
 
opiszon napisał/a:
mniej niż jeden dzień od developmentu przez testy i na produkcję?
- Ty zacznij programować, a ja pójdę i dowiem się, co chcą żebyśmy zaprogramowali.
:evilsmile:
 

SlicaR  Dołączył: 28 Kwi 2013
KasiaMagda, brak hejtu? Jak to?
Hejtu na forum jest pełno. Np. Wszyscy posiadacze pentacona i soligora mają od razu hejta. Wszyscy hejcą pentaxa za strzelanie po kolanach. Ponadto są też hejty indywidualne. Ileż ja osób tu hejcę
Apasa - za to, że tak powoli pisze Kadyszka
Fenola - za to, że bez przerwy pokazuje mi jakieś nowe, j** szkła (a czasem nawet złośliwie pożycza) jak ja i tak nie mam kasy
Irek83 - za to, że się nauczył robić zdjęcia szybciej i lepiej ode mnie
trefa - za jego błyskotliwe wynużenia, nad którymi zawsze się zastanawiam czy nie obrażają mojej inteligięcji
magicwojteka - za to że robi takie słabe zdjęcia tym swoim najlepszym N.
ADestroyera - za to, że pokazuje, że Pentaxem się da i ja wciąż próbuję, zamiast zmienić system i być już Wielkim Fotografem
Klod76 - za to, że ciągle pokazuje te wstrętne cycki
plwk - za to ciągłe "nie rozmawiajcie o polityce"

Mógłbym tak jeszcze trochę wymieniać:
Ciebie z resztą też, za to, że ciągle udajesz taką sympatyczną, że nie umiem wymyślić dobrego powodu do hejtowania Cię.

I Ty mi piszesz, że to miejsce wolne od hejtu..I może jeszcze troli nie ma?
 
KasiaMagda
[Usunięty]
SlicaR, , to mi się teraz oczy otwarły :-B
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
KasiaMagda, wam wszystkim oczy się otworzą, jak mnie się zamkną...

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach