KasiaMagda
[Usunięty]
No tak, zdaje się zboczyliśmy z tematu. :)
 

0bleblak  Dołączyła: 15 Cze 2011
opiszon napisał/a:
KasiaMagda, wam wszystkim oczy się otworzą, jak mnie się zamkną...

Opiszon :mrgreen: :-B
No jak tu was nie lubić, no jak ?

 

Fenol  Dołączył: 31 Sie 2010
0bleblak, normalnie, bierzesz i nie lubisz.
 

0bleblak  Dołączyła: 15 Cze 2011
Fenol napisał/a:
0bleblak, normalnie, bierzesz i nie lubisz.

Fenol, no wzięłam i nic się nie dzieje. Zepsuło się chyba :mrgreen:
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
Wydaje mi się, że już kiedyś było takie coś, nazywało się pentaximage albo podobnie. Nie pamiętam...
Mnie jakoś nie odpowiada, kiedy już w zaproszeniu jest napisane: "zarejestruj się i zostań trybikiem maszyny naszego działu marketingu".
A na dodatek proporcje zdjęć z P67 nie podobają się organizującym tamten portal :P
 
RPM  Dołączył: 28 Lip 2010
matb napisał/a:
A na dodatek proporcje zdjęć z P67 nie podobają się organizującym tamten portal :P


Już tyle osób zignorowało te proporcje... Powili staję się to tematem zastępczym...
 

x4rd  Dołączył: 07 Mar 2012
SlicaR napisał/a:
Ciekawe, że jest już tylu użytkowników zarejertrnwanych i części z nich w ogóle nie kojarzę. Myślałem nawet, że może część osób ma inne nicki, ale widzę zdjęcia, których nigdy nie widziałem na forum. I to dobre. Więc albo tych ludzików tu nie ma, albo tu nie publikują. Ciekawe dlaczego? Czy my jesteśmy niemili?


Ta informacja była szeroko dystrybuowana w społecznościówkach, więc może dlatego...

matb napisał/a:
Mnie jakoś nie odpowiada, kiedy już w zaproszeniu jest napisane: "zarejestruj się i zostań trybikiem maszyny naszego działu marketingu".


Są głosy, że P nie ma marketingu za grosz, a jak coś robią co ma na celu zwiększenie rozpoznawalności marki to źle bo robią :roll:
 

Marooned  Dołączył: 14 Paź 2006
Dzięki temu wątkowi dowiedziałem się, że na Fejsie jest druga grupa i w końcu skumałem, że to nie problem z moimi oczami, że w tej "mojej" jeden wpis na kwartał i nie wiedziałem, o co ten szum.
 
KasiaMagda
[Usunięty]
opiszon napisał/a:
KasiaMagda, wam wszystkim oczy się otworzą, jak mnie się zamkną...


To lepiej nie zamykaj tych oczu :mrgreen:
 

Fenol  Dołączył: 31 Sie 2010
Działa Wam strona? Czy zepsuło się na amen? :mrgreen:
 

fuen  Dołączył: 13 Lis 2012
Teraz to, co było na podstronach, jest także na głównej :-)
http://i.share.pho.to/5f3c29eb_o.png
 
Piotrek K  Dołączył: 16 Lis 2009
To ja popsułem - jakieś 5 minut temu się zarejestrowałem - przyznaję sobie tytuł Antyambasadora :)
 

x4rd  Dołączył: 07 Mar 2012
Fenol napisał/a:
Działa Wam strona? Czy zepsuło się na amen?


To pewnie konkurencja :-P
 
KasiaMagda
[Usunięty]
Strona działa poprawnie, przeglądam sobie profile i wszyscy z Forum się wynieśli, a najlepsze są profile gdzie jest zero zdjęć - jak ja kocham takie rzeczy w necie ;-)
 
RPM  Dołączył: 28 Lip 2010
A jest obowiązek wgrania zdjęć po zaprofilowaniu? Coś przeoczyłem w regulaminie?
 

matkus  Dołączył: 12 Lip 2016
To, że jest 0 zdjęć, może mieć wiele przyczyn.
Może ktoś właśnie założył profil i jeszcze nie wgrał niczego?
Może ktoś założył profil po to, żeby móc głosować, chociaż sam uważa się za cieniasa i nic nie wrzuca?
Może ktoś założył 1024 profile po to, żeby swoje zdjęcia podbijać i w ten sposób się dowartościować? (znam takich na facebooku, więc i tu może tacy są?)

A generalnie widać, że pracują, bo przed chwilą właśnie popsuli ;) Chociaż mój szef by pewnie nie był zadowolony, gdybym robił testy na żywym organizmie, od tego są serwery testowe, środowiska developerskie itp. Ale na pewno lepiej testować z w miarę zamkniętym gronem pentax.org.pl i tylko przed największymi miłośnikami marki się wstydzić i poprawiać, niż wypuścić to w świat i się wstydzić przed wszystkimi.
 
KasiaMagda
[Usunięty]
RPM napisał/a:
A jest obowiązek wgrania zdjęć po zaprofilowaniu? Coś przeoczyłem w regulaminie?


Tytuł Ambasadora do czegoś zobowiązuje ;-)
 

Fenol  Dołączył: 31 Sie 2010
Cytat
Strona w budowie
za utrudnienia przepraszamy.

:mrgreen:
 

SlicaR  Dołączył: 28 Kwi 2013
Są też tacy, którzy się zaprofilowali i nie mają kiedy czevokolwiek wrzucić nie mówiąc już o tym, że chcieliby doczytać regulamin.
 

Apas  Dołączył: 26 Sty 2007
Fenol napisał/a:
Swoją drogą informacja "Zdjęcie powinno być w formacie 4:3 i nie powinno przekraczać 10 MB" jest błędna, po przyjmuje zdjęcia o innych proporcjach. Z resztą to by był strzał w kolano, gdyby nie przyjmowało 3:2 :evilsmile:

Zaraz spróbuję wgrać coś, co ma ponad 10 MB ;-)


M4/3?????!!!!!
Strach się bać, fikcja staje sie rzeczywistością.... :shock:

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach