rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
  PENTAX REAKTYWACJA
Aż człowiek odetchnął z ulgą. Cóż to był za koszmar. A teraz sobie wyobraźcie, jak ktoś kiedyś wtyczkę Interneta wyciągnie :mrgreen: choć nie należę do nałogowców 8-) boję się o tym myśleć :shock:
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
Coś jednak nie do końca bangla. Problemy z logowaniem na pentax.org.pl, nowych postów nie chce pokazywać jak się już zaloguje. I taki komunikat wyświetla:
"Fatal error: Call to undefined function: append_sid() in /common.php on line 215"
 

tomecki  Dołączył: 22 Kwi 2006
matb, wejdź przez http://manufactura.home.pl/p-pl/ u mnie ładnie bangla.
 

Zdano  Dołączył: 23 Paź 2006
Pod żadnym adresem nie chce działać poprawnie.
 

tomecki  Dołączył: 22 Kwi 2006
Zdano, to jak napisałeś posta, jak nie działa :mrgreen:
 

Zdano  Dołączył: 23 Paź 2006
tomecki napisał/a:
to jak napisałeś posta, jak nie działa

Widzisz, jaki jestem zdolny :mrgreen:
 

tomecki  Dołączył: 22 Kwi 2006
Zdano napisał/a:
Widzisz, jaki jestem zdolny :mrgreen:

No to to wiem, to gupi nie jestem ;-)
 

Zdano  Dołączył: 23 Paź 2006
Nie działa jeszcze wyświetlanie nieprzeczytanych postów w nowych oknach, ale najważniejsze, ża wogóle działa.
 

tomecki  Dołączył: 22 Kwi 2006
Zdano napisał/a:
najważniejsze, ża wogóle działa.

O i to jest dobra wiadomość :-B :-B :-B
 

Zdano  Dołączył: 23 Paź 2006
A gdzie się podziewa reszta Pentaków? Coś nas bardzo malutko. a tak wogóle to co się stało, znowu jakiś nawiedzony haker?
 

tomecki  Dołączył: 22 Kwi 2006
Zdano, Może próbują wejść przez http://pentax.org.pl , a co się stało to może tref powie jak się pojawi.
 

emigrant  Dołączył: 20 Wrz 2006
Zdano napisał/a:
Widzisz, jaki jestem zdolny

A ja? :mrgreen:
No to: Witojcie do nasego Forum! :-D

Jeśli ktoś chce powiedzieć, że to niegramatycznie, to niech sobie przypomni, że niedługo do nas zawita wiosna.
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
tomecki napisał/a:
Zdano, Może próbują wejść przez http://pentax.org.pl , a co się stało to może tref powie jak się pojawi.
się był tref pojawił i już zapomniał był co się działo. Było minęło. Ogólnie - próby reaktywacji galerii przeniosły nas w inny wymiar, bardziej metafizyczny, -> taki matrix!
 

cotti  Dołączyła: 20 Kwi 2006
mnie co chwilę wywala :( to znaczy, raz jestem, raz mnie nie ma...

wiecie, ile rzeczy w domu zdążyłam zrobić, jak forum nie działało? :)
 

emigrant  Dołączył: 20 Wrz 2006
cotti, Wyprowadziłaś wreszcie psa?
 

cotti  Dołączyła: 20 Kwi 2006
na jego szczęście (to znaczy psa), mieszka z rodzicami :P
 
marucha  Dołączył: 22 Kwi 2006
Tref - nie mnożyłem celowo wątków, ale tylko to mogłem zrobić. Przy każdej próbie wejścia otrzymywałem komunikat:
Fatal error: Call to undefined function: append_sid() in /common.php on line 215
Jedyne co mogłem zrobić, to założenie nowego wątku.
Teraz (dzięki podpowiedzi Zorzyka o oznaczeniu tematów jako przeczytane) wchodzę w pierwszy przeczytany temat i za pomocą "Następny temat" przchodzę dalej. Tak trochę naokoło, ale działa :mrgreen:

Pozdrówka
Marucha
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Totalna masakra!!!
Przy próbie zalogowania wywala informację
Fatal error: Call to undefined function: append_sid() in /common.php on line 215
Zalogowałem się w przedziwny sposób:
- wszedłem w bieżący temat
- kliknąłem zaloguj - wywaliło mi informację j.w.
- cofnąłem się w przeglądarce do poprzedniego okna
- kliknąłem strzałeczkę następny temat i zostałem do niego przesunięty z równoczesnym zalogowaniem
- cofnąłem się strzałeczką poprzedni temat i jestem tu gdzie jestem
Przy próbie wejścia bezpośredniego w jakikolwiek temat wywala mi znajomy tekst.
 

daro  Dołączył: 20 Kwi 2006
uff - wreszcie jest...jakby mi trzecia ręka urosła, nie myślałem że będę tak tęsknił, choć jestem tylko podglądaczem....
ale logowanie to męka - ja wlazłem klikając na Profil ...nowe, nieczytane posty są kompletnie niedostępne, fatalna pomyłka się wyświetla.....ale mimo wszytsko jakaż radość z powrotu :-)
Czy można coś zrobić aby pomóc? Gdzieś znalazłem numer jakiegoś konta - czy drobna wrzutka się przyda....
 

cotti  Dołączyła: 20 Kwi 2006
a czy można zmienić domyślny początek postów nieprzeczytanych z pentax.org.pl/ na http://manufactura.home.pl/p-pl ? bo, jak rozumiem, to główna przyczyna problemów (w tej chwili, bo jak sądzę, są też inne problemy)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach