plwk  Dołączył: 21.04.2006
Ba, musiałbym specjalnie w jakiś dzień wolny od pracy się udać.

Penteusz  Dołączył: 27.03.2012
Nie idź do roboty! :evilsmile:

Urlop potrzebuję na marcową Chabówkę, PPD, Kaszubskie Grzybki, dwa tygodnie w górach, Kolorowe Roztocze, wyjazd na groby rodziny, grudniową Chabówkę oraz wymuszone wolne między Bożym Narodzeniem a Trzema Królami. Nie widzę tu wolnego na spacery po mieście ;-)

0bleblak  Dołączyła: 15.06.2011
Penteusz napisał/a:
Przybyłem, zobaczyłem......ładne. Moje gratulacje, 0bleblak! :-B
Szkoda jedynie, ze nie miałem okazji z Wami się spotkać.

Dzięki :) Bardzo miło, że zaglądacie po wernisażu. Ja też byłam "po"; przeczytałam wpis spacji i odpisałam ;-)
A no szkoda. A my cały czas zerkaliśmy, czy nie zjawi się Penteusz, który to nie wiedzieliśmy, jak wygląda :mrgreen:

Penteusz, jeśli będziesz chciał oprowadzić, którejś soboty możemy do Łodzi zawitać.

spacja  Dołączyła: 15.03.2011
Cytat
przeczytałam wpis spacji i odpisałam

Co odpisałaś? Obawiam się, że nie dam rady do Łodzi znowu pojechać w najbliższym czasie aby to przeczytać. A bardzo ciekawa jestem :-P

plwk, jestem do dyspozycji
0bleblak napisał/a:
czy nie zjawi się Penteusz, który to nie wiedzieliśmy, jak wygląda :mrgreen:

Jak tajemniczy Don Pedro, Apollo, Święty Mikołaj lub Drakula :evilsmile:
Ta anonimowość jest tak zabawna, że nie wiem, czy w razie czego (spotkania na przykład) nie wystąpię w masce, jak Zorro :roll:

spacja napisał/a:
Cytat
przeczytałam wpis spacji i odpisałam

Co odpisałaś? Obawiam się, że nie dam rady do Łodzi znowu pojechać w najbliższym czasie aby to przeczytać. A bardzo ciekawa jestem :-P

Książka będzie tam leżeć jeszcze co najmniej kilka lat, chyba, że jakiś wariat się rozpisze za bardzo. Także zdążysz :mrgreen: Ale nic wstrząsającego nie wpisałam, jakby co. Bez względu na to, zapraszam, niekoniecznie na wystawę ;-)

Penteusz napisał/a:
plwk, jestem do dyspozycji
0bleblak napisał/a:
czy nie zjawi się Penteusz, który to nie wiedzieliśmy, jak wygląda :mrgreen:

Jak tajemniczy Don Pedro, Apollo, Święty Mikołaj lub Drakula :evilsmile:
Ta anonimowość jest tak zabawna, że nie wiem, czy w razie czego (spotkania na przykład) nie wystąpię w masce, jak Zorro :roll:

Ja wyobrażam sobie ciebie bardziej tradycyjnie, z wieńcem laurowym na głowie :evilsmile:

spacja  Dołączyła: 15.03.2011
Bardziej tradycyjnie to byłoby z kowadłem :evilsmile:

Bardzo śmieszne, drogie Panie, bardzo śmieszne... :shock:

Ha, ha, ha, ha!!! :mrgreen:

Penteusz, serio wolałbyś w masce i pelerynce :roll: ?

Penteusz, jeśli organizujesz spacer po Twoich miejscach w Łodzi, to najbliższą wolną sobotę mam 16-go września.

0bleblak napisał/a:
serio wolałbyś w masce i pelerynce :roll: ?

Nie wykluczam żadnych opcji :->

plwk napisał/a:
najbliższą wolną sobotę mam 16-go września.

Wszystko da się zrobić, choć jeszcze nic nie wiem na temat "swojego" 16-go września. Jeśli tylko nie będę na Pomorzu, a w Łodzi, to oczywiście mi pasuje. Zresztą mamy cały czas kontakt i mamy jeszcze sporo dni do obgadywania sprawy.

Przypomnę temat spaceru po Łodzi w sobotę, 16-go. Ja, tak czy siak, będę bo muszę sobie kupić buty turystyczne. Od 9:30 otwarte są dwa sklepy w Galerii Łódzkiej a od 10:00 na Piotrkowskiej 4 i 9. Myślę, że najpóźniej do 11-tej, może 11:30 powinienem załatwić zakupy, potem będę wolny.

Ja niestety 16-go jestem kompletnie zablokowana i nie będę mogła się z wami spotkać :-|

Niestety soboty, zarówno 9-go jak i 23-go mam zajęte. Potem wolną sobotę będę miał prawdopodobnie 21-go października i jeśli mielibyśmy przełożyć spacer, to dopiero na ten termin.

Dogadaj się z Penteuszem co do terminu, może na pw, a ja spróbuję się dostosować. Jakiś plan na pokazanie wam Łodzi mam, ale może jakiś tubylec miałby jeszcze lepszy :mrgreen:

Zobaczę co się uda. W rachubę wchodzi jedynie niedziela 17-go, potem, jak już napisałem, dopiero 21 październik.

Skocz do: